Jump to content
Dogomania

Atos


sota36

Recommended Posts

  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Nie wiem , czy to normalne uczucie - pierwszy raz mialam psa, ktory ze mna byl tak dlugo -ale odzyskalam spokoj i pewnosc, ze Tos mial za soba kawal solidnego i szczesliwego zycia. Jemu jest dobrze i wiem, ze gdzies tam jest ze swymi kumplami i opiekuje sie nami i nie chce , zebysmy cierpieli - bo to zawsze, do konca, bylo bardzo wesole psisko - wiem, ze kiedy sie spotkamy, tylko ze On byl pierwszy na drodze do nieba....

Link to comment
Share on other sites

sota36 - nerki to straszna niewyleczalna choroba. Wiem coś o tym...

Mój Misu też przegrał walkę z tą chorobą a miał tylko roczek...

Jest dokładnie tak jak piszesz--- Twój Atos przeżył ładny kawałek swojego psiego życia u kochających właścicieli ...Cóż więcej potrzeba psiakowi.Nie tak wyobrażałos sobie jego starośc... no coż takie jest życie

strasznie niesprawiedliwe. Teraz Twój Atoś jest szczesliwy za Tęczowym Mostem i najważnejsze że juz nie cierpi.No i czeka na Ciebie wie, że kiedyś.....

Link to comment
Share on other sites

sota36 wiem jak to boli, bo 4 października ubiegłego roku straciłam moją ukochaną afganicę Queenie :cry: :cry: :cry: .

Wierzę, że w Twoim sercu znajdzie się miejsce na kolejną psią miłość.

Ja po 8 miesiącach przygarnęłam 10 letniego bardzo chorego afgana. Lubię się do niego przytulić i czasami pomarzyć o Queenie. Znowu jestem szczęśliwa, czego i Tobie życzę z całego serca.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Gdy przeczytałam "Atos" zrobiło mi się słabo.Wróciły wspomnienia.Wszyscy mówią -szkoda,wspólczuje ci - bo lubią zwierzęta ,ale tak noprawde rozumie ten kta tego doświadczył. 12 października minoł rok kiedy na moich rękach odchodził MÓJ ATOS wspaniały ,kochany,czarny pudel-miał 12 lat odchodził nagle ,po ukąszeniu kleszcza ,nie dało się go uratować.Szalałam po stracie i tylko koleżanka ocaliła moją psychkę,na siłe kazała kupić psa.Wszystko zrobiłam aby był inny.NIE PIES LECZ SUKA ,NIE PUDEL LECZ LABRADOR,TYLKO KOLOR POZOSTAŁ.Kocham ją bardzo ale jak usłysz lub zabacze ATOS ,serce staje.Łącze się z twoim cierpieniem,tylko czas może ci pomóc.

Link to comment
Share on other sites

Tak , masz w pelni racje - moj maz tez na sile kupil mi "pocieszka" - jest 100% inny - moj Tos byl "niby to owczarek" czarny podpalany, 'mlody" jest rudy z czarnymi podpaleniami - briard Jest zupelna odwrotnoscia mojego "Staruszka" - pierwszy szczekal jadac samochodem, drugi - wskakuje i ...spi, pierwszy byl nieco malodelikatny, ten obecny jest super delikatny. Jedyne co ich laczy to to , ze to pies i ma na imie tez na "a" - chcialam nowego nazwac rowniez "Atos", ale maz sie nie zgodzil (i slusznie) - powiedzial - "Atos byl jeden jedyny, zyl z nami prawi 13 lat i dajmy mu spokoj."

Agat - nasz nowy maluch - chyba wyczuwa moje stany, kiedy ogarnia mnie tesknota za Atosem - wskakuje na mnie i sie przymila. Chodzi za mna krok w krok. Bardzo mi pomaga w dochodzeniu do normalnosci.

Atos na zawsze pozostanie w moim sercu - to byl wspanialy pies, pocieszam sie ze przezyl ze mna prawie 13 lat i po Jego pycholu bylo poznac, ze byl szczesliwy. Ale tak strasznie za nim tesknie...Tesnie za tym, by sie do Niego przytulic, poczuc zapach Jego siersci. Jak mi Go strasznie brakuje.... a to dopiero niespelna miesiac....

Link to comment
Share on other sites

Wiem doskonale co czujesz. Pięć lat temu straciłam swoją prawie 17 letnią sukę. Miała ropomacicze i trzeba było ją uspić.Wychowałam się z nią. Po 3 tyg. wzięłam szczenię ze schroniska. Dałam jej imię poprzedniczki-Diana.

Było mi ciężko, nie chciało mi się żyć. To była jakaś depresja. Nowa sunia trochę pomogła przetrwać te najtrudniejsze chwile.

Dojście do siebie zajęło mi ok. 2 lat. Także nie dziw się, że po miesiącu jeszcze odczuwasz taki smutek. Po tym czasie w pełni pokochałam nowa sunię.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...