Jump to content
Dogomania

Wesoły kropek udający agilitowca, Fato na zawsze w naszych serduszkach...


kajkoowa

Recommended Posts

  • Replies 4.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Hm... lepiej niz zawsze:evil_lol:
Wczoraj biegał na polach przez dwie godzinki, bo juz go energia rospierała, ale ja i tak narazie jestem za tym, aby spokojnie się zachowywał przez najblizszy tydzień.
Wczoraj zaatakował yorczka, którego dotat bardzo lubił. Wczora sie z nim spotkał w gronie swych koleżanek i go zaatakował raz, a drugi trochę go poszarpał, gdyz przez Sopla zwariowane kolezanki nie mogłam sie do psa dostać. Oczywiście padło mnóstwo uwag, jaki to jest zły i głupi pies, że kaganiec albo łańcuch, zrobiło mi się bardzo przykro i udaliśmy się na samotny spacerek.:-(
Nigdy mu się tak jeszcze nie zdażało, muszę mamę zacząć goręcej namawiac na ChoPo

Link to comment
Share on other sites

Kaja najwyraźniej nie panujesz zupełnie nad Sopelkiem, on jest przewodnikiem na spacerach, nie Ty. Robi co chce.
Kaganiec obowiązkowo - sama chyba również nie byłabyś zadowolona, gdyby ważący 10x tyle co Sopel pies rzucił się na niego z zębami.

Czy Sopel jest wykastrowany?

Link to comment
Share on other sites

Tak, od około półtora roku. Niewiele to zmieniło w jego zachowaniu, z jednej strony mi go szkoda, co do kagańca zmienieam na ten temat zdnaie co minutę, na moją niekorzyść. Mówiłam już mamie o zajściu, nie bardzo sie przejęła. Jak dostanę pieniążki to postaram się coś wskórać

Link to comment
Share on other sites

Nie było tak z nim źle przed moją chorobą. Przez dwa tygodnie z nim nie wychodziłam, nie uczylismy sie niczego i bum!
Ćwiczymy komendy, nauczyliśmy sie np. siad, waruj, łapa, druga łapa, czołgaj, surykatka, doskonalimy do mnie
Hm... Co do tej wiezi, nie wiem za bardzo jak ją zbudować:oops:
Zabawy, komendy, pochwały....
[url]http://www.dogomania.pl/forum/f412/agresja-wobec-psow-ludzi-129183/[/url] tu jest wątek o agresji Sopela

Link to comment
Share on other sites

Nie wiem, ale czasem po prostu Sopel od pierwszego oglądnięcia zaprzyjaźnia się z psami. Np. taka Aza, 4 miesiące, malutka mieszanka husky, spotkał się z nią mój łobuz na klatce, powąchały sobie noski, potem Sopel przywitał się z właścicielka, upewnił się, że Aza to dziewczynka i zszedł na dół.

Link to comment
Share on other sites

Coś u nas cichutko...
Czasu nie mam, 2 kwietnia egzamin a wiec zadaja nam po kilka stron.
Dziś przyszłam ze szkoły o 14.00 wysikałam psa, sprawdziłam pocztę, potrenowąłam z Soplemm komendy, obejrzałam brzydule i siedze zawalona lekcjami:-(
Nawet zdjęć nie mam:-(

Link to comment
Share on other sites

na wylot, jedyne co mi pomaga to to, że dzieki siedzeniu godzinami nad podręcznikami ostatnio zbieram same piątki i czwórki:multi:

U Nas oprócz mojego incydentu z nauka okay.

Uh... za tydzień egzamin. Próbne były strasznie proste ( pochwale się, że z ostatniego dostałam 37/40pkt:multi: Opijmy to cola :pepsi:)
Mam zdjęcia, ale na fonie, a więc marnej jakości. Pod wieczór postaram się dodać :)

Link to comment
Share on other sites

Hej!
U nas dobrze, tata zgodził się na kaganiec i nie wiem zupełnie jaki wybrać, Chopo ma dla dalmatynka ale wydaje mi się bardzo mały, 10 cm..
Jestem zła, bo nie mogę przerzucić zdjęć a nie mam bateri w aparacie:angryy:
Nie wiem, czy to zdjęcie było, ale wstawię: [IMG]http://i40.tinypic.com/scs21s.jpg[/IMG]
Ostatnio czytałam o sygnałach wysyłanych przez psy i zauwazyłam, że gdy pochylam się nad Soplem zaczyna się oblizywac a gdy ja ziewnę jest bardziej spokojny:multi:
W dodatku wczoraj spotkał się z przyjaciółką, jak ją zobaczył stanął w bezruchu, kolejny znak:multi:

Link to comment
Share on other sites

Oh, pojutrze egzamin:shake:
A mi pani zabrała dwa punkty za to, że zmiast 2x46=92 napisałam, że 96 a wynik miałam dobry:mad:
Mi tez się zdaje, że moje trzydzieści siedem na czterdzieści juz się nie powtórzy. Na dwunastą mam rekolekcje, a potem idę na kościół robić zdjęcia wiośnie:multi:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...