Jump to content
Dogomania

Program"Cztery łapy" ponownie na antenie TVP


IraKa

Recommended Posts

  • Replies 138
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Kochanowski zaznaczył na początku , że program będzie emitowany 2x w miesiacu.

Aczy ktoś jeszcze pamięta poprzedni cykl. Z przed 20 lat. Właśnie wtedy rozpoczynałam moja "karierę wystawienniczą". :lol: I z tym właśnie programem utwierdzałam się w dogach niemieckich.

Link to comment
Share on other sites

Super, że ten program wraca na antenę.

Ja też mam sentymentalne wspomnienia z nim związane, dwa razy oglądałam w nim pewną czarną pudliczkę i jej rodzinę, nie przypuszczając, że za niedługo trafi do mojego domu (odcinek emitowano kwiecień i czerwiec 1996 roku).

To Scheila Złocisty Jastrun, a Kochanowski był wtedy z wizytą u jej hodowczyni Marii Bednarkiewicz ze Swarzędza.

A o tym, że ją oglądałam załapałam ładnych parę miesięcy później.... :D :D :D

Link to comment
Share on other sites

Taaa a ja się w tym programie dowiedziałam, ze wilczrzowi wystarczą tylko dwa spacery po 30 min dziennie, więc nie jestem przekonana, że ten program jest merytorycznie dobry :-?

wejdź do działu charty to zobaczysz jak to na serio z tym programem i spacerami było :wink:

Dzisiaj podobno było o cp i ogarach, tak??? Moja oglądała- mnie nie było ;( Kiedy powtórka???

Link to comment
Share on other sites

wejdź do działu charty to zobaczysz jak to na serio z tym programem i spacerami było :wink:

:D byłam na chartach, sama ten temat załozyłam :wink: i własnie o to mi chodzi, jeżeli "manipulują" wypowiedzią hodowcy tak, że w świat wychodzą bzdury to dla mnie ten program jest po prostu zły bo mogący narobić więcej szkody niz pożytku :roll:

Link to comment
Share on other sites

Małe sprostowanie. Tytuł programu to oczywiście "Podaj łapę".Za pomyłkę przepraszam.

Dziś niestety nie oglądałam, zasugerowałam się wypowiedzią w poprzednim odcinku, że program będzie emitowany dwa razy w miesiącu. A tu tydzień w tydzień. Czy ktoś wie kiedy następny odcinek?

Link to comment
Share on other sites

Ja przeoczylam tylko pierwszy odcinek. Dzis obejrzalam sobie trzeci a pozniej powtorke na TVPolonii odcinek II.

Sttrasznie sie ciesze ze ten program znow wszedl na antenke :angel:

Odkad pamietam zawsze fascynowal mnie ten program :wink: I chyba od niego tak na serio zaczelam sie interesowac piechami :)

Tylko dlaczego jest po 15 minut...? :bigcry: :bigcry:

Kurcze, a moze byly cztery odcnki...Nice_girl, w ktorym bylo o corgasach?

Link to comment
Share on other sites

Normalnie nie mogę uwierzyć w to co tu czytam :multi:

Uwielbiałam kiedyś ten program zwłaszcza relacje z wystaw. :P

I jak cudowny husky wygrał BIS'a na świtówce 1994 roku (pokazana była obszerna relacja) utwierdzilismy się juz na 100%, że ta cudowna rasa jest dla nas :D

Ja kiedys nagrywałam prawie każdy odcinek, ciekawe gdzie ja mam te kasety po tych wszystkich remontach i przeprowadzkach :roll: - koniecznie musze je znależć.

Mówcie szybko na jakim kanale leci bo w końcu nie wiem i o której godzince????????????????????????????????????????????????????????

Link to comment
Share on other sites

sh .. w soboty na I pr TV bodajze o 10;45...w kazdym razie napewno przed 11sta

tez swojego czasu czychalam z pilotem w dloni wylapujac odcinki i wzmianki o zaprzegowcach

dobrze ze program trafil ponownie na antene bo akurat TV nie rozpieszcza psiarzy tego typu programami

jak prasy kynologicznej mamy pod dostatkiem to programow telewizyjnych wcale.. no chyba ze jakies lokalne, ale dla mnie niedostepne:)))

a & malamuty

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...