Jump to content
Dogomania

Vii ogólnopolski zlot dogomaniaków!!!


rose

Recommended Posts

  • Replies 3.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Z listy usunęłam osoby, które się zapisały, ale przez dłuższy czas nie odzywały. W nieskończoność czekać aż im się przypomni o zapłacie za zlot nie można(nie ma już możliwości ponownego zapisu). Na liście jest jeszcze parę osób, które nie zapłaciły, są to osoby które pisały do mnie, że jadą na 100% i wpłacą z małym opóźnieniem.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Atkaaaa']Rose... usunęłaś mnie z listy, pisałam, tu na wątku, że zapłacę i, że jadę. Moja kasa dziś chwile przed 15 została wysłana... 300złoty poszła na konto.[/quote]

jak kasa dojdzie to Cię wpiszę z powrotem ;) wyżej chodziło mi o osoby, które po moim poście by chciały być znów zapisane. może trochę mało dokładnie sprecyzowałam, ale jestem dziś zmęczona wybaczcie:cool1:

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE][COLOR=DarkOrange][B]4.[/B][/COLOR] Domek 8-osobowy
1. [B][COLOR=Red]gordonowa[/COLOR][/B]
3/4. [COLOR=Magenta][B]baffi2[/B][/COLOR]+[B][COLOR=Red]osoba[/COLOR][/B]
6. [COLOR=Magenta][B]globalnydog193[/B][/COLOR]
7.
8.
[/QUOTE]
Brakuje cyferek 2 i 5 :eviltong:

A np. jeśli już prawie przy samym zlocie, w ostatnie dni będą jeszcze wolne miejsca, to czy osoby, które nie wpłaciły zaliczki będą mogły ponownie się zapisać? ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gordonowa']Brakuje cyferek 2 i 5 :eviltong:

A np. jeśli już prawie przy samym zlocie, w ostatnie dni będą jeszcze wolne miejsca, to czy osoby, które nie wpłaciły zaliczki będą mogły ponownie się zapisać? ;)[/quote]
Ale jakie wolne miejsca ? :cool3: po to teraz są zapisy,żeby można było zadzwonić i zarezerwować odpowiednią ilość miejsc. Jak potem ktoś będzie chciał jechać to niech sam dzwoni do ośrodka i rezerwuje i będzie mieć drożej :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='basia bonnie']Ale jakie wolne miejsca ? :cool3: po to teraz są zapisy,żeby można było zadzwonić i zarezerwować odpowiednią ilość miejsc. Jak potem ktoś będzie chciał jechać to niech sam dzwoni do ośrodka i rezerwuje i będzie mieć drożej :diabloti:[/quote]
chyba chodziło o wolne miejsca w domkach :eviltong: ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gordonowa']Tak, chodziło mi o wolne miejsca w domkach. ;)
Czyli są jeszcze jakieś osoby "bezdomne"? O ile dobrze zrozumiałam Esterę :).[/quote]
nie tyle bezdomne, co np. W Twoim domku 8-mio osobowym są tylko 4-ry osoby, potem w innym 4-ro os. są tylko dwie osoby. Trzeba będzie łączyć domki ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gordonowa']Tak, chodziło mi o wolne miejsca w domkach. ;)
Czyli są jeszcze jakieś osoby "bezdomne"? O ile dobrze zrozumiałam Esterę :).[/quote]

osób mamy równo na 2 domki 8os, 4-4os i dwa pokoje, tylko jeszcze wszyscy nie są przydzieleni;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...