Jump to content
Dogomania

Championat - jak długo czeka się na potwierdzenie


Wojtecki

Recommended Posts

[quote name='sylrwia']Mam zapytanie czy jak wysyła się wniosek na wyrobienie championatu poprzez formularz ze strony ZKwP przychodzi na mail potwierdzenie wysłania?
Wysłałam pierwszy raz formularzem (przy poprzednim psie słałam listownie) nic nie dostałam na maila, championatu też na razie nie widać.[/QUOTE]

na trzy wysyłki 2 razy dostałam potwierdzenie , 1 raz nie....ale dyplomy przyszły 3 ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='sylrwia']Mam zapytanie czy jak wysyła się wniosek na wyrobienie championatu poprzez formularz ze strony ZKwP przychodzi na mail potwierdzenie wysłania?
Wysłałam pierwszy raz formularzem (przy poprzednim psie słałam listownie) nic nie dostałam na maila, championatu też na razie nie widać.[/QUOTE]
Ja przy ostatnim wysłaniu nie dostałam ZADNEGO potwierdzenia, ale - jak pisałam wczesniej - nie wypełniłam dodatkowego formularza dot. r.CACIB'a,którzy przechodzi i dostałam osobnego maila w tej sprawie. Więc maile dochodzą.
Dla pewności - zadzwoń. Może któraś z pań sprawdzi i potwierdzi...

pzdr.

Link to comment
Share on other sites

Ja wysłałam zgłoszenie Baldura 16 października. Nie dostałam potwierdzenia na mail, chociaż rok wcześniej gdy wysyłałam zgłoszenie Tamlina, to takowe dostałam. Wysłałam na wszelki wypadek jeszcze raz, znów nic. Obecnie mija 2,5 miesiąca i wciąż czekam na championat :watpliwy:. Probowalam sie dodzwonić do zwiazku glównego, ale ciągle zajęte :roll:. A szkoda bo zależało mi, żeby championat był wystawiony jeszcze w tym roku. W moim rodzimym oddziale mamy ranking wystawow, za championat sa dodatkowe punkty, ale liczy się data wystawienia championatu. Totalna głupota. Baldur zdobył championat w tym roku wystawowym, papierek bedzie wystawiony w przyszłym i nie przyznają nam tych punktów :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Merrick'] Obecnie mija 2,5 miesiąca i wciąż czekam na championat :watpliwy:. Probowalam sie dodzwonić do zwiazku glównego, ale ciągle zajęte :roll:[/QUOTE]
Ooo to tak jak u nas, tylko ze my wniosek zlozylismy w polowie listopada. Chetnie odebralabym papierek nawet osobiscie w zwiazku glownym, ale dodzwonic sie nie moge od poczatku nowego roku..

Link to comment
Share on other sites

Po prawie 3 miesiącach czekania na championat, wysłaniu 3 wniosków online, wielokrotnej próbie dodzwonienia się do ZG, podjęłam się ostatniej próby i wysłałam mail :p. Teraz będę dzielnie czekała na odpowiedź. Jeśli się jej nie doczekam, to już sama nie będę wiedziała co robić. Chciałam zapisać Baldura na wystawę Championów w Lesznie, ale zgłoszenia są do 30 stycznia, a ja wciąż nie mam głupiego papierka :placz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agasia']Ooo to tak jak u nas, tylko ze my wniosek zlozylismy w polowie listopada. Chetnie odebralabym papierek nawet osobiscie w zwiazku glownym, ale dodzwonic sie nie moge od poczatku nowego roku..[/QUOTE]
Próbuj dalej, ja też jak dzwoniłam to dopiero za którymś razem się dodzwaniałam.

