Jump to content
Dogomania

LEKI - wątek zbiorczy


BoUnTy

Recommended Posts

Oddam takie leki:

Na serce:
Furosemidum 40 mg: 1 całe opakowanie tj. 30 tabletek, i drugie otwarte w którym jest 13. Razem 43 tabletki.

Enarenal 5 mg: 21 tabletek (te lekarstwa kosztują ok 4zł opakowanie więc chyba większość na nie stać, no ale może ktoś chce)

Na nerki:
Bioprazol 10 mg: 7 tabletek (to jest tańszy odpowiednik Gasec 10 mg)

Torecan 6,5 mg: 43 tabletki.

Termin ważności najkrótszy 2011 r, najdłuższy 2014 r, więc jeszcze troszkę mogą poleżeć.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...

W imieniu Maksymiliana, któremu się już nie przydadzą :( , i swoim oczywiście oddam:

IPAKITINE - prawie całe opakowanie 150g
RUBENAL 300 - około 12 tabletek
GERIADOG - całe opakowanie 50 tabletek
ULTRADIAR - prawie całe opakowanie 20 tabletek
FLAWITOL SENIOR - około 55 tabletek
ZENTONIL 400 - 9 tabletek
HEPATIALE FORTE - 7 tabletek

Mam nadzieję, że przydadzą się jakiemuś choremu Psiurkowi...
Proszę o PM - wysyłka na mój koszt

Link to comment
Share on other sites

Nie wiem w jakim stopniu leki ludzkie nadają się dla zwierząt, ale mam
- Vivace (ramiprilum) 5 mg 09.2010 całe opakowanie
- Febrofen (ketoprofenum) 200 mg 19 kapsułek 200 mg 08.2010
- Bioracef 250 mg t tabletek 09.2010
- Mydocalm forte 150 mg 22 tabletki 01.2012
- Lofral- 5 30 tabletek 07.2010
- Olfen- 75 SR 04.2011

Gdyby było coś potrzebne proszę o pw.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Witam nazywam się Monika Rupental, jestem założycielką Gryfińskiego Kojca. Pomagam potrzebującym psom z powiatu Gryfińskiego. Poszukuję sponsora - tu są wszystkie informacje :

Bruno to około 1,5 roczny psiak, który trafił do bazy PUK-u z Pniewa. Psiak ma pogruchotaną łapkę, jedynym ratunkiem dla psiaka jest kosztowna operacja (koszt operacji to około 1.500 zł + prześwietlenie z dojazdem do Szczecina około 500zł). Szukam ludzi o wielkich sercach lub firmy, czy też innej organizacji która mogłaby opłacić koszty operacji. To jedyne rozwiązanie dla Bruna, inaczej zostanie on uśpiony lub trzeba będzie przeprowadzić amputacje łapy, ale na to też nie mamy pieniędzy... Zbliżają się Święta Bożego Narodzenia, dla Bruna to mogą być ostatnie Święta, które spędzi na tym świecie, ale nie musi tak być. Wystarczy okazać mu dobre serce. Jeśli ktoś mógłby przeznaczyć 2.000 złotych na leczenie psiaka proszę o kontakt pod numerem telefonu: 696391781, gg: 7607126 lub na e-maila: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]. Każdą osobę, która chciałaby poznać psiaka i być może stworzyć mu dom, do końca jego dni prosimy o kontakt, lub o osobiste odwiedzenie PUK-u przy ul. Targowej w Gryfinie. Wszelkie informacje pod podanym wyżej numerem telefonu.

To składanka zdjęć Bruna:
[url]http://i48.tinypic.com/2ljrqle.jpg[/url]

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

mamy do oddania

diphergan 10 mg - 2 opakowania po 20 tablet. /brakuje pare/ data waznosci 2007 rok???
RELANIUM 2 mg - 11 tablet - do maja 2010
Fenactil 25 mg 0 12 tabletek - do kwietnia 2010
Zyrtec - 10 mg - 17 tabl - maj 2011 /to po mnie bo śpie po tym ;/ Aleric lepszy [IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/icon_smile.gif[/IMG]/
Aviomarin - 3 tabletki

ODDAMY
prosze na PW pisać czy ktoś chce przygarnać

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...