Jump to content
Dogomania

Championat - jak długo czeka się na potwierdzenie


Wojtecki

Recommended Posts

  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Moj tez skonczyl w Katowicach mlodziezowy championat! I nadal nie mamy. :evil: Dodzwonic sie nie moglam do ZG wiec wyslalam mail'a - to odpowiedzieli, zeby napisac jaka byla ostatnia wystawa we wniosku. Odpisalam, ale juz odpowiedzi nie dostalam, a jak championatu nie bylo tak nie ma... :evil:
Pozdr.

Link to comment
Share on other sites

wczoraj bylam w krakowskim oddziale ZKWP i spytalam przy okazji czy juz wyslano do ZG sprawozdania i dowiedzialam sie, ze nie!! poniewaz tym zajmuje sie ktos z Olsztyna!!
z reszta ten Olsztyn juz wielokrotnie byl wymieniany w innym sytuacjach dot. ZKWP
hmmmm

Link to comment
Share on other sites

Po pierwszym wniosku wysłanym jeszcze w marcu dostaliśmy nareszcie dyplom ! Przyszedł dzisiaj i się bardzo ucieszyłam, bo chcę dziś zgłosić Rubina na międzynarodówke we Wrocławiu i dodam sobie tytuł do zgłoszenia (tak dla szpanu :wink: ).
Pozdrawiam i życzę szczęscia przy skrzynce na listy wszystkim którzy już tak długo czekają, a zwłaszcza tym "marcowym" i wcześniejszym championom. :D :D :D
Rubinowa

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

[quote name='Asiaczek']A ja od 28 lipca br. czekam na Młodziezowy Championat Polski dla mojej Hipki. Chyba jednak zadzwonię i dopytam się co i jak. Suka ma juz potwierdzony węgierski i rosyjski, a polskiego nie ma. Głupio, nie?
pzdr.[/quote]

chyba sie jeszcze w "normie" miescisz - dzis przejzalam swoje dyplomy i te championaty zakonczone sierpien/wrzesien przychodzily przewaznie w listopadzie wiec czekalam ok 2 miesiace na kazdy

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...