Jump to content
Dogomania

25-26.04.2009 2xCACIB SATU MARE - Rumunia


Juta

Recommended Posts

Byłam w Rumunii kilka razy na różnych wystawach i za każdym był ten sam schemat i ten sam cyrk. Oni wszystkim piszą, że jak się zgłasza w I terminie to na wystawie będzie się płaciło jak za termin I. I na tym się to kończy, bo w dniu wystawy potrafia być "mało kontaktowi" i kultura bywa im obca. Na wystawie wszystko zależy od ich humoru i od momentu, w którym się dokonuje opłatę. Jednym ęsię udaę i zapłacą jak za termin pierwszy a inni będą bulić jak za drugi albo z dopłatą w dniu wystawy. Rumun to zawsze był rumun.... Ja się tak parę razy nabrałam i teraz płacę już zawsze przed wystawą na konto albo wogóle nie jadę. Raz zdarzyło mi się dojechać na wystawę i ponieważ ich bezczelność sięgnęła zenitu - nie wystawiłam psa wogóle i wróciłam z powrotem. I w zasadzie to była moja ostatnia wystawa w tym kraju :roll:. Jednak było to ładnych kilka lat temu. Wierzę, że teraz "wydorośleli" i sytuacja przedstawia się zgoła inaczej:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 271
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='bargest']Organizujemy wspolny wyjazd busem do Satu Mare sa jeszcze wolne miejsca.Moze ktos chetny na zdobycie za jednym wyjazdem championatu Rumunii?:cool3:[/quote]
Ciekawa propozycja :razz:
Czy macie jakieś preferencje jesli chodzi o psy?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bargest']Organizujemy wspolny wyjazd busem do Satu Mare sa jeszcze wolne miejsca.Moze ktos chetny na zdobycie za jednym wyjazdem championatu Rumunii?:cool3:[/quote]
Interesują mnie 2 miejsca dla 2 osób plus psa. Dużego.Ok. 40 kg.
Mogę przejmować też kierownicę.
To 2 dni i jak z noclegiem. Macie cos na oku?

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Witam
....a jak jest tam z noclegami?
dzwoniłam dziś do jednego pensjonatu ale oni tam nie mówią ani po niemiecku ani po angielsku, z hotelami tez problem :(
czy ma ktos namiar na jakis tani hotel w Satu Mare, który przyjmuje z psami?
Proszę o pomoc w tej sprawie.

Link to comment
Share on other sites

Z noclegami jest tam raczej kiepsko. Tanie zwykle nie przyjmuja psow, no i problem sie dogadac. Przezylismy to rok temu kiedy jezdzilismy w kolko pomiescie, az trafilismy do hotelu gdzie zaplacilismy chyba 40 euro za dwojke. Niestety nie pamietam ani nazwy ani adresu.

Znajoma z Rumunii zalatwila mi co prawda tani hotel, ale na miejscu okazalo sie ze nie przyjmuja psow, wiec podziekowalysmy.
No i w sumie wszystkich hoteli nie objechalysmy, wiec moze sie cos znajdzie lepszego.

Pozdrawiam
Iwa

Link to comment
Share on other sites

Tam jest bardzo nieciekawie z noclegami :shake:. My zjeździliśmy całe miasto i okolicę w promieniu jakiś 30 km wokół miasta i nigdzie nie przyjmowali z psami. W mieście owszem coś i było ale bardzo drogo, w tańszych hotelach proponują dla psa łańcuch na dworze...i o zgrozo Rumunii przyjeżdżający z psami właśnie tak robili.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='amazonka']Bez przesady... nie musi to być od razu Hotel ze złotymi klamkami :)
aby łóżko było do spania to wystarczy...[/quote]
to na łóżko do spania mam namiary :razz:
bede w przyszłym tygodniu próbowała sie do nich dodzwonić, pogadac i zarezerwować chałupę :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='amazonka']bedę bardzo wdzięczna :)
potrzebujemy dwa pokoje dwuosobowe - są to dwie ekipy 2 osobowe oczywiście z psami - amstaf i pinczer miniatura

pozdrawiam[/quote]

pokoi to tam nie ma :razz: to znaczy są, ale wówczas psy w boksach na dworze:angryy:

ale obok tego hotelu mają takie drewniane domki jak nad jeziorami czasem - w domku kilka łóżek i to wszystko. łazienka w hotelu. w ub. roku dali nam jeden pokój, żebyśmy mieli "własną" łazienkę.

warunki spartańskie !!! lepiej zabrać ze sobą śpiwór, bo w nocy może być chłodno.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='narisowa']pokoi to tam nie ma :razz: to znaczy są, ale wówczas psy w boksach na dworze:angryy:

ale obok tego hotelu mają takie drewniane domki jak nad jeziorami czasem - w domku kilka łóżek i to wszystko. łazienka w hotelu. w ub. roku dali nam jeden pokój, żebyśmy mieli "własną" łazienkę.

warunki spartańskie !!! lepiej zabrać ze sobą śpiwór, bo w nocy może być chłodno.[/QUOTE]

Potwierdzam, też miałam przyjemność tam w zeszłym roku spać :lol:. Wrażenia nie zapomniane i z samego noclegu jak i okolicy, gdzie w nocy na polach rozbił się najprawdziwszy tabor cygański :cool3:.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='amazonka']a ile się ceni ten 5 ***** hotel?[/quote]
a ze śniadaniem (pycha parówki :evil_lol: - zwłaszcza tofisiowi smakowały :evil_lol:, jajko, pieczywko, kawa itp) wyszło chyba coś koło 5 euro, nie pamietam dokładnie, bo płaciliśmy w euro, pan wydawał resztę w piwie :p, było małe zamieszanie, bo można było i w lejach i w euro - łączona zapłata.
co kto miał, to tym płacił :evil_lol:

a jeszcze gratis było moczenie tyłka w "zupie" co to niby ma być jakimś leczniczym basenem ;)
rumuni tam biegali i siedzieli, od nas nie było chętnych, nie wiem czemu....????:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...