Jump to content
Dogomania

Mielecki ANTOŚ przekroczył Tęczowy Most w najwspanialszym domu na świecie u Renata5.


Reno2001

Recommended Posts

  • Replies 2.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='__Lara']Robi swoje maratony :evil_lol::lol:[/quote]
Oj robi,robi:cool3:
Mam juz domek letniskowy,psiaki szaleją na dworku,Antosia tez tam na troszkę daje,maszeruje sobie chłopaczek po słoneczku,wygrzewa stare kosteczki.:loveu:
[SIZE=3][COLOR=Red][B]MAM JUZ APARAT OD MASZABERLI[/B][/COLOR][/SIZE]:loveu:Dziękuję:loveu:
Agatko kabel USB jest,jutro porobię zdjęcia Antoniuszkowi.Będą na pewno o niebo lepsze niz z komórki;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Renata5']Oj robi,robi:cool3:
Mam juz domek letniskowy,psiaki szaleją na dworku,Antosia tez tam na troszkę daje,maszeruje sobie chłopaczek po słoneczku,wygrzewa stare kosteczki.:loveu:
[SIZE=3][COLOR=Red][B]MAM JUZ APARAT OD MASZABERLI[/B][/COLOR][/SIZE]:loveu:Dziękuję:loveu:
Agatko kabel USB jest,jutro porobię zdjęcia Antoniuszkowi.Będą na pewno o niebo lepsze niz z komórki;)[/quote]
No to niecierpliwie czekamy na te nowe foteczki..bardzo czekamy:loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='halcia']Jak to siedzicie cichutko?To juz nie spacerujecie,nie zwiedzacie?Wszystko zwiedzone "chodziarz" oklapł?:eviltong:[/quote]
Chodziarz oklapuje dopiero wieczorkiem:cool3:
Świeżutkie zdjęcie,dopiero zrobione,jeszcze z komórki;)
Towarzystwa Antosiowi dotrzymuje Myszka(sunia) i mój gap(wystawia dziób z klatki,jak sie dobrze przyjrzycie to ujrzycie:eviltong:)
[IMG]http://img33.imageshack.us/img33/7691/zdjcie2564.jpg[/IMG]

Antoniuszek tył też ma ładniusi,nie?:loveu:
[IMG]http://img194.imageshack.us/img194/219/zdjcie2567.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Renata5']
Towarzystwa Antosiowi dotrzymuje Myszka(sunia) i mój gap(wystawia dziób z klatki,jak sie dobrze przyjrzycie to ujrzycie:eviltong:)


:loveu:
[/quote]
Antoś jest super!!!!TAki włos, że szok- ludzie tak dobrze nie maja w tym wieku, jak On- natura go hojnie obdarzyła w tym względzie:lol::lol:
Ale intryguje mnie ten gap...no...cos widzę...ale "co to"????:crazyeye::crazyeye:Dlaczego w klatce??To jakiś zwierz jest inny:eviltong::eviltong::crazyeye::crazyeye::p:pCzy ja jakaś niekumata jestem(to calkiem możliwe jest:eviltong:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gonia66']Antoś jest super!!!!TAki włos, że szok- ludzie tak dobrze nie maja w tym wieku, jak On- natura go hojnie obdarzyła w tym względzie:lol::lol:
[B]Ale intryguje mnie ten gap...no...cos widzę...ale "co to"????:crazyeye::crazyeye:Dlaczego w klatce??To jakiś zwierz jest inny[/B]:eviltong::eviltong::crazyeye::crazyeye::p:pCzy ja jakaś niekumata jestem(to calkiem możliwe jest:eviltong:)[/quote]
Mój gap,to gapa,czyli gawron pospolity:eviltong:Znalazłam go jesienia jak spacerował po chodniku ze złamanym skrzydłem.No to go SE zabrałam do domu,no bo wiadomo co by go czekało na wolności:shake:.Konsultowałam to skrzydło z wetami mającymi pojęcie o ptakach,przesłałam rtg skrzydła i dupa.Skrzydło nie do naprawienia:shake:.Tak więc gap jest u mnie na wiecznym tymczasie.Mam nadzieję,że te ptaki nie zyja 100lat:roll::evil_lol:.
a siedzi w klatce,bo juz wieczór,więc to jest jego miejsce na noc,a w dzień łazi sobie po pokoju starszego syna.Oto mój gap:cool3:
[IMG]http://img181.imageshack.us/img181/559/dsc00161dm3.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Renata5']Mój gap,to gapa,czyli gawron pospolity:eviltong:Znalazłam go jesienia jak spacerował po chodniku ze złamanym skrzydłem.No to go SE zabrałam do domu,no bo wiadomo co by go czekało na wolności:shake:.Konsultowałam to skrzydło z wetami mającymi pojęcie o ptakach,przesłałam rtg skrzydła i dupa.Skrzydło nie do naprawienia:shake:.Tak więc gap jest u mnie na wiecznym tymczasie.Mam nadzieję,że te ptaki nie zyja 100lat:roll::evil_lol:.
a siedzi w klatce,bo juz wieczór,więc to jest jego miejsce na noc,a w dzień łazi sobie po pokoju starszego syna.Oto mój gap:cool3:
[/quote]Jezu..Reniu..jak ja cię kocham za to Twoje serce..normalnie nie mogę...uśmiałam się jak przeczytalam co napisalas..ale to chyba śmiech przez łzy...przez łzy wzruszenia oczywiście....no bo...no bo tylko jeszcze gawrona w Twoim domku przecież brakowało .....:lol::lol::lol::loveu::loveu::loveu::loveu:Jesteś niesamowita....
JA wiem, że tu na dogo trochę takich niesamowitych ciotek jest już...wszystkie mnie zachwycacie z każdym dniem..i nocą:eviltong::eviltong::eviltong:MAm tu okropne chwile zwątpienia...to fakt..ale dzięki takim między innymi wątkom jak ten (czy Naszego Kubusia oczywiście też:p:p)...zapominam o wszystkim...i bardzo sie cieszę, że tu trafiłam i że Was poznałam:loveu::loveu::loveu:
Proszę o specjalne caluski od cioteczki Goni dla Gapa...koniecznie:loveu::loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gonia66']Jezu..Reniu..jak ja cię kocham za to Twoje serce..normalnie nie mogę...uśmiałam się jak przeczytalam co napisalas..ale to chyba śmiech przez łzy...przez łzy wzruszenia oczywiście....no bo...no bo tylko jeszcze gawrona w Twoim domku przecież brakowało .....:lol::lol::lol::loveu::loveu::loveu::loveu:Jesteś niesamowita....
JA wiem, że tu na dogo trochę takich niesamowitych ciotek jest już...wszystkie mnie zachwycacie z każdym dniem..i nocą:eviltong::eviltong::eviltong:MAm tu okropne chwile zwątpienia...to fakt..ale dzięki takim między innymi wątkom jak ten (czy Naszego Kubusia oczywiście też:p:p)...zapominam o wszystkim...i bardzo sie cieszę, że tu trafiłam i że Was poznałam:loveu::loveu::loveu:
Proszę o specjalne caluski od cioteczki Goni dla Gapa...koniecznie:loveu::loveu::loveu:[/quote]

