Jump to content
Dogomania

kliker


KasiaR

Recommended Posts

[quote name='prittstick']myśle, że genialny timing zalatwil by sprawe:evil_lol: dlatego ja sie za to z borderem nie biore:evil_lol:[/QUOTE]

genialny? Zaprezentuj mi czas kliknięcia kiedy pies jednocześnie obraca łeb, unosi tylną łapę i kombinuje z przednią:diabloti: Ni huhu mi nie idzie. Muszę pokombinować:cool3:
hyhy mam ochote na drugi kierunek studiów:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

jaki jaki? dawaj na gg:evil_lol:

co do sztuczki "wstydz sie". dzis rozmawialam z inna osoba, ktora to kształotowała i powiedziala, zeby bardziej skupila sie nad głową, tzn nie naprowadzła psa skarmianiem z ręki nisko. nie pomagała mu. zrobila tak i wyszło o niebo lepiej.
jak nie podobalo mi sie jak pies ustawia glowe do lapy to nie klikalam i tak za kazdy mrazem zmieniala ustawienie glowy, więc kuma, że klikam jej głowę. i za kazdym razem poprawiała pozycję, tak ze np za 3cim kliknęłam odpowiednia pozycje wercz idealna i juz mialysmy sporo prawdizywch "dotykań" łapą oka.

ps' ta osoba klikala to borderowi, wiec Wladczyni- my tez mozemy:lol:

Link to comment
Share on other sites

Musze spróbować w takim razie, ale i tak jestem sceptycznie nastawiona do wyklikania tego przez kształtowanie:lol:
Ona jest potworem - postanowiłam posprzątać w biurku, wyjełam wszystko z jednej półki więc sucz na widok sterty rzeczy od razu była na niej tyłem z miną 'ha i teraz chce smaczka'. Jest przebiega, czuje że ona to Móżdżek a ja Pinky:lol:

z kierunkiem to dłuuuga historia, postaram się reaktywować gg i opowiedzieć, ale w skrócie - inżynierię środowiska:cool3: bo mnóstwo chemii tam jest:loveu:

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj przyszedł kliker ;d No to się zaczyna nauka. tylko nie wiem co wsiąść jako target. Myślałam może o smyczy, żeby na spacerach od niej nie uciekała [IMG]http://psy.olpw.com/images/smiles/icon_razz.gif[/IMG]
Może być?? Co radzicie wsiąść za target?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lady_M.']Dzisiaj przyszedł kliker ;d No to się zaczyna nauka. tylko nie wiem co wsiąść jako target. Myślałam może o smyczy, żeby na spacerach od niej nie uciekała [IMG]http://psy.olpw.com/images/smiles/icon_razz.gif[/IMG]
Może być?? Co radzicie wsiąść za target?[/QUOTE]

zwykly patyk- najlepiej grubszy żeby się szybko nie zepsuł. Owinąć koniec czymś kolorowym, dobrze żeby był większy od średnicy patyka(chyba że ten jest wielki : P). I masz target ;)

Link to comment
Share on other sites

Patyka nie polecam - drewno do zmielenia może być zbyt kuszące.

Mój pierwszy target to nadziana piłka pingpongowa na patyczek od balonika:diabloti: Jeszcze używałam wielkiego zakraplacza - takie coś do zasysania sosu przy pieczeniu mięsa i polewania tego mięsa, bo miało zajebiaszczą dużą gumową końcówkę:evil_lol:
Później palec, a jeszcze później wszystko co wskazane.

I ekhm wziąĆ;)

Link to comment
Share on other sites

ja na dniach zamawiam w empiku książkę, którą mi tu Bzikowa poleciła ("kliker-skuteczne szkolenie psa"), jutro albo pojutrze powinien przyjść kliker i zaczynamy naukę :loveu:
mam tylko nadzieję, że Axel będzie chciał współpracować, ale raczej tak bo siad i leżeć nauczyłam go tak normalnie na smaki to nie bylo zle. :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Feigned']ja na dniach zamawiam w empiku książkę, którą mi tu Bzikowa poleciła ("kliker-skuteczne szkolenie psa"), jutro albo pojutrze powinien przyjść kliker i zaczynamy naukę :loveu:
mam tylko nadzieję, że Axel będzie chciał współpracować, ale raczej tak bo siad i leżeć nauczyłam go tak normalnie na smaki to nie bylo zle. :eviltong:[/quote]

Książka mi się b. podoba :loveu:
A jaki kliker zamowiłaś?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Feigned']nie zamówiłam. :eviltong:
Sweetaśna wysłała mi swój, bo jej nie potrzebny :cool3::loveu:
w najbliższych dniach jadę tą książkę zamówić, ale się normalnie nie mogę doczekać :evil_lol:[/quote]

Aha :evil_lol: A jakiej firmy? Trixie?

