Jump to content
Dogomania

York biewer a la pom pon


Marca_Besi

Recommended Posts

  • Replies 3.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Migotka']Czy kto wie gdzie można kupić kolorowy :stormy-sad: namiot na wystawe....???? taki dla ludzi nie psa .... bo myslę ,że jednak mój komplet z parasolem moze być lichy :shake:[/quote]
[CENTER][FONT=Courier New][COLOR=magenta]ja kupiłam zwykły namiot dla ludzi[/COLOR][/FONT]
[FONT=Courier New][COLOR=magenta](wysokość 160 cm z 2 sypialniami w korzystnej cenie 180zł) [/COLOR][/FONT]
[FONT=Courier New][COLOR=magenta]bardzo dobrze się sprawdza :razz: [/COLOR][/FONT]
[FONT=Courier New][COLOR=magenta]tylko najlepiej zabierać ze sobą jeszcze folię malarską [/COLOR][/FONT]
[FONT=Courier New][COLOR=magenta]jak bardzo pada :mad: [/COLOR][/FONT]
[FONT=Courier New][COLOR=#ff00ff]znalazłam coś takiego zobacz [URL="http://www.allegro.pl/item198043612_okazja_namiot_3_os_zobacz_.html"][COLOR=red][B]TUTAJ[/B][/COLOR][/URL][/COLOR][/FONT][/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

Wiecie co takie namioty o których piszecie sa bardzo czasochłonne przy rozkładaniu ale jest namiot handlowy z bokami na przylepce a stelaz jest w całosci tylko sie rozsuwa i podnosi w góre kolor namiotu kupujacy wybiera sobie sam.;) Bardzo wygodne i niekłopotliwe.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Shahar']Wiecie co takie namioty o których piszecie sa bardzo czasochłonne przy rozkładaniu ale jest namiot handlowy z bokami na przylepce a stelaz jest w całosci tylko sie rozsuwa i podnosi w góre kolor namiotu kupujacy wybiera sobie sam.;) Bardzo wygodne i niekłopotliwe.[/quote]
[CENTER][FONT=Courier New][COLOR=magenta]i drogie[/COLOR][/FONT] :oops: [FONT=Courier New][COLOR=magenta]też bardzo często się łamią [/COLOR][/FONT]
[FONT=Courier New][COLOR=magenta]już nie jeden taki widziałam na wystawie jak "leciał" :evil_lol: [/COLOR][/FONT][/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Migotka']Czy kto wie gdzie można kupić kolorowy :stormy-sad: namiot na wystawe....???? taki dla ludzi nie psa .... bo myslę ,że jednak mój komplet z parasolem moze być lichy :shake:[/quote]

W sklepch wedkarskich sa super namioty na wystawe, miesci sie stolik i parasolka a boki sa dopinane w zaleznosci od pogody, mozna robic scianki lub zostawic sam parasol.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Neva']W sklepch wedkarskich sa super namioty na wystawe, miesci sie stolik i parasolka a boki sa dopinane w zaleznosci od pogody, mozna robic scianki lub zostawic sam parasol.[/quote]

Naprawdę świetna sprawa taki parasol.Widziałam,że wielu wystawców go używa,więc chyba zdaje egzamin .Właśnie też się nad takim zastanawiam.
Dostępne są m.in. [URL="http://allegro.pl/search.php?string=parasol+z+bokami"][SIZE=3][COLOR=blue]tutaj[/COLOR][/SIZE][/URL]

pozdrawiam,

Link to comment
Share on other sites

Serdecznie dziękuje za podpowiedzenie :multi: :multi: :multi: :multi: kupiłam ten za 230 zł i kompl. krzesełek ze stolikiem ( niebieskie ) mąż wyszedł więc zaszalałam. Gorzej będzie jak przywiozą przesyłke i zobaczy rachune:krach: oj będzie sie działo :modla: chyba zamieszkam w tym namiocie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Migotka']Serdecznie dziękuje za podpowiedzenie :multi: :multi: :multi: :multi: kupiłam ten za 230 zł i kompl. krzesełek ze stolikiem ( niebieskie ) mąż wyszedł więc zaszalałam. Gorzej będzie jak przywiozą przesyłke i zobaczy rachune:krach: oj będzie sie działo :modla: chyba zamieszkam w tym namiocie.[/quote]
Idzie lato nie przejmuj sie zapowiadaja piekna pogode poczujesz sie jak na wyspach Bahama:B-fly: a z toba twoje ukochane Biewerki,ktore pewnie jeszce spłacasz:wallbash:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='białeyorki']Idzie lato nie przejmuj sie zapowiadaja piekna pogode poczujesz sie jak na wyspach Bahama:B-fly: a z toba twoje ukochane Biewerki,ktore pewnie jeszce spłacasz:wallbash:[/quote] Tak masz racje ,jeszcze spłacam :p całe szczęście ,że coś pozostało z minionej epoki dobrego i mogłam wziąść bezprocentową pożyczkę :multi: :multi: :multi: .......

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mraulina']Jeszcze nie wiem jak było na wystawie w Łodzi.
Ale tam nie było biewerów - tylko kupa zwykłych (przepraszam!) -yorków....[/quote]
yorków nie było wcale przynajmniej ja nie widziałam:crazyeye: a z Biewerkami byłam tylko ja z moim Kacperkiem i Lady,poza tym były owczarki,chihuahua 3szt,spaniele,z Niemiec szpice białe jeden owczarek biały,jedenjamnik dwa sznaucery ze trzy labladory i jedenowczarek francuski i to chyba wszystko o ile mnie pamięć nie myli a jak wiecie mam exstra skleroze:laola:

Link to comment
Share on other sites

Jak dobrze ,że Biewery muszą mieć 3 kolory :eviltong: , bo dzis jak kąpałam Ingberta niedomyte białe łapki pozostały koloru złotopodobnego:spam2: , nastepnym razem użyję domestosu :klacz: ( oj jak ja lubie te ikonki )

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mraulina']Będą potem pisać na dogomanii o biwerku ze spalonymi przez włacicielkę - sadystkę łapkami.....

A koloru i tak nie dobierzesz!!!!!!!!!!!!!![/quote]
[URL=http://imageshack.us][IMG]http://img126.imageshack.us/img126/7035/ingbert001pp3.jpg[/IMG][/URL]....Ukąpany ;) a łapki jak żółte tak żółte ( ale były czarne z ziemi na działce...a nornica czy tak uciekła :x ...........

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Migotka'][URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img126.imageshack.us/img126/7035/ingbert001pp3.jpg[/IMG][/URL]....Ukąpany ;) a łapki jak żółte tak żółte ( ale były czarne z ziemi na działce...a nornica czy tak uciekła :x ...........[/quote]
[FONT=Courier New][COLOR=magenta]spróbuj wodą utlenioną ;) [/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mraulina']Polecam stężony perhydrol...
(Ale tylko dla jaj......).[/quote]
[FONT=Courier New][COLOR=magenta]słyszałam, że Westiki robią perhydrolem :evil_lol: [/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...