Jump to content
Dogomania

Vii ogólnopolski zlot dogomaniaków!!!


rose

Recommended Posts

  • Replies 3.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='basiapron']no obiecałaś że nikomu nie powiesz, a ja Ci tak ufałam:evil_lol:[/quote]

ufałaś mi? to słodkie:loveu: proszę nie rób tego wiecej, odejdź ode mnie, a kysz:placz: bo mnie z domku wywalą za przyniesienie zarazy:-(:evil_lol:

a tak w ogóle to dodałam wam do domku nowa współlokatorkę:eviltong::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='rose']ufałaś mi? to słodkie:loveu: proszę nie rób tego wiecej, odejdź ode mnie, a kysz:placz: bo mnie z domku wywalą za przyniesienie zarazy:-(:evil_lol:

a tak w ogóle to dodałam wam do domku nowa współlokatorkę:eviltong::evil_lol:[/quote]
za późno:evil_lol:
dziękujemy, w razie problemów oddamy z reklamacją:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='olekg89']Aniusia biedna oć utulkam cię nie wyrzucimy cię z domku mimo ,że przyjaźnisz się z basiąkondom:diabloti::-(:shake:[/quote]

mogę się z nią przyjaźnić? naprawdę?:multi:

mam nową przyjaciółkę, mam nową przyjaciółkę:loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='olekg89']Anka jesteś nie na czasie Agniś ,Kaśka i Anka jadą w niedziele i bd do wtorku(?) pod namiotem.:cool3:[/quote]

Właściwie to Kaśka jeszcze się zastanawia i marudzi cośtam pod nosem. :eviltong:
Przyjeżdżamy w niedziele, ale do kiedy będziemy, tego jeszcze nie wiemy (ależ mi się zrymowało :lol:).

Jakimi autobusami tam się dostać można? Jaki kierunek, gdzie przystanek. Jakieś wskazówki chociaż dajcie... ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agnisia =)']Właściwie to Kaśka jeszcze się zastanawia i marudzi cośtam pod nosem. :eviltong:
Przyjeżdżamy w niedziele, ale do kiedy będziemy, tego jeszcze nie wiemy (ależ mi się zrymowało :lol:).

Jakimi autobusami tam się dostać można? Jaki kierunek, gdzie przystanek. Jakieś wskazówki chociaż dajcie... ;)[/quote]
jedźcie pociągiem tym co ja;) czyli na 12:30 będziemy we wroc. ;) i pojedziemy pksem razem :) z esterą, Asią, Anią i Tinką:cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Unbelievable']ciekawe czy nas z 5< psami wpuszczą :evil_lol::evil_lol:[/quote]
szyszka będzie w transporterze :P Gram chyba też?:cool3: ja chomika wezmę na ręce to pan nie zauważy:evil_lol: a Ginger i Diuna duże nie są:cool3: w dodatku czemu by miał nie wpuścić, przecież kase z tego ma:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='basia bonnie']jedźcie pociągiem tym co ja;) czyli na 12:30 będziemy we wroc. ;) i pojedziemy pksem razem :) z esterą, Asią, Anią i Tinką:cool3:[/quote]jeszcze Madzia- dog jedzie z nami :)
To skoro bedzie nas tyle, to może weźmiemy jednak tego busa? Nie wyjdzie nas dużo więcej przy 9ciu osobach :) A i wygodniej będzie i szybciej :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='basia bonnie']szyszka będzie w transporterze :P Gram chyba też?:cool3: ja chomika wezmę na ręce to pan nie zauważy:evil_lol: a Ginger i Diuna duże nie są:cool3: w dodatku czemu by miał nie wpuścić, przecież kase z tego ma:diabloti:[/QUOTE]

nie, gram bez transportera jedzie ;) ale z busem to wcale nie jest taki zły pomysł

Link to comment
Share on other sites

[quote name='rose']a wiesz może co z Lorien?[/quote]

Przepraszam, miałam urwanie głowy z moją tymczasową 17nastką gołębi i nie mogłam się ogarnąć ze zrobieniem przelewu na poczcie. Jutro wpłacam, przepraszam za zwłokę:oops:

(Obawiam się, że z pozostałym mi najmniejszym ptasiorem, który sam jeszcze nie je zjawie się na zlocie z tego względu, że nikt nie chce się zaopiekować niejedzącym 'indykiem' :evil_lol:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lorien:)']Przepraszam, miałam urwanie głowy z moją tymczasową 17nastką gołębi i nie mogłam się ogarnąć ze zrobieniem przelewu na poczcie. Jutro wpłacam, przepraszam za zwłokę:oops:

(Obawiam się, że z pozostałym mi najmniejszym ptasiorem, który sam jeszcze nie je zjawie się na zlocie z tego względu, że nikt nie chce się zaopiekować niejedzącym 'indykiem' :evil_lol:)[/quote]

To ja proponuje, żebyś te 50zł dała mi na zlocie ok? ;) bo z tą Pocztą Polska różnie bywa i może czasem dojść dopiero w poniedziałek..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='olekg89']4/5 nie licząc dnia wyjazdu 3/4:multi::multi::multi::multi::multi::multi:
Lorien-indyk na grilu mmm:evil_lol:Czarek się nim zajmie odpowiednio gołębia też już kiedyś zeżarł więc ma doświadczenie:evil_lol:[/quote]

Niestety przyjeżdzam z samym Filipkiem. Geniusz weterynarz zajebiście obeznany w swoim zawodzie załatawił mi swoimi umiejętnościami leczenia ptasiorka. Jestem załamana, brak słów. :-(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...