Jump to content
Dogomania

Nowy dwÓr maz. 04/05.04.2009


Achnamara

Recommended Posts

Witam,
w imieniu Komitetu Organizacyjnego zapraszam na wystawę organizowaną przez oddział w Legionowie.
Wszelkie aktualne informacje dot. wystawy na naszej stronie internetowej
[URL="http://www.zkwp-legionowo.pl"]www.zkwp-legionowo.pl[/URL]

Działa też formularz elektroniczny [URL="http://www.zkwp-legionowo/form/index_3.php"]www.zkwp-legionowo/form/index_3.php[/URL]

wystawa jest dwudniowa.
W sobotę 04/04/2009 oceniane będą psy z grup: II,VI, VII, IX
W niedzielę 05/04/2009 - I, III, IV, V, VIII, X

Pierwszy termin przyjmowania złoszeń upływa 20 lutego 2009r.
Drugi termin .............- jeszcze nie jest znany;), ale będzie.


[B]Opłaty[/B]:
Wystawcy krajowi – zgłoszenia i opłaty wniesione do dnia 20.02.2009 r.
(dotyczy wyłącznie psów zarejestrowanych w ZKwP)
- za pierwszego psa (z katalogiem) 70 zł
- za każdego następnego (bez katalogu) 60 zł
- za psa w klasie szczeniąt (bez katalogu) 40 zł
- weterani, rasy polskie i interchampiony (bez katalogu)- bezpłatnie - pod warunkiem wystawienia

[B]Opłaty wnoszone po 20.02.2009 r[/B]. wynoszą:
- za każdego psa 90 zł
- za psa w klasie szczeniąt (bez katalogu) 60 zł
- weterani, rasy polskie i interchampiony (bez katalogu)- bezpłatnie - pod warunkiem wystawienia

[B]Młody Prezenter (bez katalogu): 20zł[/B]

[B]Opłata na wystawie[/B]: 120 zł za każdego psa.

Za psy zwolnione z opłat, zgłoszone a nie wystawione, egzekwowana będzie opłata w wysokości 120 zł, za każdego psa.

Obsada sędziowska na stronie [URL="http://www.zkwp-legionowo.pl"]www.zkwp-legionowo.pl[/URL]

Serdecznie zapraszamy.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 370
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 3 weeks later...

[quote name='milamini']Czy tylko ja mam pecha :placz:? Nie działa mi podawanie ras, i nie wiem w koncu czy zgłoszenie się wysłało, bo maila zwrotnego nie dostałam (a zawsze coś było). Idę jeszcze pogrzebać w tym formularzu, może się uda do rana :diabloti:[/quote]
Wybierz najpierw grupę FCI,a pokażą Ci się rasy do niej przynależne.

Link to comment
Share on other sites

Nie wiem jaką masz rasę bo część ringów jest na zewnątrz.
W środku jest ok. Nie ma tłumów, są przejścia, można się pod ścianą czy barierkami rozstawić i jest jeszcze miejsca sporo dla przechodzących....ale....ale własnie dlatego są małe ringi:shake:

Mimo to ja lubię Nowodworskie wystawy:)

Link to comment
Share on other sites

Dzięki za odpowiedź, ja mam maltańczyka, więc dużo miesca nie potrzebuje, ale wolałabym żeby nie było takiego tłoku jak w Bydgoszczy, pomimo, że ozdóbki były na innej hali, to i tak była porażka.:shake:



[quote name='MEGNUM']Nie wiem jaką masz rasę bo część ringów jest na zewnątrz.
W środku jest ok. Nie ma tłumów, są przejścia, można się pod ścianą czy barierkami rozstawić i jest jeszcze miejsca sporo dla przechodzących....ale....ale własnie dlatego są małe ringi:shake:

Mimo to ja lubię Nowodworskie wystawy:)[/quote]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Arlula']Mam pytanie, może ktos był w zeszlym roku na tej wystawie, jakie są warunki na hali , czy straszny scisk i brak miejsca, czy jednak w porządku, cudów oczywiście nie oczękuję??[/quote]

Warunki OK. Nie podobało mi się to, że obok ringu malamutów był ring amstaffów... Najbardziej utkwiło mi w pamięci, kiedy jeden z nich zerwał się z ringówki i zaatakował mojego półrocznego szczeniaczka husky... Uciekałam przez pół hali, a właściciele tamtego psa szli powolutku i zachowywali się, jak gdyby nic się nie stało......

Link to comment
Share on other sites

Już mi zadziałało wszystko, to jakies chwilowe zawirowania, bo nie tylko z tym był problem :diabloti:, ale juz mamy potwierdzenie mailowe. W tamtym roku po interwencji szetlandy z dworu zostały przeniesione na antresolę!!!! Litości :help1: to nie są chihuahuły, które mogą sobie w miejscu dreptać- jak gosnie zaprezentować psa może i niewielkiego, a ruch musi być pokazany!!! Kwadratowy ring na dole bez ON-ów i innych zjadaczy poproszę :loveu:

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...