Jump to content
Dogomania

Championat - jak długo czeka się na potwierdzenie


Wojtecki

Recommended Posts

  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ogromne brawa dla czechow za szybkosc dzialania !

wniosek wyslalam w poniedzialek wieczorem - 17.06 listem poleconym
dyplom wystawiony 20.06, dzis czyli 26.06 u mnie :multi::multi::multi:


dostalam go w teczce, rowniez listem poleconym :multi:


dodam jeszcze ze oplate za CH 15 eur upchalam razem z kartami ocen do koperty coby nie placic za przelew :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Guest Lotty

Nie chcę zakładać nowego wątku więc zapytam tutaj. Czy to prawda, że, wraz z nowymi wyborami w ZKwP, powrócono do wymogów 3xCWC do tytułu Ch. Pl, a jeśli tak to czym to motywowano?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lotty']Nie chcę zakładać nowego wątku więc zapytam tutaj. Czy to prawda, że, wraz z nowymi wyborami w ZKwP, powrócono do wymogów 3xCWC do tytułu Ch. Pl, a jeśli tak to czym to motywowano?[/QUOTE]
Tak, znowu wymagane są 3 CWC w odstępie 6 miesięcy i 1 dnia. Dotyczy to zarówno psów, które zaczęły championat po jak i przed datą wprowadzenia tej zmiany( czyli bez względu na to kiedy zaczęło się championat i tak potrzeba 3 CWC)
Motywacji zmian nie znam.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest Lotty

[quote name='Asiaczek']Dodatkowo złożono wniosek o [B]Championat Polski Weteranów[/B], ale nie wiem, kiedy wejdzie w zycie:)
dobre wiewiórki twierdza, że jeszcze w tym roku, ale poczekamy - zobaczymy.
[/QUOTE]
Świetne wieści. Mnie zawsze dziwiło, dlaczego Polska nie ma Championa Weteranów.

Edited by Lotty
Link to comment
Share on other sites

Guest Lotty

[quote name='Asiaczek']Hahaha, alez my mamy apetyt na Weterany:)
A pamiętasz czasy, gdy nie bylo Młodzieżowego Championa Polski? No i doczekalismy sie:) Tak więc o tego najstarszego też się doczekamy:)

pzdr.[/QUOTE]

Obyś miała rację, Asiaczku, bo według mnie champion weteranów to bardzo fajna sprawa.

Link to comment
Share on other sites

Guest Lotty

A są jakieś info odnośnie wymogów do tego tytułu? Podejrzewam, że 3x CWC w kl. weteranów w tym jedno na wystawie międzynarodowej, ale to tylko moje domysły.

Link to comment
Share on other sites

Guest Lotty

[quote name='Asiaczek']Nie, takich info ni eznam...
Ale tez mi się wydaje, że raczej będzie tak, jak piszesz. Dodatkowo: bez wymogu czasu, od 3 różnych sędziów. Może jeszcze ewent. takie CWC z klubowej będzie liczyło się jako "duże"...?
[/QUOTE]

Na to wygląda. W ogóle uważam, że w Polsce wterany są mało doceniane ( był przecież taki czas, że weteran nawet do porównania o rasę nie wchodził), potem to się zmieniło więc bardzo dobrze, że pomyśleli o specjalnym tytule dla najstarszych psów. Lepiej późno niż wcale.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

[quote name='maharaja']Ostatnią wystawę mieliśmy 16.06, wniosek wysłałam 25.06, dyplom dotarł do mnie 19.08 z datą wystawienia 14.08 czyli czekałam niecałe dwa miesiące ;)[/QUOTE]
Super, gratuluję :)

A ja zaczynam odliczanie - właśnie wysłalam wniosek ;) Championat skonczyłysmy w Zakopanem, 04.08.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Talagia']Rany nie mam pojęcia co jest w tym zk... Na młodzieżowy ch. czekam już 2 miesiące! A złożyłam wniosek 3 tygodnie po ostatniej wystawie...[/QUOTE]
Talagia, co Ty się dziwisz skoro przekazanie dalej wniosku o dyplom CIE zajmuje im miesiąc lub dwa?

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...
  • 6 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...