Jump to content
Dogomania

Dyskusje z wet-siostrą .... offu ciąg dalszy


Margo05

Recommended Posts

[quote name='gagata']Wybacz Maggiejan,ale to wcale nie jest tak, jak napisałaś:
1. Nieufność wobec Wet-siostry nie zaczęła się od Poziomki a od odmowy przez nią udzielenia pomocy suce Dzielnej z Orzechowców.Powierzenie jej Poziomki było z naszej strony próbą udzielenia jej pomocy w odzyskiwaniu zaufania do niej jako opiekunki dla psów.

[B]Nie odmówiłam pomocy.Powiedziałam tylko,że pies ZANIM trafi do mnie musi iść do weterynarza.Pani K.P stwierdziła jednak,że "dziś nie jest na to przygotowana,nie ma czasu" i że przyjedziemy innym razem.Ale innego razu nie było...[/B]

2.Już Cię kiedyś spytałam, co byś zrobiła, gdybyś z nagłych przyczyn musiała pilnie wyjechać i pozostawiłabyś swojego psa sąsiadce na kilka dni a po powrocie ona odmówiłaby jego zwrotu? Wet-siostrze nie trzeba było niczego tłumaczyć,przecież ona miała się Poziomka zaopiekować tylko przez kilka dni, do czasu zdjęcia szwów...

[B]Tak?To dlaczego potem poproszono mnie,by suńka została u mnie do czasu znalezienia jej domu???[/B]
[B]A,zapomniałam-pewnie wymyśliłam to sobie,przecież jestem -jak to było?-paranoiczką?...[/B]

3.Wiele razy prosili Wet-siostrę różni ludzie na różnych wątkach o pomoc w ogłoszeniach....I co? I nic...

[B]Nie mam głowy do ogłoszeń..odkąd umarły moje psy nie mam do niczego głowy...Nie umię pisać na siłę...Muszę to czuć...[/B]

6.Sama Wet-siostra w swoim poście tutaj napisała,że wymyśliła sobie właśnie taki sposób na życie - utrzymywać się z psów, które ktoś powierzy jej pod opiekę. Dlatego szuka psów z dogo lub ze stron ogłoszeniowych -żeby mieć kogo o te pieniądze potem prosić...

[B]Totalna bzdura,podchodząca pod oszczerstwo i zniesławienie.[/B]
[B]Zgadza się-zamierzam utrzymywać się z psów.[/B]
[B]Ale z tych,które mają WŁAŚCICIELI.Tak,jak było to teraz,podczas świąt.Miałam psiaki pod swoja opieką.Trochę[/B]
[B]grosza zarobiłam.Na pomysł hoteliku wpadłam już dawno,zanim w ogóle poznałam dogomanię.[/B]
[B]Na dogo i portalach ogłoszeniowych szukam drugiego psa DO ADOPCJI.[/B]
[/quote]

I to by było na tyle.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 80
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Och Wet+siostro,ja juz nie chce sie Toba klocic ani dyskutowac,przekrecasz fakty tak jak Ci to w danej chwili pasuje....Rob co chcesz i jak chcesz,ktos inny,wazniejszy od nas wszystkich, kiedys Cie rozliczy z Twego zycia...
Ja moge tylko zalowac,ze tak latwo dalam Ci sie oszukac....
Chcesz byc gwiazda ,to badz...Dla mnie juz jestes....Czarna Gwiazda z dogo...

Szanowny modzie, ponawiam prosbe o przeniesienie tych postow a nie o ich usuwanie,bo znow na kolejnym watku ta sprawa znajdzie swoj dalszy ciag i po co ...

Link to comment
Share on other sites

[quote=gagata;11558105ktos inny,wazniejszy od nas wszystkich, kiedys Cie rozliczy z Twego zycia...

[B]I CAŁE SZCZĘŚCIE!!!!!!!!!!! W przeciwieństwie do wielu z Was-On jest Sprawiedliwym Sędzią. Nie boję się Go-wiem,że mam czyste sumienie.[/b]

[/quote]

Użytkowniczko Gagata-ponawiam swoją prośbę o podanie numeru konta na PW.Nie chcę Twoich pieniędzy.Jestem dziadem,ale dziadem HONOROWYM.Szkoda,że zapomniałaś już jak naprawdę było z tymi pieniążkami...No cóż,bywa...
A na zakończenie :nie tylko ja stanę przed Tym,o którym piszesz...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Wet-siostra']Użytkowniczko Gagata-ponawiam swoją prośbę o podanie numeru konta na PW.Nie chcę Twoich pieniędzy.Jestem dziadem,ale dziadem HONOROWYM.Szkoda,że zapomniałaś już jak naprawdę było z tymi pieniążkami...No cóż,bywa...
A na zakończenie :nie tylko ja stanę przed Tym,o którym piszesz...[/quote]Te pieniądze były dla psów, nie dla Ciebie, więc honor nic tu nie ma do rzeczy... . Przelej te pieniadze na Stowarzyszenie Nadzieja w Przemyslu z zaznaczeniem,że są dla psów pani Romy.Nr konta znasz, bo ponoć jesteś jego członkiem..........

