Jump to content
Dogomania

Mój Bolończyk ma prawie 40cm!!


artur 777

Recommended Posts

[quote name='artur 777']a może to akurat przez cos innego np. nie wiem jedzenie. siersc,ubarwienie, zachowanie itp, ma takie same jak inne bolonczyki.[/quote]

sugerujesz, że jakby dobermana karmić mało to zatrzymałby się na 38 cm w kłębie? :cool3: albo jakby ratlerka karmić dużo to wyrósłby do 61cm? :evil_lol:

wzrost = GENY.
hodowla = potwierdzone, określone, przemyślane skojarzenie genów. pseudohodowla = a któż to wie? :roll:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 1 year later...

Ja też mam troszeczkę przerośniętego bolończyka (ma roczek i ponad 30 cm, waga 10 kg;), ale z charakteru jest taki jak w opisie rasy: łagodny, wesoły, skory do zabawy, lubiący dzieci i bardzo ruchliwy. Jest cudownym pieskiem, zakochanym w swojej pani;) I nie ważne jest dla mnie, czy jest prawdziwym bolończykiem czy nie. To mój kochany Max:)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...

[quote name='koelka']Ja też mam troszeczkę przerośniętego bolończyka (ma roczek i ponad 30 cm, waga 10 kg;), ale z charakteru jest taki jak w opisie rasy: łagodny, wesoły, skory do zabawy, lubiący dzieci i bardzo ruchliwy. Jest cudownym pieskiem, zakochanym w swojej pani;) I nie ważne jest dla mnie, czy jest prawdziwym bolończykiem czy nie. To mój kochany Max:)[/QUOTE]


Cieszymy się, że kochasz swojego psiaka mimo wszystko, ale do jasnej ciasnej... dlaczego deklarujesz, że Twój pies jest bolończykiem i radzisz innym w dziale 'Bolończyk' jako właścicielka bolończyka?? :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...