Jump to content
Dogomania
Sign in to follow this  
Magda_Lena_Anna

Klatka dla wyżła

Recommended Posts

Witam serdecznie!

Moje pytanie skierowane jest do właścicielii wyżłów weimarskich (ewentualnie psów podobnych rozmiarów), którzy sprawili swoim pociechom klatki. Chcę zakupić dla swojej suczki klatkę jednak mam wątpliwości dotyczące rozmiaru. Spotykam się ze sprzecznymi informacjami - stąd pytanie do osób znających sytuacje w praktyce. Jaki rozmiar będzie odpowiedniejszy do celów domowych: 109x71x78cm (długość x szerokość x wysokość) czy 121x76x83cm (długość x szerokość x wysokość) Z góry dziękuję za pomoc.

Share this post


Link to post
Share on other sites
[quote name='Magda_Lena_Anna']Witam serdecznie!

Moje pytanie skierowane jest do właścicielii wyżłów weimarskich (ewentualnie psów podobnych rozmiarów), którzy sprawili swoim pociechom klatki. Chcę zakupić dla swojej suczki klatkę jednak mam wątpliwości dotyczące rozmiaru. Spotykam się ze sprzecznymi informacjami - stąd pytanie do osób znających sytuacje w praktyce. Jaki rozmiar będzie odpowiedniejszy do celów domowych: 109x71x78cm (długość x szerokość x wysokość) czy 121x76x83cm (długość x szerokość x wysokość) Z góry dziękuję za pomoc.[/quote] Jeśli rozważasz te dwa rozmiary, bez wahania wzięłabym tą mniejszą. Ale na Twoim miejscu pomierzyłabym psa i pomyślałabym nad IV(90 x 60 x 70). Jeśli ten weimar nie jest jakiś potężny i spory jak na swoją rasę, to się zmieści.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest NUVA
[quote name='Magda_Lena_Anna']Witam serdecznie!

Moje pytanie skierowane jest do właścicielii wyżłów weimarskich (ewentualnie psów podobnych rozmiarów), którzy sprawili swoim pociechom klatki. Chcę zakupić dla swojej suczki klatkę jednak mam wątpliwości dotyczące rozmiaru. Spotykam się ze sprzecznymi informacjami - stąd pytanie do osób znających sytuacje w praktyce. Jaki rozmiar będzie odpowiedniejszy do celów domowych: 109x71x78cm (długość x szerokość x wysokość) czy 121x76x83cm (długość x szerokość x wysokość) Z góry dziękuję za pomoc.[/quote]


cześć ja mam klatke rozm V. spokojnie wystarczy : jej wymiary
wysokość 81 cm
długość 106 cm
szerokość 71 cm

przy zakupie zwróć uwagę na wysokość ( bo potem się psina nie wyprostuje)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

Announcements

×