Jump to content
Dogomania

LEKI - wątek zbiorczy


BoUnTy

Recommended Posts

  • Replies 1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dopisuję się do listy potrzebujących.
Vetmedin 5 mg, dla mojego Bazyla.
Pies duży, leczenie strasznie kosztowne... :(.
Gdyby ktoś miał na zbyciu, niepotrzebny, chętnie przejmę.

Na dniach przejrzę psią apteczkę. Pewnie znajdą się w niej jakieś leki niepotrzebne albo bliskie końca ważności i raczej niepotrzebne.

Link to comment
Share on other sites

[SIZE=3][COLOR=Red][B]RATUNKU!!! POMOCY!!! ALARM!!! PILNE!!![/B][/COLOR][/SIZE]
Pod Częstochową została znaleziona[B] UBOJNIA bernardynów,podhalanów,coli...[/B]psy były przerabiane na smalec!!! Znaleziono trupy,kosci...zywe szczeniaki,ponad 10 bernardynów,podhalany,coli...drobne pieski!!!!
Mosii bierze kilka psów,szczeniaki....

[B]PILNIE potrzebna domków tymczasowych dla 2 bernardynów oraz 2 podhalanów(suni i psa!)...[/B]

Dzisiaj jeszcze zostanie założony watek!!!

Gdyby ktoś mógł je zabrać do kontaktować się z :[B] zuzlikowa, Lacrima, mosii[/B]!!!!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

[B]Perełka ze złamanym kręgosłupem pilnie potrzebuje [COLOR="Red"]Cocarboxylazę[/COLOR], [COLOR="#ff0000"]wit.B12[/COLOR] i [COLOR="#ff0000"]Nivalin[/COLOR] [/B]
Jest piąty dzień po wypadku, ratowanie jej życia kosztowało mnie sporo... w tej chwili ma 50% szans na powrót do życia ale liczy się każdy dzień z tymi dość drogimi lekami (jak na moją kieszeń)
Cocarboxylaza i wit.B12 się kończy...

Będę wdzięczna za każde kilka sztuk..

szczegóły:[URL="http://www.dogomania.pl/forum/f1077/ratowanie-psa-z-urazem-kregoslupa-podzielcie-sie-wiedza-133940/index3.html"]http://www.dogomania.pl/forum/f1077/ratowanie-psa-z-urazem-kregoslupa-podzielcie-sie-wiedza-133940/index3.html[/URL]

[B][COLOR="Blue"]Post nieaktualny ponieważ mamy już komplet potrzebnych leków [/COLOR][/B] :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Witam, mam do oddania ok. 7 paczek lumianlu. U mojego Bandziora (11 mies.) jakies pol roku temu nie kompetentna Pani wet. zdiagnozowala padaczke, cale szczescie byl to falszywy alarm ale ja spanikowalam na poczatku i od razu pobiegalam do apteki po leki (wydalam wtedy ok 180 zl.) Potem zaraz skonsultowalam sie z bardzo dobrym wetem, ktory polecil aby poczekac jeszcze z tym lekiem bo jest on bardzo silny, i skonsultowac sie z nim jesli atak sie powtorzy, minelo ok pol roku pies jest w 100% zrowy, leki zostaly praktycznie nie tkniete, wiec chetnie podziele sie z jakims potrzebujacym psiakiem:) pisac na [email][email protected][/email] Pozdrawiam!!!:D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ania62'][B]Perełka ze złamanym kręgosłupem pilnie potrzebuje [COLOR=red]Cocarboxylazę[/COLOR], [COLOR=#ff0000]wit.B12[/COLOR] i [COLOR=#ff0000]Nivalin[/COLOR] [/B]
Jest piąty dzień po wypadku, ratowanie jej życia kosztowało mnie sporo... w tej chwili ma 50% szans na powrót do życia ale liczy się każdy dzień z tymi dość drogimi lekami (jak na moją kieszeń)
Cocarboxylaza i wit.B12 się kończy...

Będę wdzięczna za każde kilka sztuk..

szczegóły:[URL]http://www.dogomania.pl/forum/f1077/ratowanie-psa-z-urazem-kregoslupa-podzielcie-sie-wiedza-133940/index3.html[/URL]

[B][COLOR=blue]Post nieaktualny ponieważ mamy już komplet potrzebnych leków [/COLOR][/B]:loveu:[/quote]
B12 w zastrzykach czy tabletkach?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='O1us_89']Witam, mam do oddania ok. 7 paczek lumianlu. U mojego Bandziora (11 mies.) jakies pol roku temu nie kompetentna Pani wet. zdiagnozowala padaczke, cale szczescie byl to falszywy alarm ale ja spanikowalam na poczatku i od razu pobiegalam do apteki po leki (wydalam wtedy ok 180 zl.) Potem zaraz skonsultowalam sie z bardzo dobrym wetem, ktory polecil aby poczekac jeszcze z tym lekiem bo jest on bardzo silny, i skonsultowac sie z nim jesli atak sie powtorzy, minelo ok pol roku pies jest w 100% zrowy, leki zostaly praktycznie nie tkniete, wiec chetnie podziele sie z jakims potrzebujacym psiakiem:) pisac na [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] Pozdrawiam!!!:D[/quote]

napisalam maila

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Potrzebujemy na CITO - Vetmedinu...to wątek Brucia- ON jedzie na Tymczas....jest bardzo chory...deklaracje na hotelik mamy ale brakuje nam na leki..ma ktos moze na zbyciu albo mozlkiwosc zaltwienia tanszego leku, bo u wetow bardzo drogo jest...[url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=13360416&posted=1#post13360416[/url]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...