Mam te same odczucia :loveu::loveu::loveu: Reniu, jesteś niesamowita :loveu::loveu: gawrona mieć w domu :loveu::lol:

Ja teraz żałuję, bo kiedyś też znalazłam w lesie ptaszka małego, nie umiał fruwać i go położyłam w bezpieczne miejsce i zostawiłam, bo pewnie w domu nie pozwoliliby mi go trzymać :placz: teraz żałuję :(

Ale następnym razem jak takiego spotkam to pójdę w ślady Reni :loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Renata5']O co to to nie,przyjedź do mnie i sobie go sama całuj:diabloti:[/quote]
Hhiihihi...dobrze, że wczoraj uciekłam spać w dobrym nastroju- po odwiedzinach na tym wątku i wątku Lilusi:lol::lol:
Ale uważaj Reniu uważaj, bo jak kiedyś wpadnę...to może sie okazać, że beziesz i mnie musiala adoptować, albo przynajmniej na DT wziąć...tylko nie wiem, czy znajdą się stale deklaracje na moje potrzeby:eviltong::eviltong::eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gonia66']Hhiihihi...dobrze, że wczoraj uciekłam spać w dobrym nastroju- po odwiedzinach na tym wątku i wątku Lilusi:lol::lol:
Ale uważaj Reniu uważaj, bo jak kiedyś wpadnę...to może sie okazać, że beziesz i mnie musiala adoptować, albo przynajmniej na DT wziąć...tylko nie wiem, czy znajdą się stale deklaracje na moje potrzeby:eviltong::eviltong::eviltong:[/quote]

Hahaha :evil_lol: zamieszkasz razem z gawronem pod jednym skrzydłem :evil_lol::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='__Lara']Hahaha :evil_lol: zamieszkasz razem z gawronem pod jednym skrzydłem :evil_lol::evil_lol:[/quote]
Taaaa...jasne jasne...ja i klatka....dopiero bym fruwała z nia po chałupie.....to odpada..ale ja bym tam sobie miejsce w tym domku letniskowym znalazła:eviltong::eviltong::eviltong:

Link to comment
Share on other sites

Z opowieści o gawronach - ja też kiedyś znalazłam chorego ptaka (chyba gawrona lub wronę).
Chcialam go zabrać do domu ale jego kamraci mi nie pozwolili :crazyeye::shake:

Natychmiast nad moją głową pojawiło się sporo ptaków które latały bardzo nisko nade mną i broniły brata.

Gdy poszłam w to miejsce następnego dnia- ptaka już niebyło

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Negri_2008']Z opowieści o gawronach - ja też kiedyś znalazłam chorego ptaka (chyba gawrona lub wronę).
[B]Chcialam go zabrać do domu ale jego kamraci mi nie pozwolili [/B]:crazyeye::shake:

Natychmiast nad moją głową pojawiło się sporo ptaków które latały bardzo nisko nade mną i broniły brata.

[B]Gdy poszłam w to miejsce następnego dnia- ptaka już niebyło[/B][/quote]
Nie pozwolili,bo chcieli go zabić.Wszystko co jest słabsze,wyleci z gniazda i nie pofrunie,jest zabijane,poniewaz eliminują słabsze osobniki,żeby tylko ci najmocniejsi i najzdrowsi przetrwali...taka jest natura
Ptaka nie było,bo go jakiś zwierz przechwycił,gawrony na pewno mu nie pomogły:shake:
A teraz coś milszego...zdjęcia Antoniuszka z dzisiejszego spacerku robione aparatem od Maszaberli:loveu:...całkiem insza inszość,no nie?:cool3:
[IMG]http://img32.imageshack.us/img32/8897/obrazzeskanowany019.jpg[/IMG]

[IMG]http://img42.imageshack.us/img42/8383/obrazzeskanowany020.jpg[/IMG]

[IMG]http://img42.imageshack.us/img42/214/obrazzeskanowany022.jpg[/IMG]

[IMG]http://img42.imageshack.us/img42/1565/obrazzeskanowany021.jpg[/IMG]

[IMG]http://img33.imageshack.us/img33/8682/obrazzeskanowany024.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...