Jump to content
Dogomania

Championat - jak długo czeka się na potwierdzenie


Wojtecki

Recommended Posts

  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

O masz! A ja chciałam w miarę szybko nostryfikować zagraniczny rodowód... Eh...
Też bym tak chciała, aby moje Biuro zostało zamknięte na cztery spusty na 2 tygodnie. Tylko, co by inni na to powiedzieli? Jakby nie patrzeć - instytucja usługowa.
A ZG jakoś tym się nie przejmuje...:razz:

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sylrwia']A jak sa błędy to ni emożna odesłać do poprawy?? Czy lepiej nie ryzykowac bo przepadnie?[/quote]

Ja odesłałam, wrócił z tym samym błędem ( mimo ze zaznaczyłam na czerwono błąd, napisałam jak powinno byc i dołączyłam kopie karty oceny). Poza błędem nr 1, pojawił sie tez błąd nr 2...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='karenina']Ja odesłałam, wrócił z tym samym błędem ( mimo ze zaznaczyłam na czerwono błąd, napisałam jak powinno byc i dołączyłam kopie karty oceny). Poza błędem nr 1, pojawił sie tez błąd nr 2...[/quote]
o rany :crazyeye: czyżby przedszkole, cóż za poziom "usług":roll:

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj przyszedł mlodzieżowy-jestem w szoku,bo było przy nim sporo zamieszania,coś tam nie pozaznaczane w kopiach kart ocen itp problemy-tzreba było dosyłać,odsyłać,cyrki.
Normalnie szok.
Młodzieżowego zakończyliśmy w Łodzi.7 maja-zaraz później wysłałam wniosek.
I już jest dyplomik.
Wielkie brawa -szczególnie dla ZKwP oddziału Łodzkiego

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

A co robić jeśli Krakowski oddział nie raczy przesłać sprawozdania, mimo, że od wystawy upłynęło już 2 miesiące a nie marne 45 dni? Na moje e-maile też nie raczą mi odpowiedzieć (chyba ich nawet nie otwierają, bo nie mam potwierdzeń). W ZG obiecali mi że dyplom wystawią mi od ręki jak tylko dostaną sprawozdanie. Tylko kiedy ono dotrze? :mad: . Przy tym tempie to pies będzie skazany w Poznaniu na klasę otwartą. :diabloti:.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='joanna']A co robić jeśli Krakowski oddział nie raczy przesłać sprawozdania, mimo, że od wystawy upłynęło już 2 miesiące a nie marne 45 dni? Na moje e-maile też nie raczą mi odpowiedzieć (chyba ich nawet nie otwierają, bo nie mam potwierdzeń). W ZG obiecali mi że dyplom wystawią mi od ręki jak tylko dostaną sprawozdanie. Tylko kiedy ono dotrze? :mad: . Przy tym tempie to pies będzie skazany w Poznaniu na klasę otwartą. :diabloti:.[/quote]

Kurczę ja w tej samej sytuacji jestem.

Czy można wysłać jeszcze raz wniosek, tylko już z warszawską wystawą?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='joanna']A co robić jeśli Krakowski oddział nie raczy przesłać sprawozdania, mimo, że od wystawy upłynęło już 2 miesiące a nie marne 45 dni? Na moje e-maile też nie raczą mi odpowiedzieć (chyba ich nawet nie otwierają, bo nie mam potwierdzeń). W ZG obiecali mi że dyplom wystawią mi od ręki jak tylko dostaną sprawozdanie. Tylko kiedy ono dotrze? :mad: . Przy tym tempie to pies będzie skazany w Poznaniu na klasę otwartą. :diabloti:.[/quote]
[COLOR=black][/COLOR]
Do Krakowa cywilizacja dociera powoli.Na stronie Oddziału czytamy:

[B][SIZE=3][COLOR=black]Związek Kynologiczny w Polsce Oddział w Krakowie uprzejmie informuje, że adres e-mail [email][email protected][/email] jest przeznaczony jedynie do korespondencji dotyczącej Wystawy Psów Rasowych w Krakowie, która odbyła się w czerwcu tego roku.

Wszelkie sprawy nie dotyczące Wystawy prosimy kierować na adres korespondencyjny[/COLOR][/SIZE][/B]
[B][SIZE=3][COLOR=black][/COLOR][/SIZE][/B]
[B][SIZE=3][COLOR=black]Informujemy, że adres mailowy Oddziału ma jedynie ułatwić załatwianie spraw dot. Wystaw, w związku z tym bardzo prosimy o nie kierowanie innych spraw na ten adres.
[/COLOR][/SIZE][/B]
[SIZE=3][COLOR=black][SIZE=1]Nie wiadomo czy śmiać się czy płakać....[/SIZE]
[/COLOR][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

kto ciekaw, ten sobie poprzednie moje posty poczyta.
Uzyskiwanie dyplomu dorosłego championa odbyło się dokładnie tak samo, jak młodzieżowego: też mam dwa dyplomy.
Sygnalizowałem to wcześniej i jeszcze raz sygnalizuję: [SIZE=4][B]Kochani Koledzy w Zarządzie Głównym[/B][/SIZE], macie,chyba najbardziej doskonale zorganizowany system wysyłki poczty, tylko jakby trochę inaczej niż normalny, a już na pewno odmienny od innych, działających.
Strasznie cierpią na tym osoby odbierające telefony w ZG i , co też jest ewenementem na skalę europejską: faksy automatyczne.

