Jump to content
Dogomania

AMSTAFKA łagodna dobrze ułożona suczka po sterylce, MA DOM


Ulaa

Recommended Posts

  • Replies 486
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='blaki24']musze czekac do rana jak tylko jasno sie zrobi to ruszam na sukanie shirki moze ja znajde za dnia[/quote]
Straz Miejska, Policja, Taksowkarze,... jak mowilas gazeta, plakaty, radio... Sluchaj. Sorki jesli uraze- ale Ostrow Wielkopolski to nie Warszawa (chyba).... na pewno ktos zauwazy. W Gdyni gdyby tej rasy pies tak biegal- zaraz bylaby straz miejska i do schronu... Tak mysle. Wiem jak reaguja ludzie ;>
Znajdzie sie. Szkoda tylko, ze bedzie wystraszona. MOze jej zimno w nocy bylo. Ale nauczke bedzie miala ;> :diabloti:
Nie wolno uciekac pańci!

Link to comment
Share on other sites

Witam ja wrociałam z poszukiwan i nic nie widac slychac nik nic nie widział :placz: unas w Ostrowie to tasowkarze spogladali namnie jak na warjatke co lata ze smycza i pyta o psa. Straz miejska jutro powiadomie o tym schronisko dzisiaj moj kolega jedze powiadomic unas w ostrowie to jak ktos sie znajdzie z dobrym sercem to zawiadomi schronisko
Ogołnie w Ostrowie jest lapanka na amstafy w ostrowie jest ich bardzo duzo i taki pan co mieszka kolo mnie juz wczesniej pisałam ze jego znajomemu tez uciekła ale sie juz nie znalazła. Ja mam nadzieje ze ktos sie odezwie i moze ktos ogłosi to ze znalazl psa.

Link to comment
Share on other sites

ale ona daleko nie mogla przeciez zwiac.... najwiecej niech bedzie w miejscu, gdzie mieszkacie.. w poblizu....
Moze ktos ja wzial do domu- jak zobaczyl blakajacego sie psiaka- wtedy jak nie on- sasiedzi zobacza, znajomi ....
Taksowkarze to wiesz- maja zryte łby- ale moze jakis sie akurat trafi..........
Chcialabym sie teraz przedostac w przestrzeni do Ostrowa... szukalabym i szukala....
Jak mogl nikt nie wiedziec!!! Takiego psa!!! Jakkkkkkkk!!!!!
Znajdzie sie- kwestia czasu....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kasia&Rika']wystraszona mogła zwiać daleko, szczególnie, że w strachu i nie wiadomo czy odnajdzie drogę do domu, bo przecież jest tu od niedawna.
w Ostrowie to raczej jest przekonanie,że od TAKICH psów morderców trzeba trzymać się z daleka. A najlepiej skopać jak podejdzie:roll: Mało osób zdecydowało by się zabrać takiego psa do domu.[/quote]

daleko- ale jak daleko- przeciez nie poza granice Ostrowa

Ale wiesz- skoro jest takie przekonanie o psach mordercach- to plus!!!! Plus taki, ze ze strachu na straz beda dzwonic!!!

Ja bym na Strazy i na POlicji, i wszedzie zostawila swoj nr tel- gdyby cos wiedzieli... Wszystkie kliniki, i wogole

Rozumiem , ze najblizsze schroniska tez sa poinformowane? :>

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dczn']ale ona daleko nie mogla przeciez zwiac.... najwiecej niech bedzie w miejscu, gdzie mieszkacie.. w poblizu....
Moze ktos ja wzial do domu- jak zobaczyl blakajacego sie psiaka- wtedy jak nie on- sasiedzi zobacza, znajomi ....
Taksowkarze to wiesz- maja zryte łby- ale moze jakis sie akurat trafi..........
Chcialabym sie teraz przedostac w przestrzeni do Ostrowa... szukalabym i szukala....
Jak mogl nikt nie wiedziec!!! Takiego psa!!! Jakkkkkkkk!!!!!
Znajdzie sie- kwestia czasu....[/quote]

wystraszona mogła zwiać daleko, szczególnie, że w strachu i nie wiadomo czy odnajdzie drogę do domu, bo przecież jest tu od niedawna.
w Ostrowie to raczej jest przekonanie,że od TAKICH psów morderców trzeba trzymać się z daleka. A najlepiej skopać jak podejdzie:roll: Mało osób zdecydowało by się zabrać takiego psa do domu.

Link to comment
Share on other sites

numer w schronisku trzeba zostawić ale tez trzeba by tam regularnie dzwonić i od czasu do czasu się osobiście przejść.nie wiem jak jest u was ale zdarzały się przypadki że w schronisku było zgłoszone że pies zaginął, numer zostawiony a piesek czekał i czekał i nikt nie raczył powiadomić pana ze się znalazł.
w końcu pan w wielkim szoku wypatrzył swoją suńkę na allegro(które jej robiłam do adopcji)i pojechał po nią do schroniska.
[SIZE=1][COLOR=Gray]to był watek zjawiskowej husky/malamutki z grzywą lwa z krakowa[/COLOR][/SIZE]

także trzeba się przypominać osobiście dla pewności.
mam nadzieję że jednak się znajdzie!

Link to comment
Share on other sites

popieram Agage21 do schroniska dobrze jest osobiscie pojechac ;) oni przy takiej ilosci psow jaka sie przewija nie zawsze sa w stanie wylapac ze akurat ten jeden to jest czyjas zguba ... ja wiem jak jest u nas dla mnie to oczywiste ze pytam o danego psa dla pan w biurze niestety nie jest to takie oczywiste i czesto musialam tlumaczyc albo podac numer konkretnego psa bo tak to panie nie kojarzyly o ktorego mi chodzi ;)

dla nas to jeden pies dla nich to kilkadziesiat czesto kilkaset :(

zycze powodzenia mam najdzieje ze sunia sie znajdzie :thumbs:

Link to comment
Share on other sites

Szukamy jej zaczepiałam ochrone co jezdzi po ostrowie, nawet policje to powiedzieli ze oni sie nie zajmuja takimi sprawami :placz: pytam ludzi co chodza z pasami na spacery niewiem gdzie jeszcze mam jej szukac beda ogłoszenia gdzie tylko sie da w szkolach na tablicach ogłoszen na przystankach na stacjach paliw w gazetach, zaczepiam dzieci co biegaja po osiedlach mowie o nagrodzie zeby zacheciac do szukania,rozdaje numery tel chodze i szukam cały czas ale nikt jej nie widział. Na przeciwko mojej bramy jest pizzerja byłam pytałam czy nie widzieli wczorajszego zdarzenia ale ta zmiana bedzie dzisiaj o 15 wiec pujde sie zapytac moze cos widzieli. Czuje sie coaraz bardziej bezsilna jak zaczepiam ludzi i pytam i opowiadaja mi tez ze im tez pieski uciekały ale sie nie odnajdowały :placz: Niewiem moze ktosc ja wzioł i moze da znac ze ja ma .

Link to comment
Share on other sites

Pojawila sie nadzieja, ale dopiero jutro bedziemy wiedziec czy to Schira jest w schronisku. Blaki byla juz w schronie ale nie chca jej wpuscic bo schron nieczynny, dzis niedziela, dopiero juto moze tam wejsc. Oby to byla Schirka.
Trzymajmy kciukasy :thumbs::thumbs::thumbs: za Schirke.

Link to comment
Share on other sites

Pani w schronisku niechciała przyjechac do schroniska błagałam ja ale niestety :( wczoraj mieli juz wezwanie ze błaka sie bokser pregowany i siedzi przy błoku i siedzi przestaraszona ale jak przyjechali to juz uciekła i dzisiaj mieli kolejny tel i odnalezli ja przy banku i opis jak shirka i mieli tylko jedno takie samo wezwanie wiec to musi byc shirka. Jutro pujde sie zapytac do strazy o czipy to jak beda miec to ja zaczipujemy juz. no teraz byle do godz 8 rano :multi: mam nadzieje ze to ona :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...