Jump to content
Dogomania

Wielkie Ucho - MA DOM!


annama

Recommended Posts

Wielkie Ucho pojedzie najprawdopodobniej do Emira. Ustalam szczegóły. Nakarmiłam go rano, ma sie ok, odżywa, jak się go pogłaszcze, ten pies naprawdę strasznie lgnie do ludzi. Porozwieszam w okolicy jeszcze ogłoszenia papierowe, może ktoś go rozpozna i się skontaktuje.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 98
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Wczoraj odwieźliśmy Uszaka, w DT może być przez 2 miesiące, szuka domu stałego. Uczy się żyć w bloku, trzymajcie kciuki za jego postępy, na razie trzeba go nosić, bo boi się klatki schodowej a trochę waży i ze względu na swoją długość jest niewygodny w transoprcie :cool3:

Link to comment
Share on other sites

Fotki Uszaka z DT:

[IMG]http://www.golawska.artist.pl/psy/pies_smietnik/uszak7.jpg[/IMG]

[IMG]http://www.golawska.artist.pl/psy/pies_smietnik/uszak4.jpg[/IMG]

[IMG]http://www.golawska.artist.pl/psy/pies_smietnik/uszak6.jpg[/IMG]

Niestety w DT sytuacja się trochę zmieniła i nie wiadomo, ile Uszak będzie mógł tam mieszkać.
Jego opiekunka pisze, ze jest niezwykle grzeczny, nie brudzi, nie niszczy, spi na posłanku i jest bardzo spokojny.

Link to comment
Share on other sites

Uszak ma ogłoszenia w internecie, ja własnie wróciłam z rozklejania ogłoszeń w pobliskich wsiach, bo jest minimalna szansa, że on sie zgubił i że ktos go pozna na zdjęciu i zadzwoni.
Cytuję list od obecnej opiekunki Uszaka:
[I]Raz jeszcze o Uszaku. Jest on najgdrzeczniejszy z najgrzeczniejszych. W pociagu zachowywal sie jak aniolek i rozkochal w sobie kilka osob ktore nawet wziely moj nr telefonu na wypadek gdyby udalo im sie namowic kogos na adopcje Uszaka. W domu u rodzicow bardzo ladnie sie zaadoptowal, bardzo szybko rozpoznal gdzie bedzie spal, gdzie jego miski i kto tak naprawde zarzadza kuchnia (moja mama). Uszak tak jak i wczesniej nie zwraca na siebie uwagi, jest cichutki i grzeczny a jak tylko ktos sie na niego popatrzy, to ucieka merdajac ogonkiem na swoje poslanie, wywraca sie na plecy i wystawia brzuszek do glaskania. Jest przeslodki. Dalej boi sie schodow. U rodzicow trzeba go znosic, a na dworcu kolejowym musilam nosic go na rekach podczas gdy przypadkowi ludzie pomagali mi znosic walizki :)

Kiedy juz wreszcie znalezlismy sie w pociagu, zasnelismy kamiennym snem. Uszak jest super. Mam nadzieje ze znajdzie sie dla niego dobry dom, bo to jest aniolek, ktory potrzebuje tylko wysiusiania i jedzenia raz dziennie. Zajmuje malo miejsca, jest poreczny, nie wydaje glosu i jest bardzo skromny i delikatny.[/I]

Uszak ma czas do końca tygodnia, potem sytuacja u Oli niestety zmienia sie tak, że nie będzie mogła się nim zajmować.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...