Jump to content
Dogomania

Czarny Terier nie ma jeszcze roku a zaliczyła mordownię! Ma DOM


malawaszka

Recommended Posts

  • Replies 94
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Barsa jest w papierowym Metrze bo dałam ją na cafeanimal a oni niektóre psiaki drukują. Niestety z tego co wiem odzew przeważnie jest duży ale większość dzwoniących to idioci albo żartownisie :angryy: ale każda metoda dobra bo zawsze zwiększa szanse na dom. Allegro zaraz sprawdzę i poprawię.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='alexandriota']mała zasługuje na najlepszy domek na świecie:loveu:
żebym nie planowała przeprowadzki to bym ją wzięła, ale przede mną i Aslanem trochę zawirowań życiowych, więc nie mogę :placz:
tak bardzo malutka przypomina mi Lorcię, tylko Barsa jest dużo młodsza[/quote]


no to szybciej sie przeprowadzaj,my tu czekamy :cool3:


a ja bylam dzisiaj w Miedarach i faktycznie czernysz jest :angryy:
i chociaz byłam w godzinach otwarcia schroniska...zywej dwunożnej duszy tam nie było...:shake: i nic nie wiem ani wieku ani płci chociaz przez telefon mówili ze to pies /ale te przez 3 ludzi było wiec róznie bywa/..ehh gdyby to była suczka... bo dalej szukamy Kropy.:-(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Natula']no to szybciej sie przeprowadzaj,my tu czekamy :cool3: [/quote]
szybciej się nie da :shake::shake: chyba ze załatwię panią minister i rok szkolny skrócą :mad::diabloti::razz:


[quote name='Natula']a ja bylam dzisiaj w Miedarach i faktycznie czernysz jest :angryy:
i chociaz byłam w godzinach otwarcia schroniska...zywej dwunożnej duszy tam nie było...:shake: i nic nie wiem ani wieku ani płci chociaz przez telefon mówili ze to pies /ale te przez 3 ludzi było wiec róznie bywa/..ehh gdyby to była suczka... bo dalej szukamy Kropy.:-([/quote]
biedactwo :-( jeszcze się nie znalazła :placz: biedna Kropeczka:placz:

Link to comment
Share on other sites

Barsa jest cudowna!!!!!:loveu: Ona nie jest tak niewychowana jak myślałam :loveu: umie siad, łapę daje, jak widzi, że idzie się do niej z obrożą to siada i czeka :crazyeye: prawie ładnie chodzi na smyczy - jak to szczylek czasem wyrwie do przodu, ale jak się rozbryka i zacznie szarpać smycz wystarczy powiedzieć FE! i przestaje :loveu: ktoś dostanie fantastyczną lalunię :loveu: ciągle mam wątpliwości czy to nei sznaucer :lol: mam 3 zainteresowane sensowne (bo bezsensownych było ze sto) domki i może coś się z tego wykluje dla Barsuni:loveu: :kciuki:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malawaszka']prosimy o kcciuki za Barsunię jutro

ZAPRASZAM NA BAZAREK Z KALENDARZAMI PRZYSTANI OCALENIE
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/f99/kalendarze-przystani-ocelenie-na-tymczasy-u-missieek-do-31-a-129915/[/URL][/quote]

Kibicuje slicznej Barsie:loveu: Krolewno, zaciskam mocno kciuki za wspanialy i najlepszy domek:lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...