Jump to content
Dogomania

Sznur na szyi, oskalpowana głowa... i WRESZCIE SZCZĘŚLIWE PSIE SERCE - KOJAK MA DOM !


Neczka

Recommended Posts

to fajnie, czekam na dane i obiecuje ze plakat bedzie najpozniej w srode.
jesli chodzi zas o Kojaka, czy w tym hotelu ze szkoleniem nie mozna by mu zarezerwowac miejsca tak ze jakby tylko cos sie zwolnilo zebym mogl tam pojechac? nie chce Wam tu udzielac 'dobrych rad' bo same pewnie doskonale wiecie jak dzialac. tak sobie tylko mysle ze na Kojaka na pewno czeka gdzies dobry i odpowiedzialny dom - takie tez istnieja!
Ja mojego psa wzielam ze schroniska, nikt mnie przy tym nie poinformowal ze moga byc z nim az takie problemy jakie byly/sa...ale nie mam juz do nikogo pretensji, na szczescie starczylo mi samozaparcie i pieniedzy zeby sie nie poddac, moze gdybym sama wtedy wiecej wiedziala a nie kierowala sie tylko sercem, no bo czego sie spodziewac po pol dzikim psie z tureckiej ulicy...ale jest jak jest-Bey jest u nas juz 4 lata i za nic bym tych lat nie oddala, pomijajac takie momenty jak zagryzienie 1 psa i pogryzienia kilku innych-ciezko to odchorowalam ale koncu to ludzie go tak zalatwili wiec to ludzie teraz beda mu sie musieli za to odwdzieczyc. Kojak jest jaki jest - tez pewnie nie sam z siebie, pewnie kiedys byl innym psem, w zyciu spotkala go straszna krzywda i nigdy nie dojdziemy do tego co tak na prawde sie stalo ale to co jestesmy mu winni to znalazienie kochajacego domu i nie mozna go skreslac tylko dlatego ze niszczy czy jest 'szalony'.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 877
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Justyna wysłałam ci PW w sprawie tego allegro nieszczesnego.

gibon ni wiedziałam ,ze miałąs takie "przeboje" za swoim psem...to duzo gorsze niz szalenstwo kojakowe...oj duzo.

id epo kojaka i wysle ci na pw to wszystko jak wrocimy.

becia no Koji wogole nie jest agresywny na szczescie...to taki wielki szczeniak:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

no niestety:-( caly czas z nim pracujemy, juz sie wydawalo ze jest nadzieja, bylo duzo lepiej, ale w sobote na spacerze pekla mu sprzaczka od kaganca i znow pogryzl psa, na szczescie tym razem 'delikatnie',a nasza wiara znow podupadla...ale mimo tego wszystkiego w zyciu bym go nie oddala bo jest dla mnie najukochanszym psem na swiecie!choc po takich atrakcjach sama mam czasem ochote go pogrysc!
dlatego trzeba wierzyc ze na Kojaka tez sie znajdzie chetny, ktory go pokocha BEZWARUNKOWA miloscia i przymknie czasem oko na jego wyskoki!takie domki tez sa tylko czasem szuka sie ich troche dluzej. zaraz popracuje nad jego plakacikiem.

Link to comment
Share on other sites

Oj niesądziłam ,że masz takie "przeboje" ze swym piesem:-(
Ma szczęście ,ze ma ciebie,twoją cierpliwośc i bezwarunkową miłość:eviltong:
Z Kojakiem naprawde nie jest źle.Jest bardzo usłuchany na dworze.Ciagle się z amną ogląda czy nie jestem za daleko a jak dochodzi do wniosku,ze jestem to biegiem...i na mnie tzn, obok.No moze raz z pelnego rozpedu sie we mnie wpakował:placz:
Ulepszylam mu dzis identyfikator wlasnej roboty:razz:smierdzi wiocha na kilometr ale dobry jest;)
Teraz się chooopak zmeczył i śpi,stękając i merdając ogonem przez sen starym zwyczajem;)

Link to comment
Share on other sites

Kojakowi fani!
[COLOR="Red"][SIZE="6"]UWAGA![/SIZE][/COLOR]
[COLOR="DarkGreen"][SIZE="6"][B]Kojak zaprasza do siebie na zakupy![/B][/SIZE][/COLOR]
[URL="http://www.dogomania.pl/forum/f99/wielki-bazarek-chusta-bluzah-m-konik-pluszak-inne-na-oskalpowanego-kojaka-30-02-a-131621/"]http://www.dogomania.pl/forum/f99/wielki-bazarek-chusta-bluzah-m-konik-pluszak-inne-na-oskalpowanego-kojaka-30-02-a-131621/[/URL]
Pisałam do Weroniki z fundacji i na koncie Kojaka juz prawie nic nie zostało.
Dodałam ładną porumową butlę z płatkami róż na bazara.
Niedługo wrzuce jeszcze kolczyki arbuzy ręcznej robotki.

Link to comment
Share on other sites

Świetnie kochana:buzi::iloveyou::iloveyou::iloveyou::iloveyou:
Pikny plakat !Chwyci za serca miejmy nadzieje;)

Ja wlasnie skonczylam tekst do tego wyroznionego allegro.
Zaraz wstawie linka.

