Jump to content
Dogomania

25-26.04.2009 2xCACIB SATU MARE - Rumunia


Juta

Recommended Posts

kurcze, te 5 euro to jak za darmo :crazyeye:

ja poszperałam trochę w necie i znalazłam kilka hoteli (wprawdzie nie w Satu Mare) niedaleko - wydaje mi się, że za rozsądną cenę....
choć ten WASZ to powala :evil_lol:

dla zainteresowanych :

HOTEL BULEVARD ***
cena za pokój 2 osobowy ze śniadaniem 34 euro
psy bezpłatnie
miejscowość FAGARAS - 62km od Satu Mare

------------------------------------------

HOTEL RESTAURANT PARK ***

cena za 2 osobowy pokój ze śniadaniem 45 euro
zwierzęta za dodatkową opłatą
miejscowość MIERCUREA CIUC - 33,9km od Satu Mare

-------------------------------------------

VILLA HESA **

cena za 2 osobowy pokój ze śniadaniem 23 euro
zwierzęta za dodatkowa opłatą
miejscowość TARGU MURES - 62,8km od Satu Mare

--------------------------------------------

HOTEL CLUB CASA HUMOR ****

cena za 2 osobowy pokój 28 euro (nie pamiętam czy ze sniadaniem)
zwierzęta na życzenie bez opłat
miejscowość GURA HUMORULI - 33,5km od Satu Mare

-----------------------------------------------

LARY HOSTEL

cena za 2 osobowy pokój bez śniadania 34 euro
zwierzęta bezpłatnie
miejscowość SUCEAVA - 27km od Satu Mare

[B]to dla tych bardziej wymagających :cool3:[/B]

... ja dziękuję bardzo za pomoc w znalezieniu ekstra taniego noclegu, skontaktuję się z właścicielami pinczera i będziemy myśleć.

pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 271
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Jeżeli chodzi o podane powyżej adresy to na prawdę trzeba uważać z rezerwacją. Słyszałam o sytuacjach gdy ktoś uprzedzał że będzie z psem a na miejscu okazywało się że jednak go nie przyjmą. To nie był dowcip, że zjeździłam z moim mężem całą okolicę i nie znalazłam żadnego hotelu, motelu, pensjonatu gdzie przyjęli by z psem :shake:. Trochę jeżdżę do różnych krajów, również mało cywilizowanych i pierwszy raz spotkałam się z taką sytuacją to nie przedstawiało się kolorowo, bo po całym dniu jeżdżenia (poszukiwania rozpoczęliśmy rano po ocenie w ringu), uratowała nas właśnie [B]narisowa[/B] :cool3: a dokładnie jakaś dziewczyna która przez znajomych dowiedziała się o powyższym lokum. Dodam że jest ono kawałeczek drogi od wystawy i nie ma żadnego szyldu że się tam znajduje (mieści się na uboczu od głównej drogi).

Link to comment
Share on other sites

przy rezerwacji warto dopytać, czy psy mogą przebywać w pokoju hotelowym !!! - dziwne może, ale część hoteli ma po prostu boksy dla psów na zewnątrz i informacja, że "przyjmują z psami" - a i owszem, tylko ludziska do hotelu, psy do boksów. :mad:
w acas, tam gdzie nocowalismy w ub. roku też tak było - rozmowa - z psami nie ma problemu, zapraszamy, itp. my się ładujemy do hotelu z futrzakami, a okazuje się, że my tak, ale futrzaki do boksów za hotelem:angryy:
to szybka zmiana decyzji i zamiast hotelu to wyszły domki :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MEGNUM']narisowa czy ja mogę prosic o namiary na ten nocleg??:oops:[/quote]
wygrzebię w domu. tylko tam mówią jedynie po rumuńsku ;)

amazonka - skąd ty wzięłaś kobieto te odległości ???
z satu mare do suceavy jest ponad 300 km, do targu mures ok. 250 km, a do gura humorului - ponad 280km !!!
to wysyłasz ludzi w "świat" na noclegi :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='narisowa']a jeszcze gratis było moczenie tyłka w "zupie" co to niby ma być jakimś leczniczym basenem ;)
rumuni tam biegali i siedzieli, od nas nie było chętnych, nie wiem czemu....????:evil_lol:[/quote]

narisowa czy ja mogę prosic o namiary na ten nocleg??:oops:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MEGNUM']narisowa czy ja mogę prosic o namiary na ten nocleg??:oops:[/QUOTE]

Ja też mam te ulotki :roll:, się zmobilizuję to Ci wieczorem skan prześlę....tylko oni na prawdę mówią tylko po rumuńsku :cool3:, my się porozumiewaliśmy z nimi głównie mocno gestykulując :evil_lol:.

