Jump to content
Dogomania

Vii ogólnopolski zlot dogomaniaków!!!


rose

Recommended Posts

  • Replies 3.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Iś & Chester']Rose, myśle że nikt się nie obrazi jesli pojedzie kilak osób więcej :eviltong:
Tzn, to już od Ciebie zależy jak będzie, ale nie sądzę żeby ktoś miał coś przeciwko.. Ale mówie za siebie xD[/quote]

no ale ile można czekać aż ktoś łaskawie wyrazi chęć pojechania na zlot..
jak jedziecie gdzieś na wycieczkę to trzymacie sie tego co wcześniej organizator ustalił, a w tym przypadku co chwile komuś coś nie pasuje:roll::eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Iś & Chester']no to tak..
tylko jak ktoś np. jak karlika teraz się zdekralowali, albo coś takiego..[/quote]

z Karilką jest już sprawa wyjaśniona. Jeśli po potwierdzeniu ilości domków ktoś się jeszcze zdecyduje na zlot to tylko pod warunkiem ze go ktoś do domku przygarnie, nie będziemy domawiać dodatkowych. Jeśli Wam pasuje cisna się w tyle osób w małym domku to już wasza sprawa:eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='komar']ja tam luksusów mieć nie musze:D mi wystarczy namiot albo... W AUCIE:diabloti::diabloti:[/quote]

no to proszę idź do auta:eviltong:

no i jeszcze dodaj, że codziennie będziesz biegał dookoła jeziora, przepływał je i wchodził na Ślęże z każdej możliwej strony.. ehe już to widzę:eviltong:

dużo mówisz mało yy nic nie robisz:diabloti::diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Karilka']rose, uważam, że fajnie by było, widzieć na zlocie jak najwięcej osób.
Im więcej tym lepiej. :cool3:[/quote]

no właśnie tylko wiedzieć, bo jakoś nie przypominam sobie żeby na zeszłym zlocie wszyscy byli chętni do integracji.. bardziej chodziło chyba co niektórym o to, żeby jechać gdzieś z psem za mniejsze pieniądze..

[quote name='Karilka']
Przecież, przynajmniej pierwotnym zadaniem Zlotu Dogomaniaków było poznanie się w realnym świecie i spędzenie razem, miło czasu.

Co do osób które "musiały" wpłacić zaliczkę wcześniej - na ich miejscu nie czułabym sie oszukana, kiedy na Zlot chciałoby dopisać sie w późniejszym terminie jeszcze pare osób...
...no ale może niech sami sie wypowiedzą.

rose nie wiem co w tym złego:roll:[/quote]

a czy widzisz tu jeszcze jakieś osoby chętne żeby pojechać na zlot poza Tobą? bo ja takowych nie widzę.. jak będą to się pomyśli, poco wyprzedzać fakty..

Link to comment
Share on other sites

rose, uważam, że fajnie by było, widzieć na zlocie jak najwięcej osób.
Im więcej tym lepiej. :cool3:

Przecież, przynajmniej pierwotnym zadaniem Zlotu Dogomaniaków było poznanie się w realnym świecie i spędzenie razem, miło czasu.

Co do osób które "musiały" wpłacić zaliczkę wcześniej - na ich miejscu nie czułabym sie oszukana, kiedy na Zlot chciałoby dopisać sie w późniejszym terminie jeszcze pare osób...
...no ale może niech sami sie wypowiedzą.

rose nie wiem co w tym złego:roll:

Link to comment
Share on other sites

Mi tam nie przeszkadzałoby,gdyby ktoś się dopisał teraz na zlot ;).
Ale wolę się nie wtrącać :eviltong:. I tak żadna osoba na której by mi jakoś mocno zależało nie dopisze się na zlot ;). Ale im więcej, tym lepiej :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Jeśli są jakieś obawy że w takim składzie w 8 osobowym domku psy się nie dogadają, to może zrobić tak jak było na początku - nasz domek przenieść do tego 8 os. + jeszcze do nas np domek nr 6 jeśli się dziewczyny zgodzą? I wtedy 2 domki 4 osobowe do dyspozycji? :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=DarkOrange][B]1.[/B][/COLOR] Domek-VIP[COLOR=Magenta][B][SIZE=3]:evil_lol:[/SIZE][/B][/COLOR]-8-osobowy
1.[B][COLOR=Red] rose[/COLOR][/B]
2. [COLOR=Magenta][B]Estera[/B][/COLOR]
3. [B][COLOR=Magenta]Mysia[/COLOR][/B]
4. komar
5. [B][COLOR=Red]Oleczek[/COLOR][/B]
6. [B][COLOR=Red]basia_bonnie[/COLOR][/B]
7. Asia
8. Tinka


[B][COLOR=DarkOrchid][COLOR=DarkOrange]2.[/COLOR] [/COLOR][/B]Domek 4-osobowy
1. & Gloria &
2. Lorien
3.[B][COLOR=Red]gops + osoba[/COLOR][/B]



