Jump to content
Dogomania

Międzynarodowa - W-wa - 10, 11, 12.07.09


Cekinka13*

Recommended Posts

  • Replies 767
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Biutka']Podobno wyżłom strasznie źle poszło- posypało się sporo ocen Bd...[/QUOTE]

sporo bdb w wyżłach niemieckich krótkowłosych - u psów, i w wyżłach weimarskich krótkowłosych - też u psów.
w gordonach takie wyniki mniej więcej jak przypuszczałam.

Link to comment
Share on other sites

:loveu:Moja Lhasa apso MAGIC OF ELEGANCE Azurowa Amhara najlepszy junior w rasie i ścisły finał na best in show junior i tym samym ukończyła MŁODZIEŻOWY CHAMPIONAT POLSKI :loveu: (11 miesięcy)

Tutaj należą się ogromne podziękowania dla hodowli "Nasza Sfora FCI" za opiekę nad mufką i wspaniały handling. DZIĘKUJĘ :multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='macsow1']:loveu:moja lhasa apso magic of elegance azurowa amhara najlepszy junior w rasie i ścisły finał na best in show junior i tym samym ukończyła mŁodzieŻowy championat polski :loveu: (11 miesięcy)

tutaj należą się ogromne podziękowania dla hodowli "nasza sfora fci" za opiekę nad mufką i wspaniały handling. DziĘkujĘ :multi:[/quote]

gratulacje !!!!!!

Link to comment
Share on other sites

My tez po wystawie i same sukcesy.Gryfonik belgijski TEQUILA Bargest Naj.Dorosla Suka,CWC,CACIB,BOB,gryfonik brukselski ALI-BE v.d.Platte Belskes Naj.Pies CWC,CACIB,BOB i moja najmlodsza pociecha PEARL OF HAPPYNESS Bargest Zw.Mlodziezy:multi:Oprocz tego suczka/ gryfonik brukselski/ z mojej hodowli SCARLETT Bargest Naj.suka CWC,CACIB.Gratulacje dla Malgosi i Grzegorza.:lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bargest']My tez po wystawie i same sukcesy.Gryfonik belgijski TEQUILA Bargest Naj.Dorosla Suka,CWC,CACIB,BOB,gryfonik brukselski ALI-BE v.d.Platte Belskes Naj.Pies CWC,CACIB,BOB i moja najmlodsza pociecha PEARL OF HAPPYNESS Bargest Zw.Mlodziezy:multi:Oprocz tego suczka/ gryfonik brukselski/ z mojej hodowli SCARLETT Bargest Naj.suka CWC,CACIB.Gratulacje dla Malgosi i Grzegorza.:lol:[/quote]

GRATULUJEMY

byłam dziś na wystawie, szkoda, że się nie spotkałyśmy....

A.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Guciek']Gratulacje dla wszystkich!

Pytanie do tych, których sędziował Zvi Kupferberg - jak wrażenia?

[B]I druga sprawa - czy ktoś się może orientuje, czy ze zgłoszonym psem można w trakcie wystawy wyjść i potem wrócić na ewentualne finały?[/B] Mam kilka spraw w Warszawie do załatwiania, a średnio widzi mi się jeżdżenie tam co chwila:roll:[/quote]

....Moim zdaniem można

Link to comment
Share on other sites

Gratulacje dla wszystkich!

Pytanie do tych, których sędziował Zvi Kupferberg - jak wrażenia?
[B]
I druga sprawa - czy ktoś się może orientuje, czy ze zgłoszonym psem można w trakcie wystawy wyjść i potem wrócić na ewentualne finały?[/B] Mam kilka spraw w Warszawie do załatwiania, a średnio widzi mi się jeżdżenie tam co chwila:roll:

Link to comment
Share on other sites

Gratki dla dzisiejszych zwyciężców :)

[quote name='Guciek']Gratulacje dla wszystkich!