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Wet-siostra']Psy Pani Romy nie są bezdomne,mają właścicielkę.
Jeśli już-przeleję tą sumę na Orzechowce.
Na BEZDOMNE psy.Bo to właśnie takim psom- a nie ludziom i zwierzętom posiadającym właścicieli- potrzebna jest pomoc.[/quote]Ale to są moje pieniadze, które życzysz sobie HONOROWO zwrócić...MOJE,nie TWOJE....

Link to comment
Share on other sites

Po pierwsze-niech Pani usunie.
Po drugie-próbowałam już dawno,ale mam jakiś problem techniczny...Nie mogę dodać nowych banerków ani kasować starych,pokazuje się napis po angielsku,nie wiem,co oznacza...Jak tylko rozwiążę ten problem banerek usunę.I wstawię te,które bym chciała(Szarik itd.)

KTO WIE,CO OZNACZA: THERE IS NO CURRENT SIGNATURE PICTURE TO USE ???????????

Pani gagato-pieniążki przekazała Pani NA PSY.Więc zostaną przekazane NA PSY.Ale jako członek Stowarzyszenia przekażę je-ZGODNIE ZE STATUTEM-na BEZDOMNE psy.Z całym szacunkiem dla Pani-psy Pani Romy takowymi nie są,co mi niejednokrotnie powtarzaliście.
Kto chce pomagać ludziom-niech pomaga.Nikomu nie bronię.Ja chcę pomagać ZWIERZĘTOM.
KONIEC TEMATU.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Wet-siostra']Po pierwsze-niech Pani usunie.
Po drugie-próbowałam już dawno,ale mam jakiś problem techniczny...Nie mogę dodać nowych banerków ani kasować starych,pokazuje się napis po angielsku,nie wiem,co oznacza...Jak tylko rozwiążę ten problem banerek usunę.I wstawię te,które bym chciała(Szarik itd.)

KTO WIE,CO OZNACZA: THERE IS NO CURRENT SIGNATURE PICTURE TO USE ???????????

Pani gagato-pieniążki przekazała Pani NA PSY.Więc zostaną przekazane NA PSY.Ale jako członek Stowarzyszenia przekażę je-ZGODNIE ZE STATUTEM-na BEZDOMNE psy.Z całym szacunkiem dla Pani-psy Pani Romy takowymi nie są,co mi niejednokrotnie powtarzaliście.
Kto chce pomagać ludziom-niech pomaga.Nikomu nie bronię.Ja chcę pomagać ZWIERZĘTOM.
KONIEC TEMATU.[/quote]I bardzo dobrze, a ja poproszę o kopię przekazu...HONOROWO

Link to comment
Share on other sites

czy WAm nie szkoda czasu i nerwów ....

dziewczyny odpuście juz


a ty wet siostro daj sobie troche czasu ..odpuść ......odpocznij ...zorientuj sie na swoim podworku i potem wez jakiegos bezdomnika jest ich od groma ....tylko aby to był bezpieczny na 100% nie na 50 czy 99



plissssssssssssssssssssssssss


szkoda kolejnego watku gadania tu tyle póśw czeka na dom na pomoc a nie na głupie gadu gadu ..................

ja WAS osobiscie nie znam cięzko mi tu kogos krytykowac i pouczać ..ale same zobaczcie co to wszytsko daje psom .............nic...


one wciąz czekają .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ANETTTA']
tylko aby to był bezpieczny na 100% [/quote]
Takiej pewności nigdy i nigdzie nie ma...
Od tamtej pory przewinęło się przez mój dom trochę psiaków.Uważam,nie spuszczam z oka,pilnuję podwórka,sprawdzam.Nic więcej nie jestem w stanie zrobić.

Panią gagata proszę o podanie na pw adresu pod który mam wysłać kopię przekazu.


Jeśli ktokolwiek wie,co oznaczają te angielskie słowa,które zacytowałam lub też wie,co może być przyczyną problemów z wycięciem i wstawieniem banerków- BARDZO PROSZĘ O POMOC.

Link to comment
Share on other sites

Nie rozumię-po co w ogóle pośrednicy??? Unikam pośredników...NIKOMU już nie wierzę...Na zbyt wielu osobach się zawiodłam...
Dlatego od początku prosiłam albo o numer konta(przelałabym wtedy kasę BEZPOŚREDNIO Pani,a Pani by ją sobie przelała na co chce) albo o jakiś PANI adres,niekoniecznie domowy,na który mogłabym przesłać kopię i być pewna,że do Pani trafi.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Wet-siostra'][B]Po pierwsze-niech Pani usunie.[/B]

Pani gagato-pieniążki przekazała [B]Pani[/B] NA PSY.Więc zostaną przekazane NA PSY.Ale jako członek Stowarzyszenia przekażę je-ZGODNIE ZE STATUTEM-na BEZDOMNE psy.Z całym szacunkiem dla [B]Pani[/B]-psy [B]Pani[/B] Romy takowymi nie są,co mi niejednokrotnie powtarzaliście.
[/quote]

Wet!! To jest forum publiczne i nikt nie będzie Ci na życzenie "paniował"! Jest ogólnie przyjęte, ze wszyscy-zarówno dorośli jak i dzieci- na dogomanii mówią sobie na TY niezależnie od wieku. Nam wszystkim zależy na psach a nie na "paniowaniu" także daj już z tym spokój :shake:!

