Jump to content
Dogomania

Międzynarodowa - W-wa - 10, 11, 12.07.09


Cekinka13*

Recommended Posts

  • Replies 767
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

aaa to rozumiem, jednak żadna wystawa w Polsce ( ani w Europie ) tak szybko nie podaje godzin sędziowania...
zazdroszcze wypadu na Mazury, na pewno gdzieś tam bedzie kafejka internetowa albo hotel z netem ;)
myśle, że po zamknięciu zgłoszeń i po wklepaniu stawek organizatorzy muszą teraz ustalić plan sędziowania...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dzidtka_Gl']do wystawy prawie 2 tygodnie, na pewno będzie plan sędziowania[/QUOTE]Z pewnościa będzie, ale za dwa dni wyjeżdżam na Mazury i stamtąd chcę dotrzeć prosto na wystawę - więc kwestia godziny rozpoczęcia jest dla mnie istotna juz teraz ze względu na noclegi na Mazurach ;)

Link to comment
Share on other sites

Z tego co wiem to już zgłoszenia "wklepane" :cool3: [B]bonkreta[/B] zadzwoń do odziału i się zapytaj powinni Cię poinformować ;) Jak nie to możesz posłać mi swój numer na priv a ja ci wyśle SMS'a jak dostane potwierdzenie, albo poproś kogoś z twoich znajomych którzy wybierają się do Warszawy :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Biutka']No to zonk... 5 psów :cool1:[/quote]

nie przejmuj sie- u mnie 8...
ale sprawdzilam i Rakije- jest sama w weteranach :) i psa w takiej klasie tez brak- wiec moze jak na ringu dobrze pojdzie to i na finalach uda Ci sie przebiec :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pati1033']nie przejmuj sie- u mnie 8...
ale sprawdzilam i Rakije- jest sama w weteranach :) i psa w takiej klasie tez brak- wiec moze jak na ringu dobrze pojdzie to i na finalach uda Ci sie przebiec :)[/quote]
No to mi Patynka "orzeźwiłaś" :evil_lol: Ale wy to się nie przejmujcie, i tak pewno NDPwR zdobędziecie (Oby) :evil_lol: Jak coś to ja pewno z Jaśkiem bede u was przy ringu :p Jakoś się zgadamy :razz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agnethka']młodzież - 8, pośrednia - 5...ale mnie i tak raczej nie będzie :placz:[/quote]
nie będzie Was?? a mialam nadzieję ze wreszcie poznam :(

mam jeszcze pytanie do Warszawiaków;) jadę pociągiem z Katowic - na którym dworcu powinnam wysiąść i jak dalej dotrzec na teren wystawy??
będę wdzięczna za info

Link to comment
Share on other sites

[quote name='anilla']nie będzie Was?? a mialam nadzieję ze wreszcie poznam :(
[/quote]

nom walczymy o transport dla mnie i dwóch psic :roll:
bowiem nagle okazało się, że tata gdzie indziej musi być w ów weekend :evil_lol:

jak się uda załatwić auto z kierowcą to będę, a jak nie to jadę z tatą :cool1:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='anilla']nie będzie Was?? a mialam nadzieję ze wreszcie poznam :(

mam jeszcze pytanie do Warszawiaków;) jadę pociągiem z Katowic - na którym dworcu powinnam wysiąść i jak dalej dotrzec na teren wystawy??
będę wdzięczna za info[/quote]
Wysiądź na dworcu Warszawa Centralna.
Potem możesz jechać tramwajem 33 w kier. Mokotowa i wysiadasz na przystanku "Racławicka". Idziesz w prawo w ul. Racławicką i za jakieś 8-10 min. jesteś pod terenem wystawy.

Psy w W-wie nie płacą za jazde środkami komunikacji. Ludzie - tak. Ale nie wiem, ile kosztuje obecnie bilet.:oops:

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...