Link to comment
Share on other sites

w 5 sesji moja suka w cieczce :mad:, załapała jeżdżenie na deskorolce :crazyeye: moja zdolniacha :loveu: No i ach ten niesamowity kliker :evil_lol:

3 pierwsze były pod rząd prawie, z przerwami na szarpanie gryzaka. Dzisiaj "po przespaniu się z problemem" 1, po poł godzinie brat zrobił drugą. Sama zaproponowała chodzenie z przednimi łapami na desce :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kori']w 5 sesji moja suka w cieczce :mad:, załapała jeżdżenie na deskorolce :crazyeye: moja zdolniacha :loveu: No i ach ten niesamowity kliker :evil_lol:

3 pierwsze były pod rząd prawie, z przerwami na szarpanie gryzaka. Dzisiaj "po przespaniu się z problemem" 1, po poł godzinie brat zrobił drugą. Sama zaproponowała chodzenie z przednimi łapami na desce :lol:[/QUOTE]

Gratuluję!

My też mamy dużo sukcesów:multi: Pies się zaczął na mnie skupiać na spacerach, odwołałam go od jakiegoś psa:) i nawet pofrisbowaliśmy i pobawiliśmy się piłeczką:multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tinka:)']ja też :diabloti: bo tu się jeszcze nie chwaliłam, ale szczurzy latał za frisbee dobre 20min ;) ale traz przymusowa przerwa- śnieg spadł...[/QUOTE]

Brawo! Mojemu nie pozwalam latać tak długo, żeby się nie zanudził. Zauważyłam, że najbardziej motywuje go i nakręca jak złapie dysk w locie:evil_lol:

u nas też napadało ale jawzy fruwają, troszke twarde ale mojemu to nie przeszkadza. Zreszą nasza piłka piszcząca do przeciąganiaz muscata też robi się twarda ale eM jest nakręcony tak, że nie robi mu to różnicy:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kinia']Brawo! Mojemu nie pozwalam latać tak długo, żeby się nie zanudził. Zauważyłam, że najbardziej motywuje go i nakręca jak złapie dysk w locie:evil_lol:

u nas też napadało ale jawzy fruwają, troszke twarde ale mojemu to nie przeszkadza. Zreszą nasza piłka piszcząca do przeciąganiaz muscata też robi się twarda ale eM jest nakręcony tak, że nie robi mu to różnicy:)[/QUOTE]

te 20min to z przerwami na bieganie ;) też żeby się nie zanudził, no i u nas to są głównie rollery, bo on nie zdąża dolecieć do talerzyka zanim wyląduje jak leci, więc łapanie w locie tylko z bliska, albo z ręki, skacząc przez nogę itp. a rollerami sobie szybkość wypracowujemy :cool3:

Link to comment
Share on other sites

Kinga, jak myślisz to efekt kastarcji :lol:? Pociesz mnie i powiedz, że tak :evil_lol:
Powiedźcie mi kiedy najlepiej klikać przy komendzie 'zdechł pies' wtedy jak pies się kładzie, czy wtedy jak już leży kilka sekund?
Mój Bemolek też mnie ostatnio zaskakuje... Nigdy nie był tak chętny do pracy jak teraz!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tinka:)']te 20min to z przerwami na bieganie ;) też żeby się nie zanudził, no i u nas to są głównie rollery, bo on nie zdąża dolecieć do talerzyka zanim wyląduje jak leci, więc łapanie w locie tylko z bliska, albo z ręki, skacząc przez nogę itp. a rollerami sobie szybkość wypracowujemy :cool3:[/QUOTE]

mój nie da rady 20min nawet z przerwami... ale za to zaczął z za mnie wybiegać i nie czeka już na rzut tak długo tylko biegnie do przodu:)

[quote name='App']Kinga, jak myślisz to efekt kastarcji :lol:? Pociesz mnie i powiedz, że tak :evil_lol:
Powiedźcie mi kiedy najlepiej klikać przy komendzie 'zdechł pies' wtedy jak pies się kładzie, czy wtedy jak już leży kilka sekund?
Mój Bemolek też mnie ostatnio zaskakuje... Nigdy nie był tak chętny do pracy jak teraz![/QUOTE]

Szczerze? Częściowo to efekt kastracji bo nie interesują go te wszystkie zapaszki i siki suk. Ale też efekt tego, że ja z nim bardzo dużo pracuje od jakiegoś czasu, częściowo spaliłam miske:)

Przy zdychaniu ja klikałam jak był już na plecach. A potem stopniowo to przedłużałam tak jak wszystkie komendy.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...