Jump to content
Dogomania

GRZYBICA


bokser

Recommended Posts

WITAM MOJ MALY OWCZAREK NIEMIECKI (3,5 MIESIACA) MA GRZYBICE. OGNISKO ZNAJDUJE SIE NA UCHU...BYLEM U WETA POBRAL WLOS Z UCHA KIEDY PRZYSZLY WYNIKI DAL MI COS CO WYGLADA JAK PIOCHTANINA (DENATURAT) I POWIEDZIAL ZE NA TO JEST PIES WRAZLIWY KAZAL STOSOWAC CO 2 DNI UCHO MU TYM SMAROWAC. Dodam jeszcze ze ucho mu oklaplo...:(a wczesniej mial podniesione... czy on je jeszcze podniesie czy to juz tak zostanie?Slyszalem ze moze stracic sluch skoro mu oklaplo...:(

Link to comment
Share on other sites

niestety nie wiem wiele o grzybicy ale z tego co słyszałam to oklapnięcie ucha nie prowadzi do ogłuchnięcia....mojej znajomej ONek miał najpiewe postawpne uszy a potem dawała mu chyba za mało wapnia i jedno mu zpostało postawione (baaardzo szybko rosnął i nawet zaczął kulec z braku wapnia) a deugie mu klapło i juz nie staneło i jest ok....ale z grzybicą to nie wiem jak jest :oops:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Bilbadło miało drożdżaki w uchu (lewym). Dostaliśmy środek do płukania plus ministrzykaweczka (3 razy dziennie) plus maść plus czyszczenie ucha.

Po dwóch tygodniach, kiedy okazało się, że jeszcze grzybobranie trwa, Bilbadło dostało PIGUŁY -ANTYBIOTYKI (wielkości b. dużej). Po pół piguły 2 razy dziennie i jeszcze płukania w dalszym ciagu. W efekcie gzryba się pozbyliśmy, czego i Wam również życzę.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...