Jump to content
Dogomania
Sign in to follow this  
olkaa

Imie dla yorka :)

Recommended Posts

elo to ja olkaa :D niedlugo bede juz miala malego yorka i niemam zadnych pomyslow na imie dla psinki :( whippetka mi podsunela pomysl zeby ten temat przedstawic na forum :fadein: pomozecie??

Dla suczek:

Tami

Luka

Halka

Salma

Lula

Citra

Rafa

Sadi

Dla piesków:

Fusek

Maczo

Tajko

Fu-Fu

Rinki

Szatzi

Singiel

No a jak nie to myśl, myśl, myśl a na pewno Ci coś wpadnie do głowy... :roll:

Tylko błagam, nie dawaj psince ludzkiego imienia. U mnie na osiedlu jest york Kacper (tak jak mój synek) i ON Zuza (tak ma mieć na imię moja córeczka). no i czy to nie jest pech?????

kawad

hehe, masz pecha....

mnie się kiedyś podobało imię Maciek, ale za jakiś czas pojawił się jamnik szorstkowłosy o tym imieniu na osiedlu no i musiałam sobie to imię wybić z głowy :(

Dla suni :

Afra, Arbi, Awia, Anja, Bessi, Bora, Busia, Bona, Dakota, Debbie, Dharma, Finka, Fama, Fiona, Gala, Gracja, Gina, Hossa, Hoka, Inez, Jaris, Joko, Juka, Kala, Kira, Koga, Kusa :wink:

Dla pieska

Amigo, Abel, Aster, Baddy, Bili, Buker, Bodo, Bono, Dako, Dodi, Doro, Dukat, Enzo, Eter, Fokus, Frodo, Gami, Gizmo, Hago, Hugo, Imak, Ipsos, Istar, Jantar, Karo, Kasus, Kenzo :wink:

U mnie na osiedlu są yorczyce Daffy i Sonia, pieski też są, ale nie wiem jak mają na imiona :( (poza moim Fuzlakiem, oczywiście ;)). A yorczek mojej szwagierki ma na imię Tobi.

Dla pieska: Baster, Rosko, Kerbi, Cziper, Aszli, Aris, Gambit, Rijo.

Dla suczki:Tesa, Dora, Megi, Tasza, Dacza, Moli, Figa, Fany, Roda, Darla, Esta, Alma, Maja, Beta.

Powodzenia :)

U mnie na osiedlu są suczki Klara, Wiki i oczywiście Lady, a pieski Joker i chyba Roki

hej , dzieki serdecznie za wszystkie odpowiedzi!!! :D co myslicie o Kaja dla suczki , a Kajtek dla pieska?? narazie tak myslelismy...ale Kajtek zabardzo nie pasuje dla yorka , no nie??

...........a Kaja to imię mojej małej chrześniaczki............. :wink:

Moja jamnisia ma Kaja, bardzo dobry wybor :angel: , ale Kajtek, niewydaje mi sie ladnie dla takiego pieska, te imie kojazy mi sie ze wsia, ale to jest moje zdanie 8)

A z tych imion co dalismy zadne Ci sie nie podoba? :roll:

Moja psinka nazywa sie FIFI

ale moze byc jeszce

pusia

fuga

nuka

czika

lajka

lady

baby

pepi

cleo

jesli cchesz to ja mam kalendarzz psimi imionami i to moze chcesz imie z jakiejs konkretnej daty to ci sprawdze.

pozdrawiam

Witam

Na Dogo jest 25000 psich imion...patrz w lewo... :wink: ...jest ich tam, tak duzo, że aż głowa boli.... :roll: naprawde polecam ! :kciuki:

Ja także spotakałm się z wieloma śmiesznymi imionami dla małych Yoreczków : Kapsel, Kufel, Brutus, Bit bull, takze jak Mróweczka słyszałam Pako i wiele innych śmiesznych i ciekawych imion.

Ja jakoś nie wymyślałam nad imieniem. Na poczatku miał się nazywać albo Lucky, albo Twister, ale pozostawiliśmy Oskarek

Pozdrawiamy wszytskie Yoreczki z super imionkami hihi

Rodowodowe imie mojego Łobuza to Jesse. Niby ladnie :) Ale jak broil na poczatku swojego pobytu u nas to wolalismy na niego "Ty maly Łobuzie!" no i zostal Łobuz. Do tego wolam na niego tez Myszko, Myszek (bo chlopczyk). A jak jestesmy na spacerku i slysze, ze za plecami ktos zaczyna obgadywac, ze takie male to nie pies i ten ktos zaczyna sie smiac, to wtedy glosno mowie: "Brutus! Idziemy!" i wtedy przynajmniej maja powod do smiechu ;)

A z imion smiesznych to wczoraj u weterynarz spotkalam bardzo mile malzenstwo, ktore odbieralo swoja psice po wycieciu migdalkow :-? . Byl to duzy york - nazwany: Perełeczka :) Perelka kojarzy mi sie z hrrrrabinami i ich bialamy pudlicami :lol:

Dla pieska:
Aston,
Mikser :-)
Bordo,
Iwo,
Nikuś (tak jak mój)
Zipi,
Basyl,
Dla suni:
Stella,
Amber,
Shakira,