Jump to content
Dogomania

Imie dla yorka :)


olkaa

Recommended Posts

Dla suni :

Afra, Arbi, Awia, Anja, Bessi, Bora, Busia, Bona, Dakota, Debbie, Dharma, Finka, Fama, Fiona, Gala, Gracja, Gina, Hossa, Hoka, Inez, Jaris, Joko, Juka, Kala, Kira, Koga, Kusa :wink:

Dla pieska

Amigo, Abel, Aster, Baddy, Bili, Buker, Bodo, Bono, Dako, Dodi, Doro, Dukat, Enzo, Eter, Fokus, Frodo, Gami, Gizmo, Hago, Hugo, Imak, Ipsos, Istar, Jantar, Karo, Kasus, Kenzo :wink:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
  • 3 weeks later...
  • 3 months later...

Ja także spotakałm się z wieloma śmiesznymi imionami dla małych Yoreczków : Kapsel, Kufel, Brutus, Bit bull, takze jak Mróweczka słyszałam Pako i wiele innych śmiesznych i ciekawych imion.

Ja jakoś nie wymyślałam nad imieniem. Na poczatku miał się nazywać albo Lucky, albo Twister, ale pozostawiliśmy Oskarek

Pozdrawiamy wszytskie Yoreczki z super imionkami hihi

Link to comment
Share on other sites

Rodowodowe imie mojego Łobuza to Jesse. Niby ladnie :) Ale jak broil na poczatku swojego pobytu u nas to wolalismy na niego "Ty maly Łobuzie!" no i zostal Łobuz. Do tego wolam na niego tez Myszko, Myszek (bo chlopczyk). A jak jestesmy na spacerku i slysze, ze za plecami ktos zaczyna obgadywac, ze takie male to nie pies i ten ktos zaczyna sie smiac, to wtedy glosno mowie: "Brutus! Idziemy!" i wtedy przynajmniej maja powod do smiechu ;)

A z imion smiesznych to wczoraj u weterynarz spotkalam bardzo mile malzenstwo, ktore odbieralo swoja psice po wycieciu migdalkow :-? . Byl to duzy york - nazwany: Perełeczka :) Perelka kojarzy mi sie z hrrrrabinami i ich bialamy pudlicami :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 years later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...