Jump to content
Dogomania

aptus multidog-co myslicie?


marta23t

Recommended Posts

Kupiłam u weterynarza-polecił; Aptus multidog - karma uzupełniająca dla psów dorosłych i szczeniąt, zawierająca witaminy i mikroelementy do uzupełnienia diety domowej. Wyprodukowane Orion Pharma..Co o tym myślicie? Jszcze nie podawałam-najpierw się poradzę:cool3: To sa tabletki / a nie karma:evil_lol:/

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...

Witam serdecznie,
przepraszam że tak późno. Ze względu na brak odpowiedniej kategorii produktów do rejestrowania dla preparatów weterynaryjnych które nie są na receptę (tak jest w np. Czechach), zgodnie z założeniami Ustawy paszowej firma farmaceutyczna Orion Pharma zgłosiła linię weterynaryjnych suplementów diety "Aptus" jako karmę. Na chwilę obecną prawnie jest to jedyny prawidłowy sposób zgłaszania suplementów diety i preparatów weterynaryjnych do obrotu. Jeżeli chcesz przeczytać na ten temat więcej mogę przesłać artykuł z Magazynu Weterynaryjnego.
Dla poprawki Aptus Multidog to preparat uzupełniający dietę dla psów dorosłych i szczeniąt w drugiej fazie wzrostu. W pierwszej fazie wzrostu (przeciętnie do 5-6 miesiąca) stosujemy Aptus Multipuppy. Preparaty były podawane m.in. w Azylu pod Psim Aniołem szczeniakom z nużycą i dość dobrze się sprawdziły w uzupełnianiu niedoborów (po miesiącu praktycznie łyse szczeniaki zostały już wyadoptowane).

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Podawał ktoś już psiakowi? Jak się sprawdza? Hexolina dzisiaj dostała opakowanie i postanowiłam dawać jej i szczeniakowi, bo na trochę na gotowane je przerzucam. Mamy multidoga i po przeczytaniu postu Aptus zaczynam się zastanawiać czy do weta się nie udać, żeby skonsultować jak z tym szczeniakiem, bo ma 11 tygodni :roll:.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 years later...

Ja podawałam swoim psom przez rok jako dodatek do karmy robionej w domu. Preparat super się sprawdził. Nadal go podaję. Teraz chcę kupić probiotyk Aptus Aptolalance . Dietetyk psi mi go polecił przy i po antybiotykoterapii, oraz sprawach alergicznych.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...