Jump to content
Dogomania

Psie jedzenie


Michi-08

Recommended Posts

Witam! Mam pinczera miniaturowego.Wiem już ile razy dawać mu jeść tylko nie wiem dokładnie co.Tak zazwyczaj to je chrupki (psie) i co mu się da ze stołu.Co do tych chrupek to nie wszystkie lubi więc proszę o doradzenie jakiejś dobrej ( i taniej) marki chrupek dla psów.Proszę też o inne możliwe rzeczy do jedzenia dla ratlerka.Z góry dziękuje za odpowiedź.

Link to comment
Share on other sites

poprę powyższe odpowiedzi. malutki piesek dużo nie zje, a przy karmieniu byle czym koszta weterynarza mogą przekroczyć wielokrotnie to co byś zainwestowała w dobrą karmę. ja polecam suche Royal Canin mini junior. Karmiąc taką karmą odchodzą Ci też koszta dodatkowych witamin i problem z ich dawkowaniem. Teraz Twój piesek rośnie, rozwija się- to co mu dasz teraz zaprocentuje na przyszłość i wpłynie na jego tan zdrowia.

Link to comment
Share on other sites

Jeśli to szczeniak to ja na Twoim miejscu zdecydowałabym sie na jakąś dobra karme. Polecam royal canin. Ratlerek, zwłaszcza szczeniak dużo nie zje, wiec wydatek będzie niewielki;). Lepiej "zainwestować" w przyszłość i karmić, chociaż szczenię troche lepiej. Teraz sie rozwija i wazne jest, żeby miał wszystko co jest do tego rozwoju potrzebne. Chyba ni echcesz mieć upośledzonego psa?:roll:

Link to comment
Share on other sites

Ja też popieram powyższe wypowiedzi. Ja swojego ratlerka też szczeniaczka karmię karmą Royal. Tonaprawdę dobra karma. Ostatnio trafiłam na promocję 2 opakowania za 20 zł (jedno płacisz jedno gratis) Tak więc za tą cenę mam kilo karmy której taki skrzat bedzie miał na długo.

Link to comment
Share on other sites

  • 6 years later...

Zgadzam się z powyższymi komentarzami. Karma jest bardzo ważna. A już w szczególności w wieku szczenięcym... Karma dietetyczna w przypadku mojego psa jest najlepsza. Ma słaby żołądek i po wszystkich wymiotował. To był strzał w dziesiątkę. Też musisz znaleźć karmę, która służy Twojego psu :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...