Jump to content
Dogomania

25-26.04.2009 2xCACIB SATU MARE - Rumunia


Juta

Recommended Posts

  • Replies 271
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='narisowa']no to jest duża szansa, że się zmieścicie:razz:
na 100% będę wiedziała za parę dni, bo znajoma się namyśla czy jechać czy nie.[/quote]

[B]Ewa, jedziecie???:cool3: [/B]
[B]Dostałam zaproszenie od znajomego z Rumunii, ale....nie mam psa, którego mogłabym wystawić. :eviltong: :evil_lol: A z chęcią bym się wybrała:cool3:[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bardotka']Bank transfer:
Asociaţia Chinologică Română Satu Mare
IBAN (lei): RO12BRDE310SV02824073100 - B.R.D. Satu Mare, C.U.I. 10218020[/quote]

Z tego co wiem , to właśnie jest konto dla Rumunów (lei)
dla obcokrajowców powinno być RO i 26 cyfr ?????

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='Iwa-R']Byłam w zeszłym roku, płaciłam na wystawie, zapłaciłam tak jak było podane na zgłoszeniu, czyli 80 euro (chyba) i ani euro więcej (ale nie pamiętam w którym terminie zgłaszałam).

Pozdrawiam
Iwa[/quote]
Było jak w tym roku czyli 60E za pierwszy termin i 70 za drugi - zglaszałam w pierwszym, płacilam za drugi - niby 10E to w sumie nic ale jak sobie w tym roku policzą 50% dodatkowo tak jak zapowiadają to robi się niemilo :mad:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bardotka']Było jak w tym roku czyli 60E za pierwszy termin i 70 za drugi - zglaszałam w pierwszym, płacilam za drugi - niby 10E to w sumie nic ale jak sobie w tym roku policzą 50% dodatkowo tak jak zapowiadają to robi się niemilo :mad:[/quote]

No wlasnie i dlatego pewnie lepiej zaplacic przelewem, ale konto ktore podaja nie jest chyba kontem na euro.Czy ktos zrobil juz przelew????

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bargest']Czy ktos zrobil juz przelew za wystawe i na jakie konto?[/quote]
my tradycyjnie w rumunii płacimy na wystawie. w ub. roku sporo osób miało problemy, bo rumuni nie mieli potwierdzeń, że ktoś im przelał na konto. także radzę wziąć potwierdzenie przelewu.

jeszcze polecam mailowe upominanie się do skutku o potwierdzenie przyjecia psa, bo często gubią zgłoszenia :razz:

Link to comment
Share on other sites

Dzieki Narisowa za odzew.Najlepiej byloby zaplacic na wystawie, ale nie wiem czy zauwazylas to ostrzezenie jakie jest na ich stronie, ze placac na wystawie zaplacisz 50% wiecej.Nie chcialabym placic tak duzo tym bardziej, ze zglosilam 2 psy.
Nadal nie wiem czy konto ktore jest tam podane jest kontem na wplaty w euro:placz:

Link to comment
Share on other sites

tak jak już pisałam wcześniej - rumunii napisali:

[QUOTE]you can pay on the show day, the entry fee paid on exhibition day not suffer penalty to foreign.[/QUOTE]

dla pewności dzisiaj jeszcze wysłałam do nich zapytanie czy zgłaszając psa w pierwszym terminie będzie można zapłacić na wystawie jak w pierwszym terminie ;)

Jak tylko odpiszą to wrzucę ich odpowiedź na forum ;)

Link to comment
Share on other sites

dla wszystkich zainteresowanych - pan C[FONT=Verdana]saba Szabo napisał mi, że zgłaszając w pierwszym terminie czy drugim można zapłacić na wystawie nie ponosząc żadnych dodatkowych opłat. Opłata na wystawie zgodnie z terminem zgłoszenia :p[/FONT]

Mam nadzieję, że to wyjaśnia problem przelewu ;)

Link to comment
Share on other sites

My również pytając dostaliśmy taką odpowiedź:
[quote]
[COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2][SIZE=2]I have called the organisers of CACIB Satu Mare and they said it's okay to pay on the show day without penalties if you register your dogs until the 1st of March.[/SIZE] [/quote][/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...