Jump to content
Dogomania

York biewer a la pom pon


Marca_Besi

Recommended Posts

  • Replies 3.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='bayco']Niektórzy tutaj na forum maja wieksze hodowle jak juz zdążyłam się zoriętować i o taki pisałam a nie o hodowcy który ma 1 suczkę.
Ale to nich oni zabieraja głos a nie ja sie za nich wypowiadam :)[/quote]

a ja mam bardzo idealistyczne podejscie, nie tylko do kynologii...;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Fibi']A z tego co pamietam Biewery Migotki niedawno skonczyly rok...stad moje pytanie, czy to nie za wczesnie[/quote]
Moje zdanie jest takie że to także zalezy od tego w jakiej kondycji jest suka i czy jeszcze sie rozwija a mysle że Migotka nie zrobi swoim psiakom krzywdy więc nie ma sie o co martwic :)
A pozatym Germania to fest kobitka :Cool!:

Link to comment
Share on other sites

Germania jeśli dobrze pamietam niedawno miala cieczkę więc na nastepną trzeba bedzie jeszcze poczekać i jeszcze ciąża 63dni i odchowanie maluchów 2 miesiące więc powiedzmy póznym latem bedziemy mieć
:terazpol: BIEWERY
Hurrrraaaaaa :cunao:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Fibi']przeciez pies to nasz najlepszy przyjaciel...

A moze Germania juz jest w ciazy, stad ten szybki przeglad hodowlany;)[/quote]


Hmmmm
O tym nie pomyslałam.
Ale to chyba Migotka
pochwaliłaby się nam.
Wszak Ingbred to samiec na skwał.
Jak pamiętam zjadł majtki Germani
i może wtedy zrobił co swoje.
Natury sie nie oszuka
:) :) :)

Link to comment
Share on other sites

Masz rację
Migotka napewno
zaraz włączy się do
rozmowy.
I wszystkich uświadomi :)
Ale te maluchy będą słodkie
:bigok:
Hmmmm..
Jak cena będzie przystępna(nie droższe niz w niemczech)
i maluchy nie bedą spokrewnione z moim
Księciuniem
To może skusze się na suczkę :hmmmm:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Fibi']Moja znajoma nie dopilnowala i urodzily sie yorko-buldogi francuskie, niestety z tego co wiem zostaly uspione:([/quote]
OJEJ
i nie zostawiła suni nawet jednego maleństwa?
Przecież to straszna krzywda dla suni :(
Ona niczemu nie jest winna :shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bayco']Masz rację
Migotka napewno
zaraz włączy się do
rozmowy.
I wszystkich uświadomi :)
Ale te maluchy będą słodkie
:bigok:
Hmmmm..
Jak cena będzie przystępna(nie droższe niz w niemczech)
i maluchy nie bedą spokrewnione z moim
Księciuniem
To może skusze się na suczkę :hmmmm:[/quote]
rzeczywiscie piekne sa biewery Migotki:iloveyou:, tylko niepotrzebne sa te niedomowienia;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bayco']OJEJ
i nie zostawiła suni nawet jednego maleństwa?
Przecież to straszna krzywda dla suni :(
Ona niczemu nie jest winna :shake:[/quote]

Bayco, suka nie myśli takimi kategoriami jak człowiek. Nie myśli o boże ktoś uspił moje maleństwa albo o matko nie mam macicy (to w przypadku sterylki).

Bardzo dobrze, że ta kobieta uśpiła szczeniaki. Znając choroby buldogów i yorków nic by z tego dobrego nie było.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Chefrenek']Bayco, suka nie myśli takimi kategoriami jak człowiek. Nie myśli o boże ktoś uspił moje maleństwa albo o matko nie mam macicy (to w przypadku sterylki).

Bardzo dobrze, że ta kobieta uśpiła szczeniaki. Znając choroby buldogów i yorków nic by z tego dobrego nie było.[/quote]

podobno ta sunia bludozka jest juz po sterylizacji

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Fibi']A z tego co pamietam Biewery Migotki niedawno skonczyly rok...stad moje pytanie, czy to nie za wczesnie[/quote]

Jeżeli niedawno skończyły rok to na wiosnę będą miały już 1,5 zanim pieski się urodzą załóżmy, że bedzie miała 18 m-cy więc w czym problem ?? To już nawet regulamin ZK pozwala.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tigrunia']Jeżeli niedawno skończyły rok to na wiosnę będą miały już 1,5 zanim pieski się urodzą załóżmy, że bedzie miała 18 m-cy więc w czym problem ?? To już nawet regulamin ZK pozwala.

ZK zezwala na [B]pierwsze krycie[/B] [B]suczki,[/B] [B]po ukonczeniu przez nia 18[/B] [B]miesiaca zycia[/B], a nie na urodzenie w tym wieku szczeniat!!!, to samo dotyczy reproduktora, moze kryc legalnie dopiero po skonczeniu 18 miesiaca i to ma sens.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Fibi']
ZK zezwala na [B]pierwsze krycie[/B] [B]suczki,[/B] [B]po ukonczeniu przez nia 18[/B] [B]miesiaca zycia[/B], a nie na urodzenie w tym wieku szczeniat!!!, to samo dotyczy reproduktora, moze kryc legalnie dopiero po skonczeniu 18 miesiaca i to ma sens.[/quote]
Możemy sobie gdybać ale tak na prawdę dopóki Migotka się nie wypowie nie mamy prawa jej osądzać!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tigrunia']Możemy sobie gdybać ale tak na prawdę dopóki Migotka się nie wypowie nie mamy prawa jej osądzać!!![/quote]

Nikt Migotki nie osadza. Jak ma sie pod jednym dachem psa i suczke, to moga zdarzyc sie rozne rzeczy, jedyne co mnie zastanawia, to dlaczego Migotka zapytana o wiek swoich psow i czy to aby dla nich nie za wczesnie, zeby na wiosne zostali rodzicami odpowiada, ze nauczyla sie, ze pewne rzeczy lepiej zrobic wczesniej niz pozniej, nie rozumiem takiej postawy i odpowiedzi, i w zwiazku z tym apeluje do Migotki, zeby traktowala swoich znajomych z dogo powaznie;)

A dyskusja dotyczy raczej regulaminu PKPR, ktory zezwala na krycia po 12 miesiacu zycia. Moim zdaniem nieslusznie.

Link to comment
Share on other sites

[URL=http://imageshack.us][IMG]http://img527.imageshack.us/img527/6281/kapiel040xp2.jpg[/IMG][/URL]
[URL=http://g.imageshack.us/g.php?h=527&i=kapiel040xp2.jpg][IMG]http://img527.imageshack.us/img527/6281/kapiel040xp2.98c31ab68c.jpg[/IMG][/URL]...Ale tu sie dużo stron popisało jak ja tymczasem Ingberta wykąpałam . Jedziemy dlatego tak prędko na przeglad ,bo jak sie da zauważyc robi nam sie zima i nie wiadomo co aura przyniesie w przyszłości. Germania nie jedzie przecież o niej nic nie wspomniała tylko Azumi ,która latem rok skończyła , a Ingbert :drink1: dopiero w tym miesiacu. Germania pojedzie dopiero na wiosne gdyż miała niedawno cieczke .

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...