Jump to content
Dogomania

Championat - jak długo czeka się na potwierdzenie


Wojtecki

Recommended Posts

[quote name='Talagia']Chyba bede mogla zapomniec o zgloszeniu na wystawe do konca marca...[/quote]

No niestety możesz zapomnieć, ja też :placz:. Dzwoniłam dziś do Rzeszowa, sprawozdanie jeszcze nie poszło i w tym tygodniu na pewno nie pójdzie :shake:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[URL]http://www.zkwp.rzeszow.pl/pliki_www/wwk2009.pdf[/URL]
Jest już katalog powystawowy z Rzeszowa...choć z błędami :roll:.. np po dwie lokaty 1 w niektórych rasach w klasie :roll: ... u nas na szczęście wszystko wpisane ok... no to teraz liczę, że raport poszedł i za jakieś 2 tyg wyciągnę ze skrzynki dyplomik :multi:

Link to comment
Share on other sites

Witam,
rozumiem zniecierpliwienie wystawców, szczególnie tych, którzy oczekują na dyplomy championa. Wydaje się ze 45 dni na wykonanie katalogu to za duzo czasu, ale niestety wprowadzenie wyników jest troche pracochłonne, tym bardziej że psów nie było tak mało na naszej wystawie.
Sprawozdanie do Zarzadu Głownego zostało już wysłane.
Za błędy w katalogu na stronie Odziału przepraszam, w dalszym ciagu sprawdzam wpisy do programu, do poniedziałku 30.03 bedzie dostępna poprawiona wersja.
Jednoczesnie proszę, jesli ktos znajdzie błędy o sygnał na prywatną pocztę, zawsze będzie łatwiej.
pozdrawiam, Elżbieta

Link to comment
Share on other sites

[quote name='BarbeSale']Witam,
rozumiem zniecierpliwienie wystawców, szczególnie tych, którzy oczekują na dyplomy championa. Wydaje się ze 45 dni na wykonanie katalogu to za duzo czasu, ale niestety wprowadzenie wyników jest troche pracochłonne, tym bardziej że psów nie było tak mało na naszej wystawie.
Sprawozdanie do Zarzadu Głownego zostało już wysłane.
Za błędy w katalogu na stronie Odziału przepraszam, w dalszym ciagu sprawdzam wpisy do programu, do poniedziałku 30.03 bedzie dostępna poprawiona wersja.
Jednoczesnie proszę, jesli ktos znajdzie błędy o sygnał na prywatną pocztę, zawsze będzie łatwiej.
pozdrawiam, Elżbieta[/quote]
Dziękujemy za info!:lol:

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

W tym miejscu chciałabym jeszcze raz gorąco podziękować bardzo miłej Pani z Zarządu Głównego Związku Kynologicznego, która zajmuje się wydawaniem dyplomów. Dzięki Jej uprzejmości i zrozumieniu dyplomik mojego piesa jest już wystawiony i najszybszym z możliwych sposobów wysłany. :multi::multi::multi:

[COLOR=red][B]DZIĘKUJĘ :Rose::Rose::Rose:[/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Przyłączam się do podziękowań dla miłej Pani z Zarządu Głównego.Mnie również bardzo zależało na szybkim wydaniu dyplomu ze względu na wystawy zagraniczne.Leszno mile mnie zaskoczyło, gdyż na prośbę w miarę szybkiego wysłania sprawozdania(mimo że mają na to 6 tygodni)wysłali po 2.Akurat w Lesznie moja suczka zakończyła championat. Ale żeby nie było za dobrze, to okazało się że na wniosku który podałam jako rozpoczęcie champ. sekretarz na kopi nie poprawił że suka ma cwc. I tak mimo wygrania rasy na tejże wystawie nie można było zaliczyć na ten dzień tego wniosku. Można co prawda prowadzić dochodzenie dlaczego?, zwłaszcza że nawet dodatkowo dostałam kartonik z CWC. Ale to by trwało, a dyplom potrzebny był już. Na szczęście miałam następne CWC z którym zmieściłam się z odstępem czasu. Dzięki Pani od champ. dyplom dostałam natychmiast. Tylko nasuwa mi śię takie pytanie.Co by było gdybym nie miała następnego cwc,pies za granicę zgłoszony na 2 wystawy. I na nie potrzebny był ukończony champ.Polski. Wystawy by przepadły, a Ja nie wiem ile by trwało wyjaśnianie, między ZG, oddziałem gdzie była wystawa a mną.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...