Link to comment
Share on other sites

kurde szok....:crazyeye:
takie odległości podawali w necie (booking.com)
zasugerowałam się tym co tam pisze - na mapę nie patrzyłam :oops:

[B][URL="http://www.booking.com/hotel/ro/casa-humor-club-de-munte.html?sid=625333f75b8ee4b7b799ce9c49e374ac;checkin=2009-04-25;checkout=2009-04-26"][COLOR=#0896ff]Hotel Club Casa Humor[/COLOR][/URL] [IMG]http://static.booking.com/static/img/icons/stars/4sterren4.png[/IMG] [/B]

Stefan cel Mare 5Bis, [B]Gura Humorului [/B](33.5 km od Satu Mare) • [URL="http://www.booking.com/searchresults.html?sid=625333f75b8ee4b7b799ce9c49e374ac;checkin_monthday=25;checkin_year_month=2009-4;checkout_monthday=26;checkout_year_month=2009-4;city=-1169615;class_interval=1;si=ai%2Cco%2Cci%2Cre;radius=49;hotelfacil#"][B][COLOR=#0896ff]Pokaż mapę[/COLOR][/B][/URL]
Hotel Club Casa Humor enjoys a very quiet location in the Northern Romanian town of Gura Humorului, just 3 km from the famous Voronet Monastery

SORKI !!!!!!!!!!!!!

więc te hotele nieaktualne ;(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='simbik']Ja też mam te ulotki :roll:, się zmobilizuję to Ci wieczorem skan prześlę....tylko oni na prawdę mówią tylko po rumuńsku :cool3:, my się porozumiewaliśmy z nimi głównie mocno gestykulując :evil_lol:.[/quote]

Super Kasia, dzieki!

Kurcze światówka za pół roku i mamy już nocleg zaklepany a Rumunia za 3 tygodnie i jeszcze nic:placz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MEGNUM']Super Kasia, dzieki!

Kurcze światówka za pół roku i mamy już nocleg zaklepany a Rumunia za 3 tygodnie i jeszcze nic:placz:[/QUOTE]

My pierwszą noc spaliśmy w aucie :evil_lol:... jedyny plus, to że zupełnie przypadkiem szukając noclegu trafiliśmy na teren wystawy i tam spaliśmy ostatecznie, przynajmniej rano było blisko na wystawę :cool3:.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MEGNUM']Super Kasia, dzieki!

Kurcze światówka za pół roku i mamy już nocleg zaklepany a Rumunia za 3 tygodnie i jeszcze nic:placz:[/quote]

bez paniki !!! nie jesteście jedyni bez zaklepanego noclegu.... w rumunii to luzik.... 3 tygodnie to dużo czasu, jeszcze by zapomnieli, że rezerwowaliśmy noclegi :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='narisowa']bez paniki !!! nie jesteście jedyni bez zaklepanego noclegu.... w rumunii to luzik.... 3 tygodnie to dużo czasu, jeszcze by zapomnieli, że rezerwowaliśmy noclegi :evil_lol:[/quote]

O matko z córką nie stresujcie mnie.
To mój pierwszy tak egzotyczny wyjazd:evil_lol:
Właściwie to bardzo byśmy chcieli strzeżony parking samochodowy, tylko sie zastanawiam czy u nich słowo "strzeżony" ma takie samo znaczenie co u nas:roll:

[quote name='simbik']My pierwszą noc spaliśmy w aucie :evil_lol:... jedyny plus, to że zupełnie przypadkiem szukając noclegu trafiliśmy na teren wystawy i tam spaliśmy ostatecznie, przynajmniej rano było blisko na wystawę :cool3:.[/quote]

Jest i drugi plus...
Sami pilnujecie swojego auta:lol:

Link to comment
Share on other sites

My będąc w ubiegłym roku na wystawie w Arad - hotel mieliśmy zarezerwowany w Timisoarze.
Hotel całkiem przyzwoity nawet z parkingiem....
rano się okazało, że nasze auto stoi prawie w samym środku "giełdy samochodowej" - dobrze, że nie zdążyli go sprzedać :diabloti:

Mam nadzieję, że tym razem będzie równie dobrze jak w ubiegłym roku.
Jesteśmy na etapie szukania noclegu ........