Link to comment
Share on other sites

hmm... :roll:wysłałam zgłoszenie brak potwierdzenia, pisałam maila nikt nie odpisał, dzwoniłam i się dodzwoniłam ale jak mnie przełączyli do osoby odpowiedzialnej na championaty to już nikt nie odbierał.
A dziś dotarł do mnie championat młodej (czas trwania około 1-1,5 miesiąca) o dziwo wsadzony w wystawową teczkę i calutki prościutki. :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Merrick']Po prawie 3 miesiącach czekania na championat, wysłaniu 3 wniosków online, wielokrotnej próbie dodzwonienia się do ZG, podjęłam się ostatniej próby i wysłałam mail :p. Teraz będę dzielnie czekała na odpowiedź. Jeśli się jej nie doczekam, to już sama nie będę wiedziała co robić. Chciałam zapisać Baldura na wystawę Championów w Lesznie, ale zgłoszenia są do 30 stycznia, a ja wciąż nie mam głupiego papierka :placz:[/QUOTE]
Ja sobie tak wyliczam czas:
- oddział ma 45 dni na rozliczenie wystawy (zakładam, że nie ma żadnych problemów),
- ZG "ode mnie" dostaje 2 miesiące na opracowanie mojego championatu.
Z zasady takie wyliczenie jest prawidłowe;)
-

[quote name='sylrwia']hmm... :roll:wysłałam zgłoszenie brak potwierdzenia, pisałam maila nikt nie odpisał, dzwoniłam i się dodzwoniłam ale jak mnie przełączyli do osoby odpowiedzialnej na championaty to już nikt nie odbierał.
A dziś dotarł do mnie championat młodej (czas trwania około 1-1,5 miesiąca) o dziwo wsadzony w wystawową teczkę i calutki prościutki. :cool3:[/QUOTE]
Gratulacje!!!

pzdr.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Mi dzisiaj udało się dodzwonić do ZG. Dowiedziałam się, że championat został wystawiony 16 listopada. Dowiedziałam się też, że mniej więcej w ciągu tygodnia od wystawienia, wysyłają championat pocztą. Adres jest prawidłowy, więc czemu wciąż jeszcze nie mam championatu :???: Któż to wie, po czyjej stronie leży wina : ZG czy poczty ? Mam wysłać wniosek o wydanie duplikatu championatu i tyle :watpliwy:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Merrick']Mi dzisiaj udało się dodzwonić do ZG. Dowiedziałam się, że championat został wystawiony 16 listopada. Dowiedziałam się też, że mniej więcej w ciągu tygodnia od wystawienia, wysyłają championat pocztą. Adres jest prawidłowy, więc czemu wciąż jeszcze nie mam championatu :???: Któż to wie, po czyjej stronie leży wina : ZG czy poczty ? Mam wysłać wniosek o wydanie duplikatu championatu i tyle :watpliwy:[/QUOTE]

Może być niestety po stronie poczty-ponieważ nie są to przesyłki polecone. Więc listonosz może je zostawić tak naprawde gdzie chce, jeśli nie mieści sie do skrzynki.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Wczoraj wyslałam mój pierwszy opłacony MŁ.CH.PL dla romki; ciekawe, czy przy platnych certyfikatach, tez tak długo się będzie czekalo...?
Podejrzewam, że tak, bo przeciez trzeba jeszcze bedzie sprawdzić, czy wyslane potwierdzenie przelewu zgadza się z księgowościa.... ciekawe, że poza granicami PL jakos nie mają takich problemów...

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...

[quote name='Asiaczek']Wczoraj wyslałam mój pierwszy opłacony MŁ.CH.PL dla romki; ciekawe, czy przy platnych certyfikatach, tez tak długo się będzie czekalo...?
Podejrzewam, że tak, bo przeciez trzeba jeszcze bedzie sprawdzić, czy wyslane potwierdzenie przelewu zgadza się z księgowościa.... ciekawe, że poza granicami PL jakos nie mają takich problemów...
Pzdr.[/QUOTE]
Wczoraj wyjęłam ze skrzynki list, a w nim Championat Młodziezowy dla Romy. Jest co prawda troche pognieciony, ale mi to nie przeszkadza. Zaraz zrobie skan, zapiszę, a oryginał pójdzie do dokumentacji, coby sie bardziej nie zgniótł i nie uszargał...;)

pzdr.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...