Jump to content
Dogomania

Międzynarodowa - W-wa - 10, 11, 12.07.09


Cekinka13*

Recommended Posts

[quote name='wzjoanna']Poradźcie, proszę!

Czy jeżeli w książeczce zdrowia mam datę następnego szczepienia przeciwko wściekliźnie "07.2009", to znaczy, że muszę je zrobić najpóźniej 1. lipca czy mogę poczekać do końca lipca?
Chodzi mi o to, czy z takim zapisem wejdę 10. lipca na wystawę?[/quote]

a z jaką data masz wcześniejsze sczepienie??? To wykonane. Dzień musi być przecież. To zaszczep o dzień wcześniej niż masz ten dzień szczepienia z roku ubiegłego - zeby byla ciągłość szczepienia.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 767
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='wzjoanna']wydaje mi się, że określono dzień szczepienia jako 07.2008 i nast. szczepienie - 07.2009.
dziś pójdziemy do tej samej wetki, zobaczymy co da się zrobić[/quote]

to dziwne jakoś.... ja szczepię swoje psy i w mieście wojewódzkim i u wiejskich wetów i żaden nie zapomniał wpisać dnia szczepienia. To jest bardzo ważne - jak chcesz gdzieś z psem wyjechać za granicę.
Spytaj też może w warszawskim związku co z takim fantem zrobić, bo szkoda nie wejść na opłaconą wystawę....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='panbazyl']Spytaj też może w warszawskim związku co z takim fantem zrobić, bo szkoda nie wejść na opłaconą wystawę....[/quote]
Zadzwoniłam; powiedziała Pani, że "wszystko będzie zależało od weterynarza wystawy. Nic mi nie doradzi, nic więcej nie potrafi powiedzieć."

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Sorata']on nikogo nie połyka, ani w całości, ani w kawałkach.

Zgłosiłam, bo chciałam, mimo jego zachowania. Mam w tym swój cel. (no mniej więcej)

Konkurencja mi jest obojętna, chciałabym znać ilość psów w klasie jak najszybciej. I tyle.[/quote]
:popcorn: No to w tak zwanym "międzyczasie", potem chodź idziemy :cunao:- spoko- na wstrzymanie bierzemy- u nas też nie wiadomo kto i ile, bo się kryją po krzakach- ale jak zwykle będzie sporo sierściuchów . A jak się pomylę, to się na siebie nie pogniewam :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Guciek']Otwarty, otwarty - przed chwilą nas przesunęli do otwartej, bo kochany ZG zapodział mój wniosek o CH PL:diabloti:[/quote]
:p rozumiem w pełni, tak się właśnie zastanawiam czy Dancerowy też nie zaginął w tej matni :razz: :angryy:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Toller']:p rozumiem w pełni, tak się właśnie zastanawiam czy Dancerowy też nie zaginął w tej matni :razz: :angryy:[/QUOTE]

Proponuję zadzwonić i przyspieszyć ewentualny wydruk, aj będę ich dzisiaj telefonicznie napastować, bo na Sopot już chcę ten dyplom mieć:razz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Toller']i tak sie zrobi :p[/QUOTE]

Przed chwilą listonosz przyniósł, widnieje na nim data 20.06, data wysłania 26.06 - czyli po moim telefonie się chyba jednak znalazł:diabloti: Szkoda, że jak już nas przesunęli:lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Guciek']Przed chwilą listonosz przyniósł, widnieje na nim data 20.06, data wysłania 26.06 - czyli po moim telefonie się chyba jednak znalazł:diabloti: Szkoda, że jak już nas przesunęli:lol:[/quote]

zadzwoń do nich ;) może by się udało ją wrócić do ch. ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...