[COLOR=DarkOrange][B]3.[/B][/COLOR] Domek 8-osobowy
1. [B][COLOR=Red]gordonowa[/COLOR][/B]
2/3. [COLOR=Magenta][B]baffi2[/B][/COLOR]+[B][COLOR=Red]osoba[/COLOR][/B]
4.[COLOR=Magenta][B]globalnydog193[/B][/COLOR]
5. [B][COLOR=Magenta]Izabela124[/COLOR][/B]
6. [B][COLOR=Magenta]maksowa17[/COLOR][/B]
7. [B][COLOR=Red]Dozia13[/COLOR][/B]
8. [B][COLOR=Magenta]Atkaaaa[/COLOR][/B]


[B][COLOR=DarkOrchid][COLOR=DarkOrange]4.[/COLOR] [/COLOR][/B]Domek 4-osobowy
1. [B][COLOR=Magenta]Manixsa[/COLOR][/B]
2[B][COLOR=Red].[/COLOR][COLOR=Red] Patikujek[/COLOR][/B]
3/4. [B][COLOR=Magenta]Kasia&Rika+osoba[/COLOR][/B]



[COLOR=DarkOrange][B]5.[/B][/COLOR] Domek 4-osobowy
1.[COLOR=Navy][COLOR=Black] [B][COLOR=Red]Sweetaśna[/COLOR][/B][/COLOR][/COLOR]
2/3.[COLOR=Blue] [COLOR=Black][COLOR=Magenta][B]Acctiually+osoba[/B][/COLOR][/COLOR][/COLOR]
4. [B][COLOR=Magenta]Isia & Chester[/COLOR][/B]
5. [B][COLOR=Magenta]Martunia[/COLOR][/B]
[B]
[COLOR=DarkOrange]6.[/COLOR][/B] Domek 4-osobowy
1. [B][COLOR=Red]Ana_Zbyśka[/COLOR][/B]
2. [B][COLOR=Magenta]Macho[/COLOR][/B]
3.[B][COLOR=Magenta] cybianka[/COLOR][/B]
4. [B][COLOR=Magenta]dogg

[COLOR=DarkOrange]MOZE BYĆ TAK???????????????[/COLOR]
[/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

Właśnie rozmawiałam z Panem z ośrodka (Asia gadałam z naszym "ulubionym" Panem, a był milusi, że hoho :cool3: ) Dopiero przeczytałam, że chcecie domek 8mio osobowy, a ja go odrezerwowałam i załatwiłam 2 czwórki z natryskiem. Więc teraz mi nie kombinujcie i nic nie zmieniajcie :cool3:
Mamy jedną ósemkę, 6 czwórek i 2 pokoje.
Wszystko się zgadza i pasuje? :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kasia&Rika']My od samego początku chciałyśmy być z dogg:cool3:[/quote]Będziecie, spoko ;)
Dzisiaj z Anią usiądziemy razem.........na skype :razz: i ułożymy składy domków, biorąc pod uwagę kto z kim jak i dlaczego :razz: Mam nadzieję, że uda nam się dopasować Was tak aby wszystkim odpowiadało :razz:

Link to comment
Share on other sites

Mi pasuje tak jak jest ;) tzn. 4 osobowy z natryskiem, Aną i Cymbianką ;) a osoba dodatkowa jest mi obojętna, tylko proszę, żeby nie była z 5 psami :eviltong:

No i też nie mam nic przeciwko, żeby teraz się osoby dopisywały ;) nawet mam takową na oku ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Estera']Będziecie, spoko ;)
Dzisiaj z Anią usiądziemy razem.........na skype :razz: i ułożymy składy domków, biorąc pod uwagę kto z kim jak i dlaczego :razz: Mam nadzieję, że uda nam się dopasować Was tak aby wszystkim odpowiadało :razz:[/quote]

dziękujemy bardzo:buzi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='KaRa_']Ja pewnie przyjadę odwiedzić na dzień może dwa ;) z dwoma psami albo z jednym ale pożądnym (Sabcią:diabloti:).[/quote]

przecież ona z kojca nie wychodzi, bo mówisz, że ślepa, a chcesz ją na zlot brać?:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

mi sklad mojego domku odpowiada (zrobilam obeznanie w psach i mi sie podobaja :eviltong:);)
prosze mnie nie przepisywac :eviltong:

czyli pokoje 2 to sa dla moich rodzicow i rodzicow [B]atkaaa[/B]?
a pokoje sa daleko od domkow? (oby byly jak najdalej , przynajmniej mojego)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='rose']przecież ona z kojca nie wychodzi, bo mówisz, że ślepa, a chcesz ją na zlot brać?:evil_lol:[/quote]
Wczoraj na spacerze bawiła się z obcym psem!!! :-o:-o:-ona starość i ślepotę dziewczyna łagodnieje :lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...