Jump to content
Dogomania

Championat - jak długo czeka się na potwierdzenie


Wojtecki

Recommended Posts

[quote name='Asiaczek']A ja od 28 lipca br. czekam na Młodziezowy Championat Polski dla mojej Hipki. Chyba jednak zadzwonię i dopytam się co i jak. Suka ma juz potwierdzony węgierski i rosyjski, a polskiego nie ma. Głupio, nie?
pzdr.[/quote]

Asiaczku zapomniałaś ,że ZG miał urlop.Oni jak fabryka we Francji , zamykaja sie na miesiąc i już. :wink:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Asiaczek']Dziewczyny, pocieszacie mnie. Ale ja i tak zadzwonię w poniedziałek do ZG. Bo może przez przypadek okazać się, że mój mail "nie doszedł", prawda?
I dzięki za dobre słowo, kobitki.
Pzdr.[/quote]

meile chyba nigdy nie dochodza :) z wyslanych kilkunastu ZG zareagowal tylko na ten w sprawie prenumeraty hihi

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']Co tam takiego jest, w tym ZG, że problemy z tym, problemy z tamtym itp. Co jest?
pzdr.[/quote]Tam odką zabrakło ś.p. Pani Czekajewskiej są ze wszystkim kłopot, a najgorsze, że nie uważają za stosowne odbierac telefonów, a pozatym nie odpowiadają na listy maile itp. Są tak wielcy, że nie rozmawiają z "hoLotą", tylko zapominają, że żyją z naszych składek

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Natalia_W']Dodzwonilam sie do ZK...i chyba zaraz szalu dostane...okazuje sie ze dyplom Ml.Ch.Pl wyslali juz w czerwcu tylko ze na stary adres a zmiana adresu byla robiona w kwietniu ale to szczegol...no i teraz to nie wiem co zrobic...moze uda mi sie go jakos odnalezc... ale jestem zla :evil: :evil: :evil:[/quote]U nass też tak kiedyś było, to normalka. Uprzeć się, aby w ekspresowym terminie wysłali jeszcze raz

Link to comment
Share on other sites

[b]Natalia W[/b] - oczywiście dzwoń do ZG i tam proś (do skutku!) o ponowne wysłanie. Jeżeli ludzie mieszkający pod Twoim "starym" adresem nic nie dostali, to komuś przecież trzeba wierzyć, prawda?! A kwestia wydrukowania i wysłania to chyba nawet mniej niż 15 minut. Żadna łaska...
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...