Jump to content
Dogomania

Gaskonka Saskja i przyjaciele


Saskja

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

No czasu nie mam, to fakt. W dodatku takie tam mieszkaniowe sprawy, remonty itd, roboty po pachy, maluchy otwierają oczka i lada dzień zaczną mi biegac po domu :-)
Ale fotki porobię i wstawie, jak tylko trochę sie ochłodzi bo w tej chwili komputer to dla mnie cos jak kaloryfer, za gorąco, od razu jestem cała mokra jak mysz...
A jeszcze - ten photobucket to jak działa? Trzeba sie tam najpierw zalogować? Bo weszłam kiedyś na chybcika i nie mogłam znaleźć, jak się tam foty ładuje.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Smile of Red Witch']Agnieszka ja wstawiam zdjęcia przez [url]http://photobucket.com/[/url][/QUOTE]

My też z tego korzystamy.
Trzeba się zalogować (bezpłatnie) i po prawej stronie będzie taki duży zielony prostokąt, klikasz tam, wchodzisz na plik ze swoimi zdjęciami i zaznaczasz które chcesz. O ile pamiętam to jednorazowo można do 50 zdjęć wgrać ;) Niestety coś tam poprzestawiali i zdjęcia wgrywają się w losowej kolejności.
później wracasz do albumu przez saiw i już możesz wklejać fotki :)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Jeeeestem :-) Zaglądam czasem, ale czasu nie mam teraz naprawdę. Jacek jest w tym wieku, kiedy każda górka, dziurka, szczelinka, gniazdko elektryczne itd - to dla niego wyzwanie. Więc usiłuje mu sprostac manipulując, włażąc, kręcąc, kombinując...
A do tego szczeniorki. A do tego dom. A do tego prace ogrodowe których efektów i tak nie widać). No i tak to jest.
Niestety, na razie zdjeć nowych nie wrzucę, kto ciekaw, niech zajrzy do mnie na www.

Powiem tylko, że w Saskji zaszła wielka zmiana: wprawdzie nadal jest dobrą ciocią, ale już potrafi nieźle kłapnąć zębami, gdy maluchy usiłują ją ssać (a w zeszłym roku wręcz sie podstawiała do ssania). Tak wiec po urodzeniu własnych dzieci zrozumiała, że to małe szare nie jest jej i tyle.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Smile of Red Witch']Jamnicze mi się zdjęcia wgrywają w normalnej kolejności ;)[/QUOTE]
Niektórzy to mają szczęście ;)
[quote name='Saskja']Jeeeestem :-)

Powiem tylko, że w Saskji zaszła wielka zmiana: wprawdzie nadal jest dobrą ciocią, ale już potrafi nieźle kłapnąć zębami, gdy maluchy usiłują ją ssać (a w zeszłym roku wręcz sie podstawiała do ssania). Tak wiec po urodzeniu własnych dzieci zrozumiała, że to małe szare nie jest jej i tyle.[/QUOTE]
Tak to jest z dorastającymi pannicami :).

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Witam dawno mnie tutaj nie było, ale po przeprowadzce miałam taki huk roboty w domu i ogrodzie, że brakowała czasu na wszystko.
Saskja gratuluje kolejnego przychówku oraz tego, że twoja Zula zdobyła pierwszy swój ważny tytuł - Młodzieżowego Zwycięzcy Klubu na klubówce w Łodzi.
Pozdrawiam cala rodzinkę

Link to comment
Share on other sites

W imieniu Zulki dziękuję.Ja też obiecuję, że powklejam jakieś fotki tylko wcześniej muszę znaleźć chwilkę żeby je przenieść na kompa z różnych innych urządzeń.
W niedzielę wybieramy się do Wrocławia i zobaczymy jak się spisze ta nasza czorcica (oj niedobra ona , niedobra -jedynie co ją ratuje to te cudne oczyska:lol:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Saskja']
Asiaczku, zaglądnę, zaglądnę. I to jeszcze nie raz. A już niedługo może się czymś lub kimś pochwalę :-)))) To tak dla zbudowania napięcia... Nic na razie nie powiem :-)))[/QUOTE]
Jasne:)
A to niedługo, to kiedy będzie...?

[quote name='zul-a']W imieniu Zulki dziękuję.Ja też obiecuję, że powklejam jakieś fotki tylko wcześniej muszę znaleźć chwilkę żeby je przenieść na kompa z różnych innych urządzeń.
W niedzielę wybieramy się do Wrocławia i zobaczymy jak się spisze ta nasza czorcica (oj niedobra ona , niedobra -jedynie co ją ratuje to te cudne oczyska:lol:)[/QUOTE]
Oj, nas nie będzie we Wrocku; w tym czasie podbijamy ringi w Tulln...

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...