Pytanie do tych, których sędziował Zvi Kupferberg - jak wrażenia?
[B]
I druga sprawa - czy ktoś się może orientuje, czy ze zgłoszonym psem można w trakcie wystawy wyjść i potem wrócić na ewentualne finały?[/B] Mam kilka spraw w Warszawie do załatwiania, a średnio widzi mi się jeżdżenie tam co chwila:roll:[/quote]
teoretycznie, według regulaminu, nie :mad:
ale jak uda ci się dogadać z "wpuszczającymi" to pewnie wyjdziesz i wrócisz spokojnie :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='boksiedwa']Gratki dla dzisiejszych zwyciężców :)


teoretycznie, według regulaminu, nie :mad:
ale jak uda ci się dogadać z "wpuszczającymi" to pewnie wyjdziesz i wrócisz spokojnie :evil_lol:[/quote]


.....to jak wg. Ciebie byłoby możliwe zorganizowanie BIS 3 dnia wystawy ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Guciek']Gratulacje dla wszystkich!

Pytanie do tych, których sędziował Zvi Kupferberg - jak wrażenia?
[B]
I druga sprawa - czy ktoś się może orientuje, czy ze zgłoszonym psem można w trakcie wystawy wyjść i potem wrócić na ewentualne finały?[/B] Mam kilka spraw w Warszawie do załatwiania, a średnio widzi mi się jeżdżenie tam co chwila:roll:[/quote]
oczywiście że mozesz :) . przecież nie każdy parkuje na parkingu, możesz im powiedzieć że wychodzisz do auta które stoi przed płotem...i tyle :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='boksiedwa']3 dnia to co innego
a wg. regulaminu

[I][B]VIII. Uprawnienia i obowiązki wystawców[/B][/I]

[I][B]6. Wystawca zobowiązany jest być na wystawie wraz z psem od chwili jej rozpoczęcia aż do zakończenia,[/B][/I]
[I]uczestniczyć w ewentualnej prezentacji zwycięzców, brać udział w konkurencjach fakultatywnych, do których zgłosił swoje psy, oraz uczestniczyć w konkurencjach finałowych z psami, które zdobyły stosowne[/I]
[I]tytuły.[/I]

Dopiero ta dalsza część odnosi się do BIS'ów[/quote]

.....nie zdażyło się jeszcze, zeby nie można było wyjść i wejść później...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Maks i Spark'].....to jak wg. Ciebie byłoby możliwe zorganizowanie BIS 3 dnia wystawy ?[/quote]
3 dnia to co innego
a wg. regulaminu

[I][B]VIII. Uprawnienia i obowiązki wystawców[/B]

[B]6. Wystawca zobowiązany jest być na wystawie wraz z psem od chwili jej rozpoczęcia aż do zakończenia,[/B]
uczestniczyć w ewentualnej prezentacji zwycięzców, brać udział w konkurencjach fakultatywnych, do których zgłosił swoje psy, oraz uczestniczyć w konkurencjach finałowych z psami, które zdobyły stosowne
tytuły.[/I]

Dopiero ta dalsza część odnosi się do BIS'ów

Link to comment
Share on other sites

Wielkie gratulacje dla:

Forysia - za CWC i CACIB
Czuszki - za CWC, CACIB, BOB i finałową piątkę BOG :-)
Córci Czuszki - za Zw. Mł, i BOB Junior :-)

To tyle z wyżłów węgierskich :)

Boston w moich rękach - Ch. USA - Sunwood Gallant Galaxy - CWC, CACIB, BOS, BOB + zakończony Interchampionat!!!

A teraz idę spać - nie śpię od 20 godzin.



UWAGA - brama boiska (parkingu) dzisiaj została zamknięta o 17 :evil_lol:
i nas uwięziono hahah :) trzeba było kombinować z przejazdem przez płytę główną :)

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Century Gothic][COLOR=Navy]Jak miło mieć wystawę tak blisko pod nosem :evil_lol:
My wyjątkowo zawitamy razem z Jojkiem, choć nadal nie wiem co mi strzeliło do głowy :diabloti:

Tak więc zapraszamy jutro do dogów.
[/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Mam troche (niewiele, bo zostały tylko te najlepsze) zdjęć z pierwszego dnia :cool3:

Może ktoś się rozpozna;)

[url=http://picasaweb.google.com/marthee19/CACIBWarszawa2009?authkey=Gv1sRgCI-76LTTxsPbugE&feat=directlink]Picasa Web Albums - Marta - CACIB Warszaw...[/url]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...