Link to comment
Share on other sites

A my nocleg na Timisoarę mamy tutaj
[URL="http://www.booking.com/hotel/ro/valentina.html?aid=304142;sid=cfad30a9111adb6808fff5d0ded9d5dd;checkin=2009-05-02;checkout=2009-05-03"]Booking.com: Hotel Valentina, Timisoara, Romania - 35 Guest reviews. Book your hotel now![/URL]


Tymczasem wyglada to nieźle (rezerwowałam 20 stycznia)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MEGNUM']O matko z córką nie stresujcie mnie.
To mój pierwszy tak egzotyczny wyjazd:evil_lol:
Właściwie to bardzo byśmy chcieli strzeżony parking samochodowy, tylko sie zastanawiam czy u nich słowo "strzeżony" ma takie samo znaczenie co u nas:roll:[/quote]

zjeździłam rumunię wzdłuż i w szerz, to spokojny kraj. do egzotyki rumunii to bardzo daleko, no może drogi mają z czasów "średniowiecza" - czasem bruk trylko, ale akurat od granicy do satu mare jest w miarę ok :lol:. nic mi nigdy nie zgineło, a zostawialismy samochód gdzie popadnie i to z bagażnikiem na dachu pełnym "kosztowności":eviltong: samochodu nawet nikt nie drasnął. spalismy i w górach i w polu i nic :lol:
no może w craiova nie zostawiłabym samochodu "samopas", bo tam większość stanowią cyganie :evil_lol:, ale rumuni sprytnie zwineli tam asfalt, więc cięzko dojechać :evil_lol:

[quote name='JOLY']Orientujecie się może, czy podają wcześniej jakąś stawke. Czy spis wystawców? Czy to u nich na zasadzie niespodzianki.[/quote]
niespodzianka będzie :razz:

dla niecierpliwych:
[URL="http://www.baileacas.unio.ro"]www.baileacas.unio.ro[/URL]

tu nocowaliśmy w ub. roku :evil_lol:
od razu uprzedzam, że jak weźmiecie pokoje w hotelu, to psy w boksach za hotelem. oczywiscie powiedzą, że z psem można !:mad:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='narisowa']dla niecierpliwych:
[URL="http://www.baileacas.unio.ro"]www.baileacas.unio.ro[/URL]

tu nocowaliśmy w ub. roku :evil_lol:
od razu uprzedzam, że jak weźmiecie pokoje w hotelu, to psy w boksach za hotelem. oczywiscie powiedzą, że z psem można !:mad:[/quote]

W tych stożkowych domeczkach?
Jakie tam są pomieszczenia? Jedno? dwa? Jakas łazienka? Ile łóżek?
A parking jakoś blisko domku?

Lawina pytań:oops:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MEGNUM']W tych stożkowych domeczkach?
Jakie tam są pomieszczenia? Jedno? dwa? Jakas łazienka? Ile łóżek?
A parking jakoś blisko domku?

Lawina pytań:oops:[/QUOTE]

W tych małych są dwa łóżka i jedno pomieszczenie, w tych piętrowych nie spałam, ale z tego co pamiętam to do dyspozycji chyba były tylko te małe. Łazienka w budynku - natrysk, mało komfortowy :evil_lol:. Parking można sobie było zrobić przed domkiem :cool3: o ile się do niego dojechało, bo to dość podmokły teren i glina. Nam się nawet udało w pewnym momencie nieco w tej glinie utknąć :roll:. Teren jest ogrodzony i brama zamykana. Dokoła ośrodka bezkresne łąki z zdrojami do pojenia bydła, mocno podmokłe.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='simbik']W tych małych są dwa łóżka i jedno pomieszczenie, w tych piętrowych nie spałam, ale z tego co pamiętam to do dyspozycji chyba były tylko te małe. Łazienka w budynku - natrysk, mało komfortowy :evil_lol:. Parking można sobie było zrobić przed domkiem :cool3: o ile się do niego dojechało, bo to dość podmokły teren i glina. Nam się nawet udało w pewnym momencie nieco w tej glinie utknąć :roll:. Teren jest ogrodzony i brama zamykana. Dokoła ośrodka bezkresne łąki z zdrojami do pojenia bydła, mocno podmokłe.[/quote]

Żyć nie umierać :)
Magda naturalne maseczki z glinke mozna sobie zrobic :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marihuana']Żyć nie umierać :)
Magda naturalne maseczki z glinke mozna sobie zrobic :eviltong:[/quote]

Hahaha. Zawsze się znajdzie jakiś plus:lol:

Kurcze nie dobrze to wygląda bo my potrzebujemy przynajmniej 3 łóżek i miejsce na doga i transportery z terrierkami:shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MEGNUM']Hahaha. Zawsze się znajdzie jakiś plus:lol:

Kurcze nie dobrze to wygląda bo my potrzebujemy przynajmniej 3 łóżek i miejsce na doga i transportery z terrierkami:shake:[/quote]
my mieliśmy większy domek, u nas było 5 łóżek - 3 osoby i 2 psy - każdy miał swoje wyrko :evil_lol:
w domku jedno wielkie pomieszczenie, ale sporo miejsca. łazienka tak jak kasia pisała - w tym żółtym budynku. z parkingiem nie ma problemu - wjeżdża się i staje gdzie kto chce :lol:
megnum - spokojnie ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...