Jump to content
Dogomania

Wielkie Ucho - MA DOM!


annama

Recommended Posts

  • Replies 98
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='jotpeg']napisalam do konkretnych osob prosby o pomoc w oglaszaniu.
oprocz tego znalazlam to (moze...?):
[url]http://www.dogomania.pl/forum/f86/chce-pomoc-nie-wiem-czy-mam-warunki-130431/[/url][/QUOTE]

Ta dziewczyna to było zawracanie głowy.

Jest chętny na Uszaka, w sobotę się wszystko okaże, czy znalazł dom, czy nie. Trzymajcie kciuki.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='nadzieja i Avi']witam prowadze Hotel dla ziwerzat podejme sie DARMOWEJ OPIEKI NAD USZATKIEM MIŃSK AMZOWIECKI TEL 509096577[/quote]
Cieszymy się z chęci pomocy, ale po pierwsze, czy hotel i opieka jaką pani proponuje jest na pewien okres czasu dopóki nie znajdzie domu czy też na krótki okres czasu? Bo to robi pewną różnicę.
Po drugie, Chyba warto byłoby przedstawić oferowane przez panią warunki w hoteliku.

Link to comment
Share on other sites

Uszak jest w domu tymczasowym, więc hotelik nie jest potrzebny, ale bardzo dziękuję za propozycję. Ola, u której jest Uszak, ma taką pracę, że musi wyjeżdżać np. na dwa dni, ale poradziła sobie na razie, korzystając z pomocy petsitterki (i sama za nią płaci), to jest cudowna osoba naprawdę i Uszaczek ma szczęście, że do niej trafił.
Jest propozycja, żeby Uszak zamieszkał przy zakładzie pracy, sprawdzimy warunki dokładniej, może to będzie własnie to.

Link to comment
Share on other sites

Zaraz wkleję nowe, cudne fotki Uszaka od petsitterki. Byliśmy dziś sprawdzic warunki w tym zkaładzie, jesli Ola Uszakowa wyrazi zgodę, to Uszak tam pojedzie, ja jestem na tak, ale decyzja zalezy też od niej, w końcu to u niej od paru tygodni jest Uszak i to ona spi z nim w łóżku :lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...