Link to comment
Share on other sites

A ja w końcu zaparłam się i udało mi się dodzwonić do Krakowskiego oddziału. Otóż za przesłanie sprawozadnia odpowiada niejaki p. Mroczek z Olsztyna (on chyba ptzygotowywał katalogi) Oddział umywa ręce i nic nie może pomóc bo to nie oni mieli przesłać i uważaja że to ich zwalnia z odpowiedzialności. W drodze łaski podali mi numer telefonu do tego pana. Niestety cały czas jest on wyłączony. :razz: Dzisiaj urządzam ciąg dalszy polowania. :angryy: Oddział interweniować nawet nie myśli.
Ludek, to masz szczęście, że masz jeszcze jedno CWC, bo ja po Krakowie już młodego nie wystawiałam i wybieram się dopiero do Poznania.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='joanna']Ludek, to masz szczęście, że masz jeszcze jedno CWC, bo ja po Krakowie już młodego nie wystawiałam i wybieram się dopiero do Poznania.[/quote]

Chyba mialam nosa.:evil_lol: Wystawiłam na warszawskiej tylko dlatego, że przyjmowanie zgłoszań kończyło się przed wystawą w Krakowie. Na wszelki wypadek wyślę jeszcze raz zgłoszenie, tylko z wystawą warszawską.

Trzymam kciuki, żeby jednak Kraków sie sprężył i jak najszybciej dosłał sprawozdanie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='puli']
Do Krakowa cywilizacja dociera powoli.Na stronie Oddziału czytamy:

[B][SIZE=3][COLOR=black]Związek Kynologiczny w Polsce Oddział w Krakowie uprzejmie informuje, że adres e-mail [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] jest przeznaczony jedynie do korespondencji dotyczącej Wystawy Psów Rasowych w Krakowie, która odbyła się w czerwcu tego roku. [/COLOR][/SIZE][/B][SIZE=3][COLOR=black]

[B]Wszelkie sprawy nie dotyczące Wystawy prosimy kierować na adres korespondencyjny[/B][/COLOR][/SIZE]

[B][SIZE=3][COLOR=black]Informujemy, że adres mailowy Oddziału ma jedynie ułatwić załatwianie spraw dot. Wystaw, w związku z tym bardzo prosimy o nie kierowanie innych spraw na ten adres.[/COLOR][/SIZE][/B][SIZE=3][COLOR=black]
[/COLOR][/SIZE]
[SIZE=3][COLOR=black][SIZE=1]Nie wiadomo czy śmiać się czy płakać....[/SIZE]
[/COLOR][/SIZE][/quote]

Po wystawie wysłałam do nich maila, niestety mnie olali.:angryy:

Link to comment
Share on other sites

A ja za chwilę zaczynam pisać do ZG i p. Mani oficjalną skargę na działnie Oddziału Krakowskiego. W końcu dodzwoniłam się do p. Mroczka, który spokojnie powiedział mi, że sprawozdania nie wysłał i nie wyśle, bo oddział nie przekazał mu do tej pory kart ocen psów. :mad: :wallbash:. Ogarnia mnie chęć wysłania do królewskiego grodu jakiejś cykającej przesyłki.

Link to comment
Share on other sites

I tak i nie. W rozmowie z nim dowiedziałam się, że karty najpierw dostał, ale jak się wyraził były tak porozwalane, że je odesłał z prośbą o uporządkowanie i drugi raz ich nie przesłali. A co to znaczy "porozwalane"? To już sam ich posegregować nie mógł? A ponieważ to nie jego sprawa a zapłatę za usługę już pewnie dostał to nic w tej sprawie nie robi. Bo i po co. Typowa spychologia. Tylko pieniądze od nas brać to zawsze są chętni. :diabloti: Jedno jest pewne. Ja już pewnie więcej na wystawę do Krakowa nie pojadę.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='musia']Między pierwszym CWC a ostatnim 3 -cim musi upłynąć conajmniej 6 miesięcy i 1 dzień. Np. 22 styczeń Głogów - 23 lipca Nowy Sącz i sprawa załatwiona. Oczywiscie jak się uda.[/quote]

No własnie, czyli nie beda sie liczyly CWC np w lipcu, w sierpniu i w pazdzierniku tego samego roku?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...