Jump to content
Dogomania

Championat - jak długo czeka się na potwierdzenie


Wojtecki

Recommended Posts

  • 1 month later...
  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Jak długo dochodzi protokół z wystawy w W-wie do ZG? Przecież chyba powinien być już od razu, bo Poczty Polskiej im nie potrzeba....
Dla mnie to mega ważne, bo muszę najpóźniej na kilka-kilkanaście dni przed wystawą zagraniczną przesłać mailem kopię mł. CH PL, inaczej nie mam po co jechać a już się zgłosiłam!! Więc dyplom muszę dostać w ciągu niecałego miesiąca. :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Banshee.']Jak długo dochodzi protokół z wystawy w W-wie do ZG? Przecież chyba powinien być już od razu, bo Poczty Polskiej im nie potrzeba....
Dla mnie to mega ważne, bo muszę najpóźniej na kilka-kilkanaście dni przed wystawą zagraniczną przesłać mailem kopię mł. CH PL, inaczej nie mam po co jechać a już się zgłosiłam!! Więc dyplom muszę dostać w ciągu niecałego miesiąca. :([/QUOTE]
Ale certyfikat na Mł.CH.PL nie daje uprawnień do klasy championów....Więc nie rozumiem...

pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Elitesse']doczekalam sie :multi:

CH.PL. skonczony w Opolu 29.04, wystawiony 9.07, wyslany 11.07, dzis u mnie ;)

bylam ciekawa czy wpisza 3 czy 4 CWC bo Fela lapala sie jeszcze na stare warunki ale podalam im 4 wystawy - na dyplomie tylko 3 sa ujete[/QUOTE]

U nas podobnie, wpisałam 4 wystawy, zamieścili trzy na dyplomie :eviltong:
Championat ukończony w Gostyninie 27.05, a dyplom przyszedł 16.06 :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']Ale certyfikat na Mł.CH.PL nie daje uprawnień do klasy championów....Więc nie rozumiem...
pzdr.[/QUOTE]

W niektórych krajach z mł.ch chyba można wystawiać w klasie championów... kiedyś pisałam takie pytanie do węgierskiego związku, odpisali, że mogę zgłosić psa do championów, a miał tylko mł.ch.pl

Link to comment
Share on other sites

Czekam na jakiekolwiek potwierdzenie o wniosek na mł. championa od miesiąca i zero reakcji. Nie da się do naszego przekochanego związku dodzwonić nawet po stu próbach, już się strasznie denerwuję, a przecież wniosek wysyłałam nawet dwa razy. będę teraz kilka dni w W-wie, więc chciałabym przy okazji pójść do zg i poprosić o dyplom, ale teoretycznie nie jestem właścicielem psa, więc co muszę mieć żeby wniosek wydali mi?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mychaaaaa']W niektórych krajach z mł.ch chyba można wystawiać w klasie championów... kiedyś pisałam takie pytanie do węgierskiego związku, odpisali, że mogę zgłosić psa do championów, a miał tylko mł.ch.pl[/QUOTE]
Na stronie Węgier znalazłam taka informację:
[FONT=Verdana][SIZE=1][COLOR=#062647]Dogs which have the Hungarian Junior Champion title, are not entitled to be entered in Champion Class, except at the Champion Show.

Więc gdzies tutaj jest przekłamanie...

pzdr.[/COLOR][/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']Na stronie Węgier znalazłam taka informację:
[FONT=Verdana][SIZE=1][COLOR=#062647]Dogs which have the Hungarian Junior Champion title, are not entitled to be entered in Champion Class, except at the Champion Show.

Więc gdzies tutaj jest przekłamanie...

pzdr.[/COLOR][/SIZE][/FONT][/QUOTE]

No to może mnie Pani z węgierskiego ZK oszukała, bo planowaliśmy zgłosić Haniego na Węgry, a miał tylko mł. championat. Zapytałam więc czy mogę go zgłosić do klasy championów, odpisała, że jest to ok :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mychaaaaa']No to może mnie Pani z węgierskiego ZK oszukała, bo planowaliśmy zgłosić Haniego na Węgry, a miał tylko mł. championat. Zapytałam więc czy mogę go zgłosić do klasy championów, odpisała, że jest to ok :eviltong:[/QUOTE]

Nikt nikogo moim zdaniem nie oszukał bo tu chodzi o wystawę championów :cool1: Mając Mł. Ch. możesz zgłosić mimo że nie masz dorosłego Ch.:eviltong:

Link to comment
Share on other sites

Nam zależy na tym żeby dostać mł. CH UA, a bez polskiego dyplomu nic nie zdziałamy. Byłam wczoraj w zarządzie głównym i bardzo mnie rozbawili. Nie mają jeszcze sprawozdania z wystawy w W-wie! Powiedzieli że czas na przesłanie do 30 dni, a nie 45. Jest w takim razie już po terminie. Nie wytrzymam na prawdę, w tym kraju już żadna instytucja nie funkcjonuje tak jak powinna. Mamy niecałe 10 dni do wystawy. :( Mam obiecane że zajmą się na początku moim wnioskiem jak dojdzie do nich sprawozdanie (z tego samego miasta ; )), ale mogę się założyć że skończy się na obiecankach, tracę już nadzieję na cokolwiek, cała kasa pójdzie w błoto.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...