Jump to content
Dogomania

Vii ogólnopolski zlot dogomaniaków!!!


rose

Recommended Posts

  • Replies 3.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='dogomanka_']Baśka no wiesz co?! Ja aż taka głupia nie jestem.;dd
Ale faktycznie to mogą być moje pieniądze tylko po prostu wpłacała je moja siostra i coś jej się mogło pomylić i zamiast `dogomanka` wpisała `dogomania`. :oops::diabloti:[/quote]

to z jakiegoś zagranicznego konta szło :eviltong: az z UNITED STATES :eviltong: Twoja siostra to Jonathan?:evil_lol::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='rose']to z jakiegoś zagranicznego konta szło :eviltong: az z UNITED STATES :eviltong: Twoja siostra to Jonathan?:evil_lol::evil_lol:[/quote]

hahaha.:grin: Jonathan to narzeczony siostry.:evil_lol: widocznie on przelewał kaske i mu się jedna literka pomyliła.:lol::eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dogomanka_']hahaha.:grin: Jonathan to narzeczony siostry.:evil_lol: widocznie on przelewał kaske i mu się jedna literka pomyliła.:lol::eviltong:[/quote]

aaa to już wszystko jasne:eviltong: już Cię zaczerwieniam;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='rose'][CENTER][U][I][B][SIZE=7][COLOR=Purple]45
:cool1::cool1::cool1:
[/COLOR][/SIZE][/B][/I][/U][/CENTER]
[/quote]
wow, coraz bliżej:) w międzyczasie mam do zaliczenia dwa wyjazdy i dwa śluby to będzie jeszcze bliżej:multi:czy ktoś bierze jakieś gry, typu twister?:cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='olekg89']Basia nigdy nie graliśmy na zlocie w nic.Oprócz podchodów i psiego poszukiwania.Agnisia z żywcami chyba w karty grała.A tak to nic.Ale pomysł dobry twister szczególnie nigdy nie grałem:-(:evil_lol:[/quote]

Oleczku, a alkochińczyk?:diabloti::diabloti: obowiązkowo:evil_lol::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='basia bonnie']tak, świetny pomysł! twister po alkochińczyku! :evil_lol: :evil_lol:[/quote]


będziemy się fajnie rozjeżdżać :evil_lol::evil_lol: jeden na drugiego rzygnie raz po raz, będzie fajnie:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...