Jump to content
Dogomania

SOBOTKA 16-17.11.2004


wiosna

Recommended Posts

  • Replies 122
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Mellows, czy mogę wykorzystać Twoje dwa zdjęcia, gdzie jestem, do wrzucenia na dwie strony ? :D Stronę Watahy oraz w przyszłości na moją....? :roll:

Wiosna, i co ? Chcesz te moje zdjęcia na płytce, czy w takiej formie Cię zadowalają ?... 8) :wink:

Link to comment
Share on other sites

Ja dopiero teraz mam dostep do netu, ale sie rozpisaliscie ;)

Zawody byly bardzo fajne, choc troche przykro mi, ze tyle osob ma do mnie pretensje.. :roll: Z "rzucaniem sie" na Aque to jest tak, ze nawet jak nie ma cieczki to wszystkie psy sie na nia rzucaja.. moze to potwierdzic Manu.. zreszta w Kucobach, gdzie Aqua nie miala cieczki - biegla rowno kolo Paco i tez sie nie wyprzedzali.. Poza tym bardzo zalezalo mi na starcie, bo najprawdopodobniej byly to jednyne zawody, w ktorych moglam wystartowac w tym sezonie :(

No i z tym "psem ktory biegnie za rowerem" to juz w ogole nic nie rozumiem :( Kazdy kto mnie widzial na trasie - Agnieszka, Wiosna, Manu - moze potwierdzic, ze Aqua biegla caly czas przed rowerem, a na samej mecie cofnela sie troche, bo przestraszyla sie krzyku ludzi.. to byly doslownie 10m przed meta, zreszta i tak nie cofnela sie za rower, tylko pare cm w tyl... :roll:

Mimo wszystko jednak zawody bardzo fajne, super nagrody, fajna atmosfera, fajnie, ze moglam sie z wami wszystkimi spotkac :angel:

Link to comment
Share on other sites

Nat, nie chodzilo mi o to, zeby Cie opieprzyc. wlasciwie to ja napisalam tutaj o cieczce, wiec mozna pomyslec, ze mi to przeszkadzalo. nie - ja mam takiego psa, z ktorym wyprzedzenie suki w cieczce nie bylo jakims ogromnym problemem. chodzi raczej o zasade - jesli, powiedzmy, kazda z nas - Aga, Manu i ja mialybysmy troche bardziej leniwe psy, i dojechalybysmy na mete za Toba, mogac przeciez jechac szybciej..

nie chodzilo mi o czepianie sie ciebie, jesli tak, to przepraszam. ale starty z suka w cieczce sa moim zdaneim nie fair. moglas porzyczyc psa..

:wink:

Link to comment
Share on other sites

Gdyby to byla w pelni cieczka to moze dziwnie by to wyglado - faktycznie, ale Aqua miala dopiero poczatek cieczki - nawet jeszcze nic jej nie lecialo - nawet psy sie jeszcze nie schodzily pod dom ;) Poza tym byla cala spryskana neutralizatorem, takze zapach byl naprawde minimalny. Nawet psy na stake-outach nie reagowaly.. :roll:

ps. poza tym o ile mi wiadomo, jeszcze jeden zawodnik startowal z psem z cieczka i nikt sie go nie czepial.. :roll:

pps. gdybym wiedziala, ze beda o to pretensje to bym startowala z innym psem..

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...