[COLOR="Red"][SIZE="4"]Aha i jakby ktos umial wstawić na już zdjecia tak "miedzy tekst" w aukcji to bylabym wdzieczna bo jak dotąd nikt mnie nie oświecił :( a ja to antytalencie pod tym wzgledem jestem :oops:[/SIZE][/COLOR]
tzn Bounty jutro mi pomoze ale to zapewne po szkole a ja jestem napał i chciałąbym JUZ.taki trep:roll:


Jutro jade drukować ;) i zbombarduje miasto Kojakiem ;)nie wiem tylko co by tu hmm.. mam to skopiowac i wydrukuje sie wszystko jak ma być???

Link to comment
Share on other sites

No nic zrobiłam szaleńcowi allegro.
Wyróżnione i wytłuszczone ;)
[url=http://www.allegro.pl/item567481688_oskalpowany_mlody_terier_mix_szuka_domu.html]OSKALPOWANY MŁODY TERIER (mix) SZUKA DOMU ! (567481688) - Aukcje internetowe Allegro[/url]

chłopak jest wiec ciagle w górze;);)

Musze tylko rozpracowac jak wstawic zdjecia w tekst:shake:

Link to comment
Share on other sites

wysłałam plakacik mailem, jeszcze go minimalnie poprawiłam, żeby tekst był bardziej widoczny. teraz wszystko powinno być ok. trzymam kciuki za powodzenie akcji "plakatowanie miasta" ;)
zabieram dzisiaj moje dwa psy na 4 dni leśno łąkowego szaleństwa bo już mi strasznie w kość dają (agresor + ADHD to dobry zestaw :cool3:) ale jak tylko wrócę w niedzielę to zaraz tu zajrzę!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='black_cat']w edytorze graficznym jest ikonka wstaw zdjęcie, tam wklejasz link i zdjecie ci sie pojawia tam gdzie wczesniej kliknelaś[/quote]
albo zaznaczasz zdjęcie np.na dogomanii, wciskasz razem [B]ctrl[/B] [B]c[/B] a następnie klikasz na odpowiednie miejsce w aukcji i wciskasz razem [B]ctrl v[/B]

Link to comment
Share on other sites

Kuje za rady ;) Allegro sobie jest szorsciakowe;)
[B]gibon301[/B] śliczny plakacik!Bounty już go wydrukowała razy 40 a kaske przeznaczy na Marsa z nowotworem,którego znalazłam z Ania a teraz jest u Bounty .Wczoraj miał operacje ale ciężko jest.Krwiak sie zrobił....Teraz trzeba czekać na wyniki czy złośliwiec to był:placz:

Kojak zgodził się wkręcić Marsiowi z jego linkiem na wątek ;) są zdjęcia pooperacyjne Marsa :
[URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/slaski-duet-mix-spaniela-duzymix-teriera-mix-jamnika-3-onki-2-szczeniaczki-117618/index71.html"]http://www.dogomania.pl/forum/f28/slaski-duet-mix-spaniela-duzymix-teriera-mix-jamnika-3-onki-2-szczeniaczki-117618/index71.html[/URL]


A teraz pierwszy Kojakowy film z naszego przed czy przedprzedwczorajszego spacerczana... w ktorym glowna role graja krwiozercze....yorki.
Jeden nawet dziabnął Kojaka prawie.
Kojak tylko cierpliwie obserwowal.

[url=http://www.youtube.com/watch?v=JZgMcNXZy1Y]YouTube - kojak vs yorki[/url]

Zaraz wrzuce cały Kojakowy film...Kojak vs reksio....ale to tasiemiec jest:shake:

nie to co byc mialo sie zrobilo uno momento beda yorki ;)

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]cuś mnie zaniepokoiło...moze niepotrzebnie ale zajrzyj tutaj:
[url]http://www.dogomania.pl/forum/f98/po...-pomoc-132324/[/url]

Nie wiem kim jest osoba ktora załozyła watek.
skopiowala tylko czesc tego co na wątku.
i pisze ze na PW poda numer konta.

Pozatym jakos mi podpadl jej bazarek na ktorym tylko jakas vet siostra cos licytuje i modka zwrocila tej dziewczynie uwage ze ma napisac dokladnie gdzie beda przelane pieniadze i jakies potwierdzenie. a ona nic.
[url]http://www.dogomania.pl/forum/f99/ro...5-03-a-132224/[/url]

nie wiem moze przewrazliwiona jestem ale nie znam dziewczyny .Nic na kojaka watku nie pisala. Podejrzane
__________________[/QUOTE]


Znacie tą osobę?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Panca']z Wet-Siostra jest jakis problem...nie wiem czy to ta sama osoba ale...chyba Albiemu lub Neczka cos wie wiecej...[/quote]

hmm Albiemu jest szczerze zaskoczona tym wątkiem, do którego link podała BoUnty ... Nic o tym nie wiem, może Neczka?

Co do wet ... problemy były, są i będą - ja zdania nie zmieniłam, że nie powinna mieć psów ... Czy ma coś wspólnego ze sprawą Kojaka - napewno nie, chyba że już całkiem durna jestem

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...