Jump to content
Dogomania

Championat - jak długo czeka się na potwierdzenie


Wojtecki

Recommended Posts

  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Han Sharn']Czy ktoś może mi doradzić w takiej sytuacji.
Mam suczkę na prawach. Od hodowczyni dostałam karty ocen, które uprawniają do tytułu Ml.Ch.Pl ale jest pewien problem. Mam trzy karty i jedna jest w trzech egzemplarzach. Chyba sekretarz na ringu był nieprzytomny i wydał przy ocenie wszystko a nikt tego nie sprawdził. Co robić? Wysłać to wszystko do ZG?
[/quote]
Obawiam się,że może być problem - trochę powątpiewam,czy da się coś zrobić...bo tak naprawdę to jak udowodnisz,że to są oryginalne wpisy? (bez urazy rzecz jasna). Nie wszystkie oddziały prowadzą na ringach jeszcze dodatkową zbiorczą listę ocen ...:shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']No tak. Nigdy nie może być do końca pięknie...
Ale [SIZE=3][COLOR=Magenta][B]gratulacje[/B][/COLOR][/SIZE] to się Wam należą!!!:lol:
Pzdr.[/QUOTE]

No i odkryłam jeszcze błąd w dyplomie :shake:... zgubili rzymską dwójkę w numerze rodowodu, chyba muszę napisać o przysłanie poprawnej wersji - mam nadzieję że nie będą chcieli dodatkowej opłaty.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']Hahaha, zastanawia mnie jedno, czy to tak trudno poprawnie wypisać dyplom...
Nie ma mowy o dodatkowej opłacie!!! Błąd powstał z ich winy.
Pzdr.[/QUOTE]

Też mnie to fascynuje :p, bo przecież dużo do wypisania na tym dyplomie nie ma, a kopie rodowodu mieli przed nosem :eviltong:, nawet mi ją odesłali.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='simbik']Też mnie to fascynuje :p, bo przecież dużo do wypisania na tym dyplomie nie ma, a kopie rodowodu mieli przed nosem :eviltong:, nawet mi ją odesłali.[/QUOTE]

Zwracam honor Słowackiemu Związkowi Kynologicznemu. Okazało się, że oni mają możliwość tylko wpisania skrótu PKR i numeru cyframi arabskimi, rzymskie cyfry oznaczające przynależność psa do danej grupy w tym szablonie nie są możliwe do zapisania.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='simbik']Zwracam honor Słowackiemu Związkowi Kynologicznemu. Okazało się, że oni mają możliwości tylko wpisania skrótu PKR i numeru cyframi arabskimi, rzymskie cyfry oznaczające przynależności psa do danej grupy w tym szablonie nie są możliwe do zapisania.[/quote]

a ja wlasnie mialam napisac ze ma moich 3 Ch. SK sa same cyferki :lol: wczesniej jakos nie zwrocilam na to uwagi :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Elitesse']a ja wlasnie mialam napisac ze ma moich 3 Ch. SK sa same cyferki :lol: wczesniej jakos nie zwrocilam na to uwagi :eviltong:[/QUOTE]

Ja od razu wyłapałam i się musiałam po pieniaczyć :eviltong:, ale pani w związku mi kulturalnie wytłumaczyła dlaczego tej dwójki rzymskiej nie mamy :roll:.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Elitesse']no i wszystko juz wiem :roll:

dzis dostalam pisemko z MEOE ( na marginesie dodam ze wyslane 9 wrzesnia - szlo jedyny miesiac !! :diabloti:) ze [B]od 1 stycznia 2007 WEGIERSKI CHAMPIONAT kosztuje 20 EUR[/B] :shake:
teraz musze nazbierac kasiorki i wyslac im przelew :razz:[/quote]
Ważna wiadomość!
Ja nadal zyłam w błogiej nieświadomości, że węgierskie Championaty sa bezpłatne...Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

A ja mam taka oto wiadomość:

Championaty skończone w Białymstoku, wysłane z ZG w dniu 01-10-2007 r. i dzisiaj znalazłam je w skrzynce pocztowej!!!
HURA, HURA, HURA!!!
[SIZE=4][COLOR=Purple][B]Dżezik i Żelcia od dzisiaj są oficjalnymi Championami Polski!!![/B][/COLOR][/SIZE]
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

Asiaczku :) głaski dla championów oficjalnych :)

czy jeśli ostatni "wniosek" (nazwijmy tak dla porządku bo to ch. mł) dostaliśmy 7 października to i tak nie mam co przed 7 listopada składać, bo protokoły nie poszły do ZG z wystawy?
tak?
mam złozyc za miesiac czy teraz?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='miumiu']Asiaczku :) głaski dla championów oficjalnych :)

czy jeśli ostatni "wniosek" (nazwijmy tak dla porządku bo to ch. mł) dostaliśmy 7 października to i tak nie mam co przed 7 listopada składać, bo protokoły nie poszły do ZG z wystawy?
tak?
mam złozyc za miesiac czy teraz?[/quote]Ja zawsze skladam nie patrząc na terminy. Notuje tylko sobie datę zlożenia/wyslania internetowego formularza. i ... czekam. W takim przypadku mam to z głowy i nie musze pilnowac terminów.:lol:
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...