Jump to content
Dogomania
Sign in to follow this  
MakeBelieve

Gdzie frisbee w Białymstoku?

Recommended Posts

[quote name='Vini.']Białostoczanie uprawiający dogfrisbee xD Są gdzieś może fajne tereny do samodzielnych treningów z psem? W sumie to mnie interesują okolice Zielonych Wzgórz. Bo nie mam gdzie z psem ćwiczyć ;)[/quote]

W ALPI psy skacza tez za frisbee ( zapytaj [url=http://www.alpi.piasta.pl/]Towarzystwo Wspierania Inicjatyw Społecznych ALPI[/url] ), a na Zielonych na pewno jakies boisko czy plac znajdziesz.. Moj lata amatorsko czasami na lakach za Turkusem :)

Pzdr

[quote name='Vini.']Chodzi mi nie w klubie xD Jakby mam jeden fajny teren, ale niedaleko jest las i bałabym się, że moja Daisy zwieje tam[/quote]

Rekreacyjnie i dla samej zabawy tez mozesz skakac, nikt Cie do brania udzialu w zawodach nie zmusza. A jak sie pies nie slucha, to polecam szkolenie PT, pare klubow jest w Bialym ;)

Nistety brak funduszy, a rodzinka nie zasponsoruje kursu chociaż chciałabym ;p Wiesz, chodzi mi nie o zawody, ale jakoś tak po prostu, nie w klubie ;p I tez sie placi napewno. Narazie bede mala uczyla biegania bez smyczy, na lince, zobaczymy co z tego wyjdzie

Na Leśnej Dolinie . Przy ulicy Powstańców 4 jest taki teren dość spory gdzie ja z moją Luśką trenuje frisbee . Może spróbuj tam zobaczyć miejsce czy będzie pasować . Innych pomysłów nie mam .

Hej,
Czy są jacyś chętni do regularnego rzucania w Białymstoku? :multi:
W kupie siła, może byśmy się spotkali, co?

Może chociaż wznowimy nasze skromne treningi? Eliza? :cool3:

Ależ jestem opóźniona w odpisywaniu... Chociaż na wakacjach i tak nie miałam ani chwili czasu żeby się spotkać. No ale od października wręcz przeciwnie :cool3:
Marta, jakbyś chciała to możemy się umówić na spacer-trening :)

A wiesz, że chętnie ;P Tylko, że aktualnie, to ja z nogą w gipsie siedze do piątku przyszłego. I nie wiem kiedy bede mogla wyjść z psem na spacer.. Chociaż u nas to bardziej pospacerować, niż trening, bo sucz to jakoś za dyskami tak chętnie nie lata ;d Tak więc kiedyś w jakiś weekend jakby ktoś chciał, to można sie spotkać ^ Mój pies już od 2 tygodni niewybiegany -.-

[quote name='MakeBelieve']A wiesz, że chętnie ;P Tylko, że aktualnie, to ja z nogą w gipsie siedze do piątku przyszłego. I nie wiem kiedy bede mogla wyjść z psem na spacer.. Chociaż u nas to bardziej pospacerować, niż trening, bo sucz to jakoś za dyskami tak chętnie nie lata ;d Tak więc kiedyś w jakiś weekend jakby ktoś chciał, to można sie spotkać ^ Mój pies już od 2 tygodni niewybiegany -.-[/QUOTE]
Martuś, pisałam do Lotosa (też Marta :P) ale spoko, chętnie się spotkam, wieki Was nie widziałam :)
Wracaj do zdrowia szybko!! :*

[quote name='Lotos']Też późno, ale odpisuję. Oczywiście z chęcią, czwartki i weekendy mam wolne (oprócz tego), więc możemy się umówić.[/QUOTE]
A ja wszystko oprócz czwartków, bo dowaliłam sobie zajęcia do 19 :p

To się zgadamy, nie mam do Ciebie chyba nr tel?
No i z Twoim bC to by sobie Miczka pobiegała, bo cierpimy na brak towarzystwa spacerowego ;)
Masz jakieś frisbee do treningów?

To taki bardziej podrabiany bc ;p

Mam hero aira i grippy. Nie wiem czy się Luluś Twojej Mice spodoba, bo ona jest strasznie natarczywa na spacerach, biega jak taran ;) Ale spróbować nie zaszkodzi. Tel już wysyłam w pw, ale łatwiej się ze mną chyba przez fb skontaktować, bo telefonu cały czas zapominam albo gubię n.n