[quote name='Wet-siostra']

KTO WIE,CO OZNACZA: THERE IS NO CURRENT SIGNATURE PICTURE TO USE ???????????

[/quote]

Kłania się wyszukiwarka internetowa np. ogólnie znane wszystkim [I]"google[/I]"
np. [url=http://www.translate.pl]Elektroniczne polsko-angielsko-polski s

Link to comment
Share on other sites

Tak sie składa, że wiem mniej więcej cooznaczają te słowa spróbuję przetłumaczyć : nie ma obecnie używanego zdjęcia w sygnaturze/tak to mniej więcej brzmi w języku polskim/

W innym temacie nie zabieram głosu, bo według mnie nie ma sensu dalej to ciagnąć.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gagata'](...)do Orzechowców (18km od Przemyśla)[/quote]
[SIZE=3][COLOR=Red][B]8 [SIZE=2][COLOR=Black]Gagatko, [COLOR=Red]osiem[/COLOR] :p[/COLOR][/SIZE][/B][/COLOR][/SIZE]
[quote name='DIF']Wet!! To jest forum publiczne i nikt nie będzie Ci na życzenie "paniował"! Jest ogólnie przyjęte, ze wszyscy-zarówno dorośli jak i dzieci- na dogomanii mówią sobie na TY niezależnie od wieku. Nam wszystkim zależy na psach a nie na "paniowaniu" także daj już z tym spokój :shake:![/quote]
Dokładnie. Myślałam, że zrozumiałaś to Wet, jak ostatnim razem Ci o tym pisałam :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='DIF']Wet!! To jest forum publiczne i nikt nie będzie Ci na życzenie "paniował"! Jest ogólnie przyjęte, ze wszyscy-zarówno dorośli jak i dzieci- na dogomanii mówią sobie na TY niezależnie od wieku. Nam wszystkim zależy na psach a nie na "paniowaniu" także daj już z tym spokój :shake:![/quote]

DIF, ja już byłem gówniarzem, potem "jakimś panem", i teraz znowu gówniarzem. Serdecznie mnie to nie interesuje, a taki "szacunek" trzeba odwzajemniać :p

Link to comment
Share on other sites

A ja nie rozumiem jednego- jak ta wet-siostra taka zaszczuta sie czuje- to dlaczego nie opusci dogomanii?
Cos mi sie tam obilo o uszy ze szanowny pan towarzyszacy w zyciu problem potezny alkoholowy posiada i lekko niezrownowazony jest. Dla mnie to juz jest powodem dla ktorego za zadne skarby nie oddalabym psa do tego domu.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alaa']A ja nie rozumiem jednego- jak ta wet-siostra taka zaszczuta sie czuje- to dlaczego nie opusci dogomanii?
[/quote]
Nie opuszczę dogomanii , ponieważ JESTEM TU DLA PSÓW.
NIE dla użytkowników-DLA PSÓW.
Poza tym-nie czuję się niczemu winna,a opuszczenie dogomanii równałoby się przyznaniu do winy.
To WINNI podkulają ogony i uciekają...
A że jestem zaszczuta-to "insza inszość"-jak mówiła moja koleżanka.
Naprawdę dziwię się moderatorowi,że pozwolił na powstanie takiego wątku...
Na którym:hulaj dusza,piekła nie ma-jeździmy po wet ile chcemy!!!
Ciekawe....
No,cóż,bywa...
Ale piszcie sobie,co chcecie,ja wiem swoje i robię swoje.
Ten,o którym pisała Pani Gagata-osądzi mnie w swoim czasie.
A Jego sądu się nie boję bo wiem,że nie zrobiłam i nie robię niczego złego.
Natomiast Wy-no cóż,znaleźliście sobie dziewczynkę do bicia...Miłej zabawy w związku z tym...
Ale pamiętajcie o paru rzeczach:
1) Nie sądź z pozoru-sądź sprawiedliwie.
2) Jakim sądem sądzicie-takim wam odmierzą.
3) Nie sądź,byś nie był sądzony.
4) Jeśli sądzisz,a Twój sąd nie jest oparty na DOWODACH,a na plotkach i przesłankach-sądzisz niesprawiedliwie i Twój wyrok nie jest obiektywny.
5) Warunkiem SPRAWIEDLIWEGO sądu jest GRUNTOWNE zapoznanie się z tematem...
I to chyba najważniejsze "złote myśli" na temat sądu...
Bardzo ciekawi mnie,że Dogomaniacy wiedzą więcej i lepiej niż ja,policja...Ba,niektórym się wydaje,że są jak Bóg...
Zostawiam Was w tym mniemaniu,szkoda moich nerwów na odpisywanie na Wasze posty w tym wątku...
Miłego jeżdżenia po mnie.
Może w końcu kiedyś Wam się znudzi.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...