Jump to content
Dogomania

Tym niechcianym..


SpanieL

Recommended Posts

Witam...Załozyłem ten temat dla piesków ale nie tylko również kotów które poumierały pod kołami samochodów,z głodu czy z innych przyczyn.Po smierci tych zwierzaków nikomu nie było smutno nikt o tym nie myślał niektóre leżały na zboczach ulic przejechane..niechciane ,a powinniśmy tez również o nich pamiętać.Napewno się ucieszą...To tylko mała drobinka szczęscia dla tych psów które,przeżyły najwięcej.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 147
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

To bardzo smutne, że jest tyle bezpańskich zwierząt, które giną najczęściej w tragicznych okolicznościach. Ja opiekowałam się bezpańskimi kotami i niedawno jeden z kotków zakończył żecie rozszarpany przez psy. :cry: Razem z sąsiadką zrobiłyśmy mu grób koło bloku. :cry:

Link to comment
Share on other sites

2 tyg. temu widzialam potraconego psa. Lezal na ulicy, obok kraweznika... :cry: W tym miejscu samochody bardzo szybko jezdza, chociaz jest to jednopasmowka i teren zabudowany :-? Jak tydzien poznej jechalam ta sama droga to juz go nie bylo.

No ale ludzie ktorzy tam mieszkaja, maja gdzies co robi ich pies...wogole sie tym nie przejmuja... :evil: :(

[']

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Podnosze to ponieważ tak sobie pomyślałem, ze ......dla tych wszystkich psów i kotów które zginęły pod kołami samochodów, z głodu, z wyczerpania - w samotności i zapomnieniu, które nigdy przecież nic nie miały - nawet imienia.... nasze nawet krótkie wspomnienie o nich jest wszystkim.
<`> <`> <`>

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 1 month later...
  • 2 months later...

Ludzie, błagam, nie przejezdzajcie obojetnie obok zabitego psa, który lezy na ulicy!
Nie pozwólcie zeby kolejne samochody masakrowaly jego cialko :cry:
To boli mnie najbardziej - jesli nawet zdarzy sie wypadek, czy nie mozna chociazby przeniesc psa na bok? Chociaz tyle... :cry:
Nawet jesli to nie my zawinilismy - zapewnijmy mu troche godnosci po smierci!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...