Jump to content
Dogomania

czy są tu jakieś szkoty (prosimy zakladac oddzielne tematy!)??


Murak

Recommended Posts

Fritz, powiem Ci, ze jest roznica i to spora. Abra jak jest z nami we Wrocku to czesto jeczy bo sie nudzi. W ogole ona malo spi w porownaniu z Czarim i ciagle marudzi zeby sie z nia bawic czy uczyc czy cokolwiek. A przeciez nie da rady caly dzien sie psem zajmowac (i wlasnie zamowilismy konga hehe) - a jak jest w Zielonej z Czarim to calkiem inna bajka - bawi sie z nim i nie jest marudna - a na ich zabawy mozna patrzec i patrzec. Cala rodzina siedzy i sie cieszy jak glupi do sera tak komicznie wariuja. A jak mu zabiera lapą miske to juz w ogole mozna sie poplakac ze smiechu. Ja nie moge sie doczekac drugiego psiaka ale pewnie jeszcze co najmniej rok :(

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 4.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='SzOlka']:multi: nastepna, szkocio:stupid: sie pokazala, [B]goranik[/B] witaj w klubie[/quote]

dziekuje za powitanie [B]SzOlka :evil_lol: [/B]
jestem kompletnie rozlozona na lopatki przez te zarazki, czuje sie bezbronna :loveu: i jest mi z tym dobrze .....co najgorzej :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='goranik']dziekuje za powitanie [B]SzOlka :evil_lol: [/B]
jestem kompletnie rozlozona na lopatki przez te zarazki, czuje sie bezbronna :loveu: i jest mi z tym dobrze .....co najgorzej :roll:[/quote]


i tak trzymac:klacz: :thumbs:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='carolinascotties']Rozmawiałam niedawno ze znajomą, która stwierdziła, że to mało prawdopodobne aby ktoś wyjawił Ci wiedze tajemną, jaka jest [I]zrobienie[/I] Szkota...a szkoda :)[/quote]

carolina, widocznie Twoja znajoma, ma nieodpowiednich znajomych, kazdego szkota robi sie inaczej, tzn chodzi o samo wykonczenie, ale to trzeba samemu, metoda prob i bledow, a najwazniejsze podgladac jak psiaki wygladaja i nie bac sie pytac, na pewno nikt do konca nie powie, bo nie bedzie wiedzial, ze akurat o takie a nie inne szczegoly chodzi, szkociarze sa naprawde zajefajnymi ludzmi ( no wyjatki sa wszedzie, ale ja takich "niedostepnych" wsrod naszych to nie spotkalam, owszem czasami ma sie wrazenie, ze ktos cos nie tak, ale generalnie to widzimy sie tylko na wystawach a tam sa emocje i mysli sie o czyms innym), nie wierze, ze jezeli zapytam sie kogos, kogo szkocie wykonczenie mi sie podoba nie powie mi co i jak jest zrobione (oczywiscie reszte trzeba samemu sobie wykonczyc, tak jak mowilam, metoda prob i bledow

upssssssssss ale sie rozpisalam

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jaszczurka']Fritz, powiem Ci, ze jest roznica i to spora. Abra jak jest z nami we Wrocku to czesto jeczy bo sie nudzi. W ogole ona malo spi w porownaniu z Czarim i ciagle marudzi zeby sie z nia bawic czy uczyc czy cokolwiek. A przeciez nie da rady caly dzien sie psem zajmowac (i wlasnie zamowilismy konga hehe) - a jak jest w Zielonej z Czarim to calkiem inna bajka - bawi sie z nim i nie jest marudna - a na ich zabawy mozna patrzec i patrzec. Cala rodzina siedzy i sie cieszy jak glupi do sera tak komicznie wariuja. A jak mu zabiera lapą miske to juz w ogole mozna sie poplakac ze smiechu. Ja nie moge sie doczekac drugiego psiaka ale pewnie jeszcze co najmniej rok :([/quote]

:placz: za rok to to juz nie bedzie to samo, Abra bedzie prawie dorosla dama i takich figielkow i zabaw juz nie bedzie:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dorota07'][B]Asiu!![/B] no to mi podsunęłaś pomysł, znajomy ma szkota, którego nie wystawia ale podrzuca mi go do pielęgnacji, to ja na nim będę praktykować....o![/quote]
oooo i to jest najlepsze rozwiazanie:eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jaszczurka']Fritz, powiem Ci, ze jest roznica i to spora. Abra jak jest z nami we Wrocku to czesto jeczy bo sie nudzi. W ogole ona malo spi w porownaniu z Czarim i ciagle marudzi zeby sie z nia bawic czy uczyc czy cokolwiek. A przeciez nie da rady caly dzien sie psem zajmowac (i wlasnie zamowilismy konga hehe) - a jak jest w Zielonej z Czarim to calkiem inna bajka - bawi sie z nim i nie jest marudna - a na ich zabawy mozna patrzec i patrzec. Cala rodzina siedzy i sie cieszy jak glupi do sera tak komicznie wariuja. A jak mu zabiera lapą miske to juz w ogole mozna sie poplakac ze smiechu. Ja nie moge sie doczekac drugiego psiaka ale pewnie jeszcze co najmniej rok :([/QUOTE]
no wlasnei ,boje sie drugiego psiaka ,ale Twojj opis zabaw 2ki wydaje mi sie zachecajcy ,prawdziwy ,ale na serio ze szkotami to bez samodzielnego trymowania trudno z wieloma piesorkami .. Pozdrawiam!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='SzOlka'][B]Fritz [/B]pozwolilam sobie poogladac fotki w Twoim albumie i znalazlam te foto:loveu:

[IMG]http://i27.photobucket.com/albums/c180/3Fritz/DSC_1240s.jpg[/IMG]

rozbrajajaca minka na maksa, miodzio poprostu:loveu:[/QUOTE]

OJej!Szolka straszna przyjemnosc mi sprawilas ,zauwazajac to zdjecie bo.... to moje jedno z ulubionych Mishki :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: ,nawet na poczatku byl to moj awatar na dogo:) Pozdrawiam cala rodzinke KA-Miel :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Fritz']hmmm znow wszyscy znikneli jak sie pojawilam ..hmmm przypadek?czy zla godzine wybieram?[/QUOTE] pewnie zla godzina ,albo nikt mnie nie luuubi:P
no to na dobranoc (albo na dzien dobry:P) film Mishy , z jej dziwnym zachowaniem ,ktorego nie rozumiem:mianowicie od pewnego czasu nawet jak rzuca sie jej ulubiona zabawke ,ona lapie do pewnego momentu i przynosi z powrotem .. a potem cofa sie,nie wiem czemu jakby sie bala .Powiedzcie(rano pewnie) o co chodzi? WSTECZNY BIEG:

[URL=http://s27.photobucket.com/albums/c180/3Fritz/?action=view&current=wstecznybieg.flv][IMG]http://i27.photobucket.com/albums/c180/3Fritz/th_wstecznybieg.jpg[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Magicnesca']Hej ,hej szkociarze pobudka wstawać :kaffee_2: :kaffee_2: :kaffee_2: :kaffee_2: :kaffee_2:kawa z rana jak śmietana ,a dla śpiochów taka mocniejsza z fusami :morning:[/quote]

Ja już po kawce :kaffee_2: Magicnesca co tam w Zarazkowie? A konkretnie u jednego zarazka .... :oops: ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Magicnesca']Hej ,hej szkociarze pobudka wstawać :kaffee_2: :kaffee_2: :kaffee_2: :kaffee_2: :kaffee_2:kawa z rana jak śmietana ,a dla śpiochów taka mocniejsza z fusami :morning:[/quote]
chyba ze sto lat ( postów ;) ) Cię nie było :mad:

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE] za rok to to juz nie bedzie to samo, Abra bedzie prawie dorosla dama i takich figielkow i zabaw juz nie bedzie:evil_lol:[/QUOTE]
Szolka, czemu tak mowisz? Tzn wiesz Czari ma 2 i pol a bardzo chetnie sie bawi. Chodzi o to, ze Abra to suczka i one sie robia takie niezabawowe? To moja pierwsza suczka wiec nie wiem. Acha, labek rodzicow ma 5 lat i tez lubi bawic sie z Czarim (choc ja tu dostaje palpitacji serca :> )

Fritz, to zdjecie malej Mishki jest przeslodkie :) Filmiki z tego serwera mi nie chodza ale labek moich rodzicow tez sie cofa przed zabawka u niego to jest najczesciej chec zlapania jej w zeby z pewnej odleglosci, to dla niego wielka radocha.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...