Jump to content
Dogomania

Gdzie frisbee w Białymstoku?


MakeBelieve

Recommended Posts

[quote name='Vini.']Białostoczanie uprawiający dogfrisbee xD Są gdzieś może fajne tereny do samodzielnych treningów z psem? W sumie to mnie interesują okolice Zielonych Wzgórz. Bo nie mam gdzie z psem ćwiczyć ;)[/quote]

W ALPI psy skacza tez za frisbee ( zapytaj [url=http://www.alpi.piasta.pl/]Towarzystwo Wspierania Inicjatyw Społecznych ALPI[/url] ), a na Zielonych na pewno jakies boisko czy plac znajdziesz.. Moj lata amatorsko czasami na lakach za Turkusem :)

Pzdr

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Vini.']Chodzi mi nie w klubie xD Jakby mam jeden fajny teren, ale niedaleko jest las i bałabym się, że moja Daisy zwieje tam[/quote]

Rekreacyjnie i dla samej zabawy tez mozesz skakac, nikt Cie do brania udzialu w zawodach nie zmusza. A jak sie pies nie slucha, to polecam szkolenie PT, pare klubow jest w Bialym ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 10 months later...
  • 2 months later...
  • 2 months later...

A wiesz, że chętnie ;P Tylko, że aktualnie, to ja z nogą w gipsie siedze do piątku przyszłego. I nie wiem kiedy bede mogla wyjść z psem na spacer.. Chociaż u nas to bardziej pospacerować, niż trening, bo sucz to jakoś za dyskami tak chętnie nie lata ;d Tak więc kiedyś w jakiś weekend jakby ktoś chciał, to można sie spotkać ^ Mój pies już od 2 tygodni niewybiegany -.-

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MakeBelieve']A wiesz, że chętnie ;P Tylko, że aktualnie, to ja z nogą w gipsie siedze do piątku przyszłego. I nie wiem kiedy bede mogla wyjść z psem na spacer.. Chociaż u nas to bardziej pospacerować, niż trening, bo sucz to jakoś za dyskami tak chętnie nie lata ;d Tak więc kiedyś w jakiś weekend jakby ktoś chciał, to można sie spotkać ^ Mój pies już od 2 tygodni niewybiegany -.-[/QUOTE]
Martuś, pisałam do Lotosa (też Marta :P) ale spoko, chętnie się spotkam, wieki Was nie widziałam :)
Wracaj do zdrowia szybko!! :*

[quote name='Lotos']Też późno, ale odpisuję. Oczywiście z chęcią, czwartki i weekendy mam wolne (oprócz tego), więc możemy się umówić.[/QUOTE]
A ja wszystko oprócz czwartków, bo dowaliłam sobie zajęcia do 19 :p

To się zgadamy, nie mam do Ciebie chyba nr tel?
No i z Twoim bC to by sobie Miczka pobiegała, bo cierpimy na brak towarzystwa spacerowego ;)
Masz jakieś frisbee do treningów?

Link to comment
Share on other sites

To taki bardziej podrabiany bc ;p

Mam hero aira i grippy. Nie wiem czy się Luluś Twojej Mice spodoba, bo ona jest strasznie natarczywa na spacerach, biega jak taran ;) Ale spróbować nie zaszkodzi. Tel już wysyłam w pw, ale łatwiej się ze mną chyba przez fb skontaktować, bo telefonu cały czas zapominam albo gubię n.n

Link to comment
Share on other sites

  • 3 years later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...