Jump to content
Dogomania

Jak cie zwą piesku?


Guciek

Recommended Posts

  • Replies 332
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 4 months later...

Moja pierwsza sunia wabiła sie Kulka p[otem był Aris ale mi go ukradli i tera mkam od trzech lat Neo.a neo dlatego że kiedym go tata mi przywiózł to miał być na tvn "matrix" i te imie mi sie spodobało i oficjalnie go tak nazwałam. w schroniksu wołali na niego Misiek ale te imie kojarzyło mi sie z burkiem przywiazanym do budy na wsi. :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Mój pierwszy pies miał na imię [B][COLOR=Red]Roksio[/COLOR][/B]... Moi rodzice nie chcieli się długo zgodzić na pieska w przekonywaniu ich pomagał mi mój brat ( pod warunkiem, ze dam psu wymyślone przez niego imię....a był - 16 lat temu fanem grupy Roxette).
Udało się...


Teraz mam psa, którego nazwałam już sama, ma na imię [B][COLOR=Red]Bodzio[/COLOR][/B].

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 5 months later...

[quote name='Luzia&Funia']Mój nowy psiak---> Pamir, Pamirek, Pamcio, Pamek, i o dziwo... Ślepun :diabloti:
(tylko dla wtajemniczonych:siara:)[/quote]

Doszło kilka ksywek :diabloti::diabloti::diabloti:
Pam, Pom pom, Dupek i debil :evil_lol:

EDIT. Zapomniałam dodać o przywołaniach typu kretyn, głupek, baran i tym podobne :evil_lol:
Ale to z miłości :siara::siara:

Link to comment
Share on other sites

[FONT="Georgia"]Mój pierwszy pies miał oryginalne imię, bo nie słyszałam takiego u innych psów, ani nie widziałam, a mianowicie Ups. :cool3: Upsio, Puc, Puckańska Pacuńka, Usio, Upsiątko, Usior, Upsik... Chciałabym jeszcze raz go zawołać, by przytuptał do mnie. :-(

A kolejny psiak ma na imię Drops. Dużo jest Dropsów, ale chciałam, by jego imię brzmiało choć trochę podobnie do Upsa no to mam Dropsa.
Nazywamy go często Kluskowskim. :cool3:

a w przyszłości planuję nazwać psa - Bingo, gdyż zakochałam się w tym imieniu. :loveu:[/FONT]

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...