Jump to content
Dogomania

Vii ogólnopolski zlot dogomaniaków!!!


rose

Recommended Posts

  • Replies 3.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Unbelievable']no przecież ktoś musiał zdjecie zrobić![/quote]

niekoniecznie:diabloti: zdjęcie mogło być robione samowyzwalaczem :eviltong:

[quote name='olekg89']Rumuńska nie wymagaj od blondynki:cool3:[/quote]

tej blondyn uważaj sobie:eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asia & Ginger']Jeśli chodzi o zakupy w Biedronce, to zawsze można się przejechać autobusem, my mamy taki plan. :p[/quote]


dobry pomysł ;) więc ja żarełka nie będe kupowała u siebie, co by nie tachać, zakupie w okolicznej biedronce ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asia & Ginger']Jeśli chodzi o zakupy w Biedronce, to zawsze można się przejechać autobusem, my mamy taki plan. :p[/quote]

Ja towarzysze Asi:evil_lol: zadaniem moim jest wkładanie towaru do koszyka, a Asia bierze swoją walizkę, pakuje do niej zakupy, płaci, a potem ciągnie walizkę:diabloti: a ja dalej jej towarzyszę i umilam czas:loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='olekg89']Mi szkoda zlotu na jeżdżenie do biedronki po żarcie:cool3:[/quote]

Oleczku, przesadzasz :evil_lol: to zajmie góra 2 h.., a zawsze lepiej pojechać po żarełko na miejscu, niz tachac z domu :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='olekg89']Mi szkoda zlotu na jeżdżenie do biedronki po żarcie:cool3:[/quote]

taa szkoda zlotu, leń jesteś:eviltong: gdyby ktoś autkiem podjechał pod sama biedronkę to pierwszy byś wsiadł:eviltong: i bys się kłócił tak jak w zeszłym roku z Kara:evil_lol:
K-"ja jade"
O-"nie ja"
K-"ja !"
O- "to se jedź"
K- "nie już nie chce, Ty wsiadaj"
O-"nie ty jedz"
K-"nie ja nie jade jedz Ty":diabloti: i tak dalej:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Hahhaa:lol::lol::lol::lol:No tak było:evil_lol:Ale ja dbałem o zawieszenie komarowego auta:evil_lol:Bo jak ja wsiąde to nic się nie stanie ,ale jak Kara to uff koła tarły:evil_lol:
Ja sobie w sobote wszystko kupie:cool3:zapakuje do auta i lux:cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='olekg89']Hahhaa:lol::lol::lol::lol:No tak było:evil_lol:Ale ja dbałem o zawieszenie komarowego auta:evil_lol:Bo jak ja wsiąde to nic się nie stanie ,ale jak Kara to uff koła tarły:evil_lol:
Ja sobie w sobote wszystko kupie:cool3:zapakuje do auta i lux:cool3:[/quote]


jak będe jechać autem, też wszystko już zakupie.. ale jak pociągiem, no niestety :D za cięzko... :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='olekg89']Kto powiedział ,że wam ma być zawsze wygodnie??:evil_lol:[/quote]

to wskakuj na traktorek, przyczepe podczepisz :loveu: jaka wygoda, a nawet zabierzesz wszystko co będzieszz chcial :D i do biedronki będziesz mógł podwieźć :evil_lol:

haha Olek rolnik :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...