Jump to content
Dogomania

Championat - jak długo czeka się na potwierdzenie


Wojtecki

Recommended Posts

  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

To się nazywa pozytywne nastawienie... własnie dostałam mail z LKF ze skanem!!

[img]https://fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/425780_506442046046777_2114729996_n.jpg[/img]

Oni są niesamowici!! Wielkie podziękowania raz jeszcze P. Ligicie Zake.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agata A.']Ja wysłałam papiery 15 czerwca o Młodzieżowy Championat Polski i do tej pory nie mam dyplomu... porażka jak w listopadzie nie przyjdzie to trzeba bedzie dzwonic.[/QUOTE]
Dzwoń do skutku i dowiedz się, co się stało, że aż takie opóźnienie...
Pewnie usłyszysz, że .... "dokumenty nie dotarły, prosze wyslac jeszcze raz", hahaha...

[quote name='hashaa']Biorąc pod uwagę tempo i styl działania ja już bym się dopominała..LKF w 2 tygodnie od wysłania z ZG papierów wystawił championat i już został odesłany do nas. Ciekawe ile czasu zajmie ZG przeadresowanie go i odesłanie do mnie...[/QUOTE]
Tez jestem ciekawa...

pzdr.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Dostałam w końcu dyplom! Ale nie obyło się i tym razem bez ALE. ;)

Jak pisałam - na skanie data wystawienia 29 X i p.Zake pisała, że od razu wysyłają... mija miesiąc niemal, 28 XI wysłałam więc maila do ZG z zapytaniem o nasz dyplom- podpierając się informacjami z Łotwy. ZERO ODPOWIEDZI. No i wczoraj doszedł dyplom, wysłany z ZG 30 XI ;)

Czyli po interwencji... tak więc polecam interesować się swoimi sprawami bez zakładania, że to musi trwać.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='amanda-1a']Jest jest jest!
Pasja oficjalnie Championem Polski :D
Cieszę się jak głupia, bo to mój pierwszy pies z tytułem championa :D
Czekałam na dyplom 6 tygodni, przyszedł idealnie równiuteńki, bez żadnego zagniecenia, bez błędów... Jestem przeszczęśliwa :D[/QUOTE]
No to gratulujemy Szczęśliwej Osobie:)

pzdr.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='Asiaczek']A ja na Młodziezowy (skończony w Legionowie w grudniu), to wypełnie dopiero w styczniu. Nie ma co się spieszyc...

pzdr.[/QUOTE]
Ja wysłałam pod koniec listopada a ostatnia wystawa była w sierpniu więc czasu mieli, a mieli... Próbuje się dodzownić na nr podany na www ZK i ciągle zajęte.... a dzwonie już parę dni non stop co półgodziny...

Link to comment
Share on other sites

Ja czekałam na Championa Litwy równo miesiąc. Dyplom przyszedł bardzo ładny i zalaminowany - nie to co nasze.... Właściwie to 3 dyplomy :) Dłużej czeka się na krajowe... chociaż jak czytałam to niektórzy mają szczęście i dostają prawie "od ręki" :) I ciekawostka, ja wysłałam papiery oczywiście pocztą, ale napisano mi, że wystarczy scany wysłać na maila. Pytania zadawałam przez znany portal FB i uzyskiwałam odpowiedzi natychmiastowo (wysyłając na maila podanego na stronie do tej pory nie mam odpowiedzi na 2 maile, ale teraz to już bez znaczenia).

pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

A co jak ktos pogubił karty z wnioskami? Pytanie niestety serio :( Zapakowałam karty z wnioskami i rodowodem do jednej teczki, a karty mniej ważne do drugiej i zgadnijcie, której nie moge znaleść akurat przed wystawą mającą zakończyć championat...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kyu']A co jak ktos pogubił karty z wnioskami? Pytanie niestety serio :( Zapakowałam karty z wnioskami i rodowodem do jednej teczki, a karty mniej ważne do drugiej i zgadnijcie, której nie moge znaleść akurat przed wystawą mającą zakończyć championat...[/QUOTE]
Na pewno pamiętasz, na której wystawie Twój pies dostał wniosek - dokładną datę wystawy, kto sędziował - spokojnie znajdziesz w sieci (na pewno są jakieś fora Twojej rasy, gdzie publikuje się wyniki wystaw). A potem wpisujesz to wszystko do formularza elektronicznego i wysyłasz do ZG. Oni tam sprawdzają ze sprawozdaniami z poszczególnych oddziałów - nie trzeba, żebyś wysyłała im karty ocen :)

Ewentualnie możesz napisać/zadzwonić do oddziału organizującego wystawę, na której Twój pies dostał wniosek i poprosić o skan/ksero. Ja odtwarzałam karty ocen swojej drugiej suni (jak ją kupiłam, miała już kilka wystaw na koncie, co prawda w szczeniaczkach - żadnych kart nie dostałam, podobno zgubione :/ byłam ciekawa co też sędziowie o niej pisali) - niektóre skany mailem dosłownie od ręki dostałam, na inne parę tygodni czekałam - kserówki (z pieczątką, poświadczone za zgodność z oryginałem) przyszły pocztą.

Edit: to co napisałam, dotyczy Polski, ale przy wystawie zagranicznej przecież tak samo możesz napisac prośbę o skan karty oceny :)

Edited by amanda-1a
Link to comment
Share on other sites

[quote name='amanda-1a']Na pewno pamiętasz, na której wystawie Twój pies dostał wniosek - dokładną datę wystawy, kto sędziował - spokojnie znajdziesz w sieci (na pewno są jakieś fora Twojej rasy, gdzie publikuje się wyniki wystaw). A potem wpisujesz to wszystko do formularza elektronicznego i wysyłasz do ZG. Oni tam sprawdzają ze sprawozdaniami z poszczególnych oddziałów - nie trzeba, żebyś wysyłała im karty ocen :)

Ewentualnie możesz napisać/zadzwonić do oddziału organizującego wystawę, na której Twój pies dostał wniosek i poprosić o skan/ksero. Ja odtwarzałam karty ocen swojej drugiej suni (jak ją kupiłam, miała już kilka wystaw na koncie, co prawda w szczeniaczkach - żadnych kart nie dostałam, podobno zgubione :/ byłam ciekawa co też sędziowie o niej pisali) - niektóre skany mailem dosłownie od ręki dostałam, na inne parę tygodni czekałam - kserówki przyszły pocztą.[/QUOTE]


Dzięki wielkie, uspokoiłaś mnie, wystawy pamiętam jak najbardziej, sędziów łatwo sprawdze na stronie klubu, dzieki, nawet nie wiedziałam, że ten nasz ZKwP już taki zelektronizowany, dziękuje jeszcze raz :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kyu']A co jak ktos pogubił karty z wnioskami? Pytanie niestety serio :( Zapakowałam karty z wnioskami i rodowodem do jednej teczki, a karty mniej ważne do drugiej i zgadnijcie, której nie moge znaleść akurat przed wystawą mającą zakończyć championat...[/QUOTE]Słowacy prosza zawsze o oryginały kart ocen + karteczki. Z jednej wystawy - gdzies mi się w domu zapodzialy, ale pamiętałam wystawę, więc im te dane, które pamiętałam, wysłałam i napisałam, że pozostałych - nie pamiętam. A karty zgubilam. Championat przyszedł, nie bylo żadnych problemow - sami uzupelnili.

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

A ja dzisiaj wysłałam wniosek o Młodzieżowego Championa Polski - tydzień po zgarnięciu ostatniego Zwycięstwa :razz: Mam nadzieję, że nie będę musiała czekać tyle co na rodowód... Wysyłał ktoś niedawno wniosek o Mł.Ch.Pl? Ile czekaliście?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='maharaja']A ja dzisiaj wysłałam wniosek o Młodzieżowego Championa Polski - tydzień po zgarnięciu ostatniego Zwycięstwa :razz: Mam nadzieję, że nie będę musiała czekać tyle co na rodowód... Wysyłał ktoś niedawno wniosek o Mł.Ch.Pl? Ile czekaliście?[/QUOTE] Wysłałam 20.05. i nadal czekam na dyplom.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...