Jump to content
Dogomania

Championat - jak długo czeka się na potwierdzenie


Wojtecki

Recommended Posts

Championat doszedl dzisiaj (formularz wyslany 18.05)... lekko wymiety...
niby bez bledow, ale wpisane nie te wystawy, ktore chcialam :crazyeye: (zamiast CACa z Katowic policzyli CACa z Krakowa... pewnie po to, zeby sie liczylo, ze wystawiali championat nie 4miesiace, ale 2,5 - ale jutro sobie do nich zadzwonie i sie zapytam czemu tak zrobili, bo wychodzi na to, ze siersciuch skonczyl championat o poltora miesiaca pozniej niz w rzeczywistosci).

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='madika']Championat doszedl dzisiaj (formularz wyslany 18.05)... lekko wymiety...
niby bez bledow, ale wpisane nie te wystawy, ktore chcialam :crazyeye: (zamiast CACa z Katowic policzyli CACa z Krakowa... pewnie po to, zeby sie liczylo, ze wystawiali championat nie 4miesiace, ale 2,5 - ale jutro sobie do nich zadzwonie i sie zapytam czemu tak zrobili, bo wychodzi na to, ze siersciuch skonczyl championat o poltora miesiaca pozniej niz w rzeczywistosci).[/quote]
Boshe, czy to tak naprawdę trudno wypisac certyfikat bez błędów...?
Przede mną teraz oczekiwanie na 2 certyfikaty (Młodzieżowy i dorosły Championat). Ciekawe, czy też będę miała takiego pecha...

pzdr.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

[quote name='musia']Padł chyba rekord championatów wysyłanych

Austria.

Championat zgłoszony mailem ok. 12:00 - 27 sierpnia. Wystawiony 27 sierpnia. Dostarczony dziś 31 sierpnia.

Czyli 3 dni robocze ( a 5 dni wogóle).[/QUOTE]

To może nas też tak szybko obsłużą :cool3:. My zostawiliśmy papiery na miejscu w Tulln i czekamy :lol:.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Talagia']dolaczam sie jako oczekujaca na championat slowacji ;)[/quote]

Nam Słowacy przysłali Ch. w 3 tygodnie:)
Zreszta w tym roku poza polskimi championatami inne dochodzily w ekspresowym tempie, maksymalnie 3 tygodnie a polskie 3 miesiace hihihi.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AnkaW']A ja czekam na ch. z Serbii. Wszystkie papiery i jewro zostawiliśmy na wystawie 26. września. /bez żadnego pokwitowania:razz:/.[/QUOTE]

my skladalismy wniosek identycznie, po 2 tygodniach dostalam na mail championat, a tydzien pozniej mialam go juz w rece :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cordia']ja wogole czegos takiego nie dostałam a juz z 2 tygodnie minelo:shake:[/QUOTE]
może wniosek nie dotarł. :roll: Ja za pierwszym razem też nic nie dostałam, po jakimś czasie wysłałam jeszcze raz i przyszło potwierdzenie, a sam dyplom tez przyszedł wyjątkowo szybko.

Link to comment
Share on other sites

[B]dostalam dzis dyplom Championa Wegier dla Tess :multi::multi:[/B]

ukonczony w marcu, wniosek wyslalam ok 8 pazdziernika ( jakos trudno mi bylo sie rozstac z 20 EUR :evil_lol:), wystawiony 15 pazdziernika - dzis u mnie - 3 tygodnie to jak na wegrow super ekspres

zmienili wyglad dyplomow to raz a dwa zawsze wysylali puchary za CH poczta a dzis otrzymalam talon na puchar do odebrania w biurze MEOE lub na jednej z wystaw na wegrzech

tylko szkoda ze nie wsadzili dyplomu do jakiejs teczki czy cos bo doszedl pognieciony i naddarty w jednym